Trasa Bydgoszcz - Szubin. Bandyckie zachowanie kierowcy na przejściu dla pieszych [zobacz wideo]

sierZaktualizowano 
Kierowca za jednym razem złamał kilka przepisów. Niestety analiza wideo klatka po klatce nie pozwala odczytać numerów rejestracyjnych. Screenshot. Marcin Małecki - Radio Nakło
Czerwone światło, przejście dla pieszych i skrzyżowanie - kierowca mknie lewym pasem jak po torze wyścigowym. Za taką jazdę powinien pożegnać się z uprawnieniami do prowadzenia aut. "Nikt z nas nie chciałby, aby za parą, której udało się przeżyć, szło nasze dziecko, albo ktoś z rodziny".

Do zdarzenia doszło w piątek, 19 listopada, na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Kołaczkowo (gmina Szubin). Na nagraniu widać, jak kierowcy zatrzymują się na czerwonym świetle przed przejściem dla pieszych. Chwilę po tym jak przechodzą ludzie, lewym pasem z dużą prędkością przemyka osobowe auto. Cały czas pali się czerwone światło. Gdyby pasami szedł ktoś jeszcze, mogłoby dojść do tragedii.

- Zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych za poprzedzającym mnie autem. Dodam jeszcze dla zobrazowania całej sytuacji, że za mną stało około 5-6 aut. Nikt z nas nie chciałby, aby za parą, której "udało" się przeżyć szło nasze dziecko, albo ktoś z rodziny... - pisze pan Marcin, który zarejestrował zdarzenie i umieścił wideo w sieci.

Niestety, auto jedzie bardzo szybko. Analizując film klatka po klatce trudno odczytać numery rejestracyjne pirata.

Wideo można obejrzeć poniżej:

(autor: Marcin Małecki - Radio Nakło)

Polecamy:

Ceny nad polskim morzem 2019. Po ile ryba, lody, pizza, gofry...

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 26

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Wyposażyć policję w drony i wszyscy idioci zwolnią , będą przestrzegać przepisy. Dron poleci za gostkiem kilka kilometrów i kierowca zostanie bez prawa jazdy.

G
Gość

Skandal zabrać prawko dożywotnio i 5000 kary

X
Xd

Wszyscy wiedzą kto.... Niestety rodzice na tzw. "stanowisku" i robi co chce. Nic z tym nie zrobimy dopóki ktoś nie ucierpi.

... Szkoda

P
Pzl

Zapewne na cpany jechał bo jak można takie zachowanie wytłumaczyć. To jakiś kamikadze...

K
Kierowca

To jakiś kamikadze kurw.... A brak wyobraźni takiemu to nie tylko zabrać prawo jazdy dorzywotnie ale też polamac nogi tak by więcej nie wsiadł za kierownicę nawet roweru dla inwalidów!!!

X
XYZ
2019-07-21T15:05:09 02:00, XYZ:

Dziś po g. 13-tej - DK25 - kierunek Koszalin, odcinek lasu w rejonie Smukały. Gość wyprzedzał mnie Jaguarem CB????? . Był to odcinek gdzie zakaz wyprzedzania, podwójna ciągła, przejście dla pieszych ,przystanki z obu stron. Co z takim gn..jem zrobić ?

2019-07-22T21:09:22 02:00, Gość:

Może porostu miał jaja i nie siedział z telefonem w łapie ,do tego zapewne był bystry i zrobiony penisem a nie jak większość tutaj ciot palcem

2019-07-23T08:59:26 02:00, XYZ:

Brawo gościu. Znaczy że gdy ty "mający jaja" - trafisz jednak np. pieszego podczas takiego manewru - po prostu uciekniesz. A co tam ! Niech inni się martwią.

... dlatego ciągle uważam że nic nie zmieni się w mentalności kierowców jeśli drastycznie nie zwiększy się kar natychmiastowy areszt. Zabór przedmiotu przestępstwa (jeśli stanowi jakąkolwiek wartość) i ograniczone prawo do obrony w sądzie. Poziom przestępczości na drogach jest coraz większy, należy więc postępować jak w USA. Wówczas przekonamy się czy ci "z jajami" coś zrozumieją. Pozdrawiam

X
XYZ
2019-07-21T15:05:09 02:00, XYZ:

Dziś po g. 13-tej - DK25 - kierunek Koszalin, odcinek lasu w rejonie Smukały. Gość wyprzedzał mnie Jaguarem CB????? . Był to odcinek gdzie zakaz wyprzedzania, podwójna ciągła, przejście dla pieszych ,przystanki z obu stron. Co z takim gn..jem zrobić ?

2019-07-22T21:09:22 02:00, Gość:

Może porostu miał jaja i nie siedział z telefonem w łapie ,do tego zapewne był bystry i zrobiony penisem a nie jak większość tutaj ciot palcem

Brawo gościu. Znaczy że gdy ty "mający jaja" - trafisz jednak np. pieszego podczas takiego manewru - po prostu uciekniesz. A co tam ! Niech inni się martwią.

G
Gość
2019-07-21T15:05:09 02:00, XYZ:

Dziś po g. 13-tej - DK25 - kierunek Koszalin, odcinek lasu w rejonie Smukały. Gość wyprzedzał mnie Jaguarem CB????? . Był to odcinek gdzie zakaz wyprzedzania, podwójna ciągła, przejście dla pieszych ,przystanki z obu stron. Co z takim gn..jem zrobić ?

Może porostu miał jaja i nie siedział z telefonem w łapie ,do tego zapewne był bystry i zrobiony penisem a nie jak większość tutaj ciot palcem

G
Gość
2019-07-20T17:00:44 02:00, X:

W Szubinie wszyscy, łącznie z policjantami wiedzą, kto jeździ tym samochodem. Nie pierwszy raz tego IDIOTY! Niech ktoś w końcu zrobi z nim porządek zanim stanie się tragedia!

2019-07-20T18:18:25 02:00, Gość:

Skasować auto i po problemie. Niech debil chodzi pieszo.

Debila też skasować

G
Gość

Czyli jak łamać przepisy to tylko na pełnej p.... :/

G
Gość
2019-07-21T14:36:38 02:00, Gość:

Przekazać nagranie policji, podać datę godzinę itp, przecież jest monitoring po trasie, w sklepach, stacjach benzynowych, namierzyć nie ma problemu tylko chęci ciut więcej, ale czytając te komentarze jeśli faktycznie koleś ma "plecy" to tylko "wyższa instancja" ratuje bo miejscowi będą dążyć do zakończenia postępowania bez znalezienia sprawcy.

A może jeszcze znaczki skarbowe wykupić .

Polska szkoła nauki jazdy - na samochodach brak tylko swastyki .

B
Bandyta i tyle...

Gutek

G
Gość
2019-07-21T20:57:17 02:00, Gość:

BMW drugi dzień grzecznie stoi na parkingu, a Sebix uwija teraz po mieście niebieskim Audi A3.

Ludzie !!jesli wiecie kto to jest to dlaczego nie zadzwonicie na policje !teraz mamy z kolei uważać na niebieskie audi A3?

G
Gość

BMW drugi dzień grzecznie stoi na parkingu, a Sebix uwija teraz po mieście niebieskim Audi A3.

X
XYZ

Dziś po g. 13-tej - DK25 - kierunek Koszalin, odcinek lasu w rejonie Smukały. Gość wyprzedzał mnie Jaguarem CB????? . Był to odcinek gdzie zakaz wyprzedzania, podwójna ciągła, przejście dla pieszych ,przystanki z obu stron. Co z takim gn..jem zrobić ?

Dodaj ogłoszenie