Unia Gniewkowo - Zawisza Bydgoszcz zapis relacji na żywo

Unia Gniewkowo - Zawisza Bydgoszcz zapis relacji na żywo

DARK

Gazeta Pomorska

Aktualizacja:

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 45

Najnowsza -

Unia Gniewkowo - Zawisza Bydgoszcz zapis relacji na żywo

©Tomasz Czachorowski

W ramach 13. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej Unia Gniewkowo przegrała z Zawisza Bydgoszcz 0:1. Poniżej zapis relacji na żywo
Unia Gniewkowo - Zawisza Bydgoszcz zapis relacji na żywo

©Tomasz Czachorowski

  • Unia - Zawisza 0:1 (0:0)

    Koniec meczu. Dziękujemy za uwagę. Niebawem materiały wideo, zdjęcia z meczu oraz fotki kibiców 

    • https://expressbydgoski.pl/unia-gniewkowo-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14534145/rw/224917
  • Unia - Zawisza 0:1 (0:0)

    90+4  Róg dla Unii. Bramkarz gniewkowian pobiegl w pole karne. Golkiper został na połowie Zawiszy. Niebiesko-czarni wyprowadzili dwie kontry przerwane przez obrońców. W końcu emocje w Gniewkowie

    • https://expressbydgoski.pl/unia-gniewkowo-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14534145/rw/224915
  • Unia - Zawisza 0:1 (0:0)

    90+2 - Zmiana w Zawiszy. Ruczyński zastąpił Kozłowskiego

    • https://expressbydgoski.pl/unia-gniewkowo-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14534145/rw/224913
  • Unia - Zawisza 0:1 (0:0)

    90+1 - Ładny strzał Kryszaka z około 15 metrów. Pewnie broni Michał Oczkowski 

    • https://expressbydgoski.pl/unia-gniewkowo-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14534145/rw/224911
  • Unia - Zawisza 0:1 (0:0)

    90 - Sędzia dolicza cztery minuty

    • https://expressbydgoski.pl/unia-gniewkowo-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14534145/rw/224909
  • Unia - Zawisza 0:1 (0:0)

    89 - Dwie zmiany. W Unii  Waligórę zastępuje Balik, a w Zawiszy Żylińskiego zastąpił Straszewski

    • https://expressbydgoski.pl/unia-gniewkowo-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14534145/rw/224907
  • Unia - Zawisza 0:1 (0:0)

    85 - Żółta kartka dla Sochania

    • https://expressbydgoski.pl/unia-gniewkowo-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14534145/rw/224905
  • Unia - Zawisza 0:1 (0:0)

    83 - Obrońcy Zawiszy blokują strzał Fajkowskiego. Było naprawdę groźnie

    • https://expressbydgoski.pl/unia-gniewkowo-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14534145/rw/224901
  • Unia - Zawisza 0:1 (0:0)

    82 - Akcję Kozłowskiego w ostatniej chwili zastopował Piotrowski, ratując swój zespól przed stratą bramki. 

    • https://expressbydgoski.pl/unia-gniewkowo-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14534145/rw/224899
  • Unia - Zawisza 0:1 (0:0)

    81 - Druga zmiana w Unii. Pachulski zastępuje Nowackiego

    • https://expressbydgoski.pl/unia-gniewkowo-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14534145/rw/224897

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Poniedziałek, 11 listopada 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - 1/2 finału 11.11.201911.11.2019
13:00 Skawinka Skawina 4:2 Słomniczanka Słomniki
13:00 Wieczysta Kraków 1:2 Wiślanie Jaśkowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Leszno - finał 11.11.201911.11.2019
13:00 Polonia 1912 II Leszno 1:3 Korona Piaski
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Piła - finał 11.11.201911.11.2019
13:00 Noteć Czarnków 0:2 Iskra Szydłowo
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Kalisz - finał 11.11.201911.11.2019
13:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1:4 GKS Grębanin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Konin - finał 11.11.201911.11.2019
13:00 SKP Słupca 3:0 Polonus Kazimierz Biskupi
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Poznań - finał 11.11.201911.11.2019
Stella Luboń 3:1 Huragan Pobiedziska
Środa, 13 listopada 2019
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 10. kolejka 19.10.201913.11.2019
12:00 UKS LOTOS Gdańsk U-15 -:- Lech Poznań U-15
Czwartek, 14 listopada 2019
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 14. kolejka 14.11.201916.11.2019
14:00 Lechia Gdańsk U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa A
20:45 Anglia -:- Czarnogóra
20:45 Czechy -:- Kosowo
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa B
20:45 Portugalia -:- Litwa
20:45 Serbia -:- Luksemburg
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa H
18:00 Turcja -:- Islandia
20:45 Albania -:- Andora
20:45 Francja -:- Mołdawia
Piątek, 15 listopada 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
18:00 Stomil Olsztyn -:- GKS Bełchatów
— Piłka nożna, — 2. liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
19:10 Widzew Łódź -:- Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
13:30 Escola Varsovia U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
14:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- KKP Korona Kielce U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 14. kolejka 14.11.201916.11.2019
12:00 AP Reissa Poznań U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
15:00 Lech Poznań U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa D
20:45 Dania -:- Gibraltar
20:45 Szwajcaria -:- Gruzja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa J
18:00 Finlandia -:- Liechtenstein
18:00 Armenia -:- Grecja
20:45 Bośnia i Hercegowina -:- Włochy
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa F
20:00 Norwegia -:- Wyspy Owcze
20:45 Hiszpania -:- Malta
20:45 Rumunia -:- Szwecja
Sobota, 16 listopada 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Zagłębie Sosnowiec
16:00 Chojniczanka Chojnice -:- Wigry Suwałki
17:00 GKS Tychy -:- Radomiak Radom
17:00 Sandecja Nowy Sącz -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Bochnia - III runda 16.11.201916.11.2019
Błyskawica Proszówki -:- Naprzód Sobolów
Czarni Kobyle -:- Bocheński KS
Górnik Siedlec -:- GKS Drwinia
LKS Trzciana 2000 -:- Raba Książnice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kluczbork-Olesno - 1/16 finału 16.11.201917.11.2019
13:00 Polonia Smardy -:- LZS Bogacica
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Opole - 1/16 finału 16.11.201917.11.2019
13:00 Chrząszcz Chrząszczyce -:- LZS Kup
— Piłka nożna, — 2. liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
13:00 Błękitni Stargard -:- Górnik Polkowice
13:00 Lech II Poznań -:- Olimpia Elbląg
13:00 Resovia -:- Stal Stalowa Wola
16:00 Bytovia Bytów -:- Elana Toruń
17:00 Górnik Łęczna -:- Garbarnia Kraków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Stalowa Wola - 1/2 finału 16.11.201916.11.2019
Unia Nowa Sarzyna -:- Sokół Nisko
12:30 Słowianin Grębów -:- Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Żywiec - finał 16.11.201916.11.2019
13:00 Soła Rajcza -:- Skałka Żabnica
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
13:30 UKS SMS Łódź U-17 -:- Legia Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
11:00 UKS SMS Łódź U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
13:30 AP Talent Białystok U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
13:30 Escola Varsovia U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
18:00 Legia Warszawa U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- Lech Poznań U-15
14:00 Warta Poznań U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
15:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
16:00 FASE Szczecin U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
10:30 Miedź Legnica U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Piast Gliwice U-15
14:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
17:00 Rozwój Katowice U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
10:00 Górnik Łęczna U-15 -:- Motor Lublin U-15
10:00 Wisła Kraków U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 14. kolejka 14.11.201916.11.2019
12:00 Warta Poznań U-17 -:- Arka Gdynia U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
12:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
12:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
13:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
14:00 Rozwój Katowice U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- BKS Lublin U-17
12:00 Stal Mielec U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
12:30 Wisła Kraków U-17 -:- Cracovia U-17
13:00 Korona Kielce U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 15. kolejka 16.11.201917.11.2019
11:00 Pogoń Szczecin U-18 -:- Hutnik Kraków U-18
12:00 Escola Varsovia U-18 -:- Arka Gdynia U-18
12:00 Jagiellonia Białystok U-18 -:- Wisła Kraków U-18
12:00 Korona Kielce U-18 -:- Lech Poznań U-18
12:00 Legia Warszawa U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa G
18:00 Słowenia -:- Łotwa
20:45 Austria -:- Macedonia Północna
20:45 Izrael -:- Polska
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa C
20:45 Irlandia Północna -:- Holandia
20:45 Niemcy -:- Białoruś
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa E
18:00 Azerbejdżan -:- Walia
20:45 Chorwacja -:- Słowacja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa I
15:00 Cypr -:- Szkocja
18:00 Rosja -:- Belgia
18:00 San Marino -:- Kazachstan
Niedziela, 17 listopada 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
12:40 Warta Poznań -:- Stal Mielec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Brzesko - III runda 15.08.201917.11.2019
13:00 Olimpia Bucze -:- Orzeł Dębno
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kluczbork-Olesno - 1/16 finału 16.11.201917.11.2019
13:00 LZS Gronowice -:- LZS Kuniów
13:00 LZS Krzywizna -:- LZS Borkowice
13:00 LZS Rożnów -:- LZS Kujakowice
13:00 LZS Zębowice -:- LZS Żytniów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Opole - 1/16 finału 16.11.201917.11.2019
13:00 Groszmal Opole -:- Polonia Prószków
13:00 LKS Chmielowice -:- LZS Krasna Góra
13:00 LZS Budkowice Stare -:- Rudatom Kępa
13:00 LZS Sławice -:- SSKF KS Dąbrowa
13:00 LZS Turawa -:- LZS Kosorowice
13:00 Odra Kąty Opolskie -:- Silesius Kotórz Mały
13:00 Unia Raszowa-Daniec -:- KS Szczedrzyk
13:00 Śląsk III Łubniany-Brynica -:- Zieloni Ligota Tułowicka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
13:00 Rolnik Lewice -:- Pogoń Wojnowice
13:00 Zawisza Stara Kuźnia -:- LZS Kotlarnia-Goszyce
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Namysłów-Brzeg - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
13:00 LZS Jankowice Wielkie -:- LZS Kościerzyce
13:00 Olimpia II Lewin Brzeski -:- Błękitni Przecza
13:00 Pogoń Łosiów -:- LZS II Starowice Dolne
13:00 Polonia Przylesie -:- Victoria Dobrzyń
13:00 Zryw Szydłowice -:- LZS Przylesie Dolne
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Nysa-Prudnik - 1/32 finału 17.11.201917.11.2019
13:00 LZS Jędrzychów -:- LZS Trzeboszowice
13:00 LZS Kępnica -:- LZS Dziewiętlice
13:00 LZS Maciejowice -:- LZS Gryżów
13:00 LZS Siestrzechowice -:- Metalowiec Łambinowice
13:00 LZS Łąka-Jodłów -:- LZS Domaszkowice
13:00 Meteor Jasienica Dolna -:- LKS Rusocin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Strzelce Opolskie-Krapkowice - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
13:00 LZS Kadłubiec -:- Czarni Kalinów/Kalinowice
13:00 LZS Raszowa -:- Źródło Krośnica
13:00 LZS Zimna Wódka -:- Stal Zawadzkie
13:00 Sokół Leśnica -:- Jedność Rozmierka
— Piłka nożna, — 2. liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
13:00 Pogoń Siedlce -:- Stal Rzeszów
13:00 Skra Częstochowa -:- Legionovia Legionowo
13:05 Znicz Pruszków -:- GKS Katowice
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
17:00 Znicz Pruszków U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
18:00 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 15. kolejka 16.11.201917.11.2019
12:00 Cracovia U-18 -:- UKS SMS Łódź U-18
12:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
12:00 Śląsk Wrocław U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa A
18:00 Bułgaria -:- Czechy
18:00 Kosowo -:- Anglia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa B
15:00 Luksemburg -:- Portugalia
15:00 Serbia -:- Ukraina
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa H
20:45 Albania -:- Francja
20:45 Andora -:- Turcja
20:45 Mołdawia -:- Islandia

Galeria