Unia Gniewkowo - Zawisza Bydgoszcz [zdjęcia kibice + mecz]

W meczu IV ligi Unia Gniewkowo uległa Zawiszy Bydgoszcz 0:1. Jedynego gola strzelił Tomasz Prejs. Jako trener niebiesko-czarnych zadebiutował Przemysław Dachtera, który zastąpił Jacka Łukomskiego. Dla gospodarzy to była czwarta porażka z rzędu. Spotkanie obserwowało około 700 kibiców, z których ponad połowy to byli sympatycy zespołu z Bydgoszczy.Na kolejnych stronach zdjęcia fanów i fotki z meczu Dariusz Knopik
W meczu IV ligi Unia Gniewkowo uległa Zawiszy Bydgoszcz 0:1. Jedynego gola strzelił Tomasz Prejs. Jako trener niebiesko-czarnych zadebiutował Przemysław Dachtera, który zastąpił Jacka Łukomskiego.