expressbydgoski.pl

Start Pruszcz - Zawisza Bydgoszcz. To był hit na szczycie [zdjęcia]

Start Pruszcz pokonał Zawiszę Bydgoszcz 2:1 (0:1) w meczu na szczycie 13. kolejki I grupy V ligi. Zawiszanie  objęli prowadzenie po strzale Dawida Deresiewicza

Łukasz Szalkowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/48] Następne

Start Pruszcz pokonał Zawiszę Bydgoszcz 2:1 (0:1) w meczu na szczycie 13. kolejki I grupy V ligi. Zawiszanie objęli prowadzenie po strzale Dawida Deresiewicza z rzutu wolnego w 45. minucie. Piłka odbiła się jeszcze od jednego zawodników Startu i wpadła do siatki obok interweniującego Krzysztofa Skowrońskiego. W drugiej połowie szybko wyrównał Daniel Czarnowski (50). Zwycięskiego gola strzelił z wolnego Łukasz Burkiewicz (78). Początkowo sędzia gola nie uznał, dopatrując się spalonego, ale po chwili zmienił decyzję i bramkę zaliczył. Zawiszanie ponieśli drugą porażkę w sezonie, ale zachowali pozycję lidera. Start zrównał się punktami z drugim Mustangiem Ostaszewo.

Opinie po meczu Chemik Bydgoszcz - Warta Zawiercie.