• Jakóbowski uderza tuż nad bramką Skiby!

• Jegliński uderzył głową, minimalnie obok bramki!

• Dalekie wybicie Skiby. Wróbel faulował Górala.

• Uderza Tanczyk, ale bardzo dobrze broni Witan!

• Zmiana w Bytovii w przerwie. Zszedł Duda, wszedł Hebel.

• Wracamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Stomil prowadzi 3:0 z Bytovią. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Lech, a jedno trafienie dorzucił Kun. Na drugą część spotkania zapraszamy za 15 minut!

• GOL! Lech na 3:0!

• Wróbel odebrał piłkę Góralowi.

• Świetną sytuację zmarnował Lech, a Góral uderzył obok bramki! Powinno być 3:0 dla Stomilu!

• Sołowiej ukarany żółtą kartką.

• Letniowski uderzył z dystansu, ale piłkę łapie Skiba.

• Kun nie opanował futbolówki. Będzie aut dla Bytovii.

• Piłka w rękach Witana.

• Jakóbowski próbował zaskoczyć Skibę, ale piłka znalazła się w rękach golkipera Stomilu.

• Pierwsza zmiana w Bytovii. Zszedł Witkowski, wszedł Procyszyn.

• Lech zobaczył żółty kartonik.

• Duda zagrał na prawe skrzydło do Kuzdry, lecz zrobił to niedokładnie i piłka opuściła boisko.

• Tanczyk wywalczył aut.

• GOL! Kun podwyższa na 2:0!

• Prostopadłe podanie do Górala przeciął Bąk.

• Świetna sytuacja Górala, ale jeszcze lepsza interwencja Witana!

• Góral strzela z dystansu, lecz trafił w Witkowskiego.

• Góral odegrał do Lecha, a ten pokonał Witana. Gospodarze prowadzą 1:0 z Bytovią.

• GOL! Lech na 1:0 dla Stomilu!

• Rzut wolny dla Bytovii. Bez zagrożenia dla gospodarzy.

• Witkowski wpadł w pole karne, ale piłkę wybił Wełnicki.

• Burkhardt uderzył z dystansu. Bardzo niecelna próba piłkarza gości.

• Krótka informacja, jak wyglądał początek spotkania. Piłkarze Stomilu chcieli wyjść w koszulkach z napisem "Mamy dość tego cyrku". Nie pozwolił im na to delegat. Wnieśli je tylko ze sobą na murawę.

• Zaczynamy!

• Piłkarze Stomilu zdecydowali się na rozgrzewkę... na bocznym boisku. Protest zawodników ma związek z zaległościami w wypłaceniu pensji.

• W pewnym momencie mecz z Bytovią zawisł na włosku. Nie było wiadome, czy zawodnicy zdecydują się wybiec na murawę. W piątek klub poinformował, że spotkanie odbędzie się zgodnie z planem, ale w obecnej sytuacji, na próżno spodziewać się tłumów na stadionie. Ponadto, na poniedziałek zaplanowano konferencję prasową prezesa Stomilu.

• Pomijając już kwestie finansowe i inne problemy olsztynian, Bytovia wciąż pozostaje faworytem dzisiejszego spotkania. W porównaniu do rywala, podopieczni Adriana Stawskiego wspólnie przygotowywali się do sobotniego meczu. Bytowianie z początkiem sezonu też nie mieli łatwo, bo mówiło się, że mogą nie znaleźć środków na występy w Fortuna 1. Lidze. Ostatecznie udało się, a zawodnicy zostawiali wszystkie problemy w szatni i na boisku przez dłuższy okres prezentowali się solidnie, czego konsekwencją jest ósme miejsce. Niedawno znalazł się też sponsor, który zapewnił klubowi z Bytowa wylot na zagraniczny obóz przygotowawczy do Turcji.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 19. kolejki Fortuna 1. Ligi, w którym Stomil Olsztyn podejmie Bytovię Bytów!