Transfer przegrał w Kędzierzynie - Koźlu

Krzysztof Wypijewski
Transfer Bydgoszcz - Lotos Trefl GdańskTransfer Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdańsk
Transfer Bydgoszcz - Lotos Trefl GdańskTransfer Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdańsk Tomasz Czachorowski
W pierwszym meczu o piąte miejsce Plus Ligi siatkarzy ZAKSA Kędzierzyn - Koźle pokonała u siebie Transfer Bydgoszcz 3:1.

Rewanż odbędzie się w Bydgoszczy. W trzech pierwszych setach dzisiejszego spotkania walka była bardzo zacięta, prowadzenie zmieniało się wielokrotnie. W dwóch pierwszych partiach skuteczniejsi w końcówkach byli gospodarze i wygrali je do 22. W trzeciej ZAKSA miała kilka meczboli, a Transfer setboli. Ostatecznie goście wygrali 34:32.
W ostatnim secie od początku przewagę mieli gospodarze, ale goście doprowadzili do stanu 22:24. Ostatnie słowo należało jednak do kędzierzynian.
ZAKSA - Transfer 3:1 (25:22, 25:22, 32:34, 25:22)
Więcej - w poniedziałkowym, papierowym wydaniu "Expressu".