0 1 połowa

Radomiak Radom

0

0 1 połowa

• W Olsztynie piłkarze ciekawsze widowisko stworzyli dopiero po przerwie. Więcej inicjatywy mieli przyjezdni z Radomia, ale to Stomil w końcówce stworzył sobie wyborne okazje strzeleckie. Bramki jednak nie padły. Obie drużyny kontynuują swoje serie. Stomil nie wygrał spotkania od ośmiu meczów, a Radomiak od czterech.

• Koniec spotkania! Stomil zremisował z Radomiakiem 0:0!

• Sędzia Aluszyk doliczył do drugiej części spotkania aż pięć minut.

• Piłka meczowa dla Stomilu! Eric Molloy otrzymał podanie na jedenasty metr. Uderzył po ziemi, ale tuż obok słupka!

• Adam Banasiak wszedł w miejsce Meika Karwota.

• Najlepsza okazja Stomilu! Po prostopadłym podaniu Erica Molloya w pole karne wpadł Szymon Sobczak. Akcję strzałem zakończył Oktawian Skrzecz, ale futbolówkę odbił Haluch!

• Z rzutu rożnego dośrodkował Patryk Mikita. Do piłki najwyżej wyskoczył Maciej Górski i ostemplował poprzeczkę! Dobitka Cichockiego wysoko ponad bramką.

• W miejsce Michała Kaputa na boisku pojawił się Mateusz Michalski.

• Artur Siemaszko opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Oktawian Skrzecz.

• Japończyk Koki Hinokio wszedł w miejsce Mateusza Gancarczyka.

• Ruszył prawą flanką Dawid Abramowicz i dośrodkował w kierunku Macieja Górskiego. Piłkę posłał jednak za wysoko i wyłapał ją Piotr Skiba.

• Damian Nowak opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Maciej Górski.

• Leandro Rossi w polu karnym podał do Rafała Makowskiego. Defensorzy Stomilu zapobiegli groźnej sytuacji.

• Zmiana w drużynie Stomilu. Eric Molloy zastąpił na boisku Grzegorza Lecha.

• Żółta kartka dla Michała Kaputa za wejście nakładką. Już czwarta dla gracza Radomiaka.

• Zamieszanie w polu karnym Stomilu! Dawid Abramowicz zagrał piłkę wzdłuż bramki do Patryka Mikity. Ten uderzył w światło bramki. Przed stratą gola gospodarzy uratował... Szymon Sobczak.

• Szybki atak Stomilu. Janusz Bucholc dograł z prawej strony do Szymona Sobczaka, ale piłka w rękach Artura Halucha.

• Na bramkę Piotra Skiby strzelał Michał Kaput. Futbolówka minęła cel.

• Wyśmienita akcja Leandro! Brazylijczyk wycofał piłkę do Dawida Abramowicza, któremu w oddaniu celnego strzału przeszkodził partner z zespołu!

• Druga połowa meczu w Olsztynie już się zaczęła!

• W Olsztynie bez bramek po pierwszej części gry. Piłkarze Stomilu i Radomiaka rozgrywają wyrównane spotkanie. Na boisku nie brakuje walki, sędzia pokazał kilka żółtych kartek, a sytuacje podbramkowe można policzyć na palcach jednej ręki. Wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy. Bezbramkowy remis w Olsztynie.

• Uderzenie aktywnego dzisiaj Patryka Mikity. Piłka poszybowała minimalnie ponad bramką Stomilu!

• Żółtą kartką ukarany został Damian Nowak.

• Było groźnie pod bramką Radomiaka! Główkował Grzegorz Lech, ale piłka w rękach Artura Halucha.

• Sędzia sięgnął do kieszonki. Meik Karwot obejrzał żółtą kartkę.

• Tomasz Makowski uderzył po ziemi. Blisko piłki był Damian Nowak, ale nie zdołał jej przeciąć.

• Mocny strzał Patryka Mikity z półwoleja! Piotr Skiba z trudem odbił piłkę na rzut rożny.

• Z rzutu wolnego na bramkę Radomiaka strzelał Artur Siemaszko. Zawodnik Stomilu uderzył prosto w mur.

• Żółta kartka dla Kacpra Pietrzyka. Piłkarz Stomilu rękami zatrzymał wbiegającego w kierunku pola karnego Szymona Sobczaka.

• Po dalekim wyrzucie z autu Janusza Bucholca strzał z dwunastu metrów oddal Szymon Sobczak. Uderzenie zablokowane.

• Leandro Rossi otrzymał piłkę od Patryka Mikity i szybko uderzył spod kolana w kierunku dalszego słupka. Futbolówka poszybowała obok słupka.

• Szybko ruszył Szymon Sobczak środkiem. Piłkarza Stomilu faulem powstrzymał Dawid Abramowicz.

• Lukas Kuban faulem przerwał kontratak Leandro Rossiego. Piłkarz Stomilu ukarany żółtą kartką.

• Po błędzie Damiana Jakubika szarżował na lewej stronie Lukas Kuban. Skończyło się na rzucie rożnym.

• Jakub Mosakowski zdecydowanie faulował Leandro Rossiego. Ostrzeżenie od arbitra Aluszyka.

• Dośrodkowanie Patryka Mikity z lewej strony w pole karne w kierunku Damiana Nowaka. Defensywa Stomilu wybrnęła z niebezpiecznej sytuacji.

• Pierwszy gwizdek arbitra Artura Aluszyka. Spotkanie już się zaczęło!

• Rezerwowi Stomil: Leszczyński, Niedziela, Jurczak, Hinokio, Cetnarski, Tarasenko, Skrzecz, Molloy.

• Rezerwowi Radomiak: Kochalski, Banasiak, Winsztal, Michalski, Klabnik, Faraji, Nowakowski. Górski.

• Radomiak ostatnio złapał zadyszkę. Ekipa beniaminka nie wygrała od trzech spotkań. Po porażce z Miedzią Legnica, przyszły remisy z Puszczą Niepołomice i GKS-em Tychy. Do tej pory zespół Dariusza Banasika zgromadził 32 punkty, co daje mu czwartą lokatę.

• Stomil Olsztyn w ostatnim czasie zanotował olbrzymi spadek formy. Olsztynianie nie wygrali od siedmiu serii gier (5 porażek i dwa remisy) i z każdym tygodniem obsuwają się w ligowej tabeli.

• W meczu 19. kolejki Fortuna 1 Ligi Stomil Olsztyn skonfrontuje się z Radomiakiem Radom. Pierwszy gwizdek sędziego Artura Aluszyka o godzinie 12.40. Witamy w relacji LIVE!