Żużel

« 1 ... 207 208 210 »

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Czwartek, 19 września 2019
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 5. kolejka 11.09.201919.09.2019
12:00 Stadion Śląski Chorzów U-17 -:- PLUKS Pomologia Prószków U-17
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa A 18.09.201912.12.2019
18:55 APOEL Nikozja -:- F91 Dudelange
18:55 Karabach Agdam -:- Sevilla FC
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa B 18.09.201912.12.2019
18:55 Dynamo Kijów -:- Malmoe FF
18:55 FC Kopenhaga -:- FC Lugano
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa C 18.09.201912.12.2019
18:55 FC Basel -:- FK Krasnodar
18:55 Getafe CF -:- Trabzonspor
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa D 18.09.201912.12.2019
18:55 LASK Linz -:- Rosenborg BK
18:55 PSV Eindhoven -:- Sporting Lizbona
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa E 18.09.201912.12.2019
18:55 CFR Cluj -:- Lazio Rzym
18:55 Stade Rennais -:- Celtic Glasgow
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa F 18.09.201912.12.2019
18:55 Eintracht Frankfurt -:- Arsenal Londyn
18:55 Standard Liege -:- Vitoria Guimaraes
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa G 18.09.201912.12.2019
21:00 FC Porto -:- Young Boys Berno
21:00 Glasgow Rangers -:- Feyenoord Rotterdam
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa H 18.09.201912.12.2019
21:00 Espanyol Barcelona -:- Ferencvaros TC
21:00 Łudogorec Razgrad -:- CSKA Moskwa
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa I 18.09.201912.12.2019
21:00 KAA Gent -:- AS Saint-Etienne
21:00 VfL Wolfsburg -:- FK Ołeksandrija
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa J 18.09.201912.12.2019
21:00 AS Roma -:- Basaksehir
21:00 Borussia Moenchengladbach -:- AC Wolfsberger
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa K 18.09.201912.12.2019
21:00 Slovan Bratysława -:- Besiktas Stambuł
21:00 Wolverhampton Wanderers -:- SC Braga
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa L 18.09.201912.12.2019
21:00 Manchester United -:- FK Astana
21:00 Partizan Belgrad -:- AZ Alkmaar
Piątek, 20 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
19:47 Wigry Suwałki -:- Stomil Olsztyn
— Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
20:09 Górnik Łęczna -:- Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:30 Górnik Łęczna U-15 -:- KKP Korona Kielce U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
14:30 AP Reissa Poznań U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
— Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
21:00 Southampton FC -:- AFC Bournemouth
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
21:00 Osasuna Pampeluna -:- Real Betis Sewilla
— Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
20:45 RC Strasbourg -:- FC Nantes
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
18:00 Piast Gliwice -:- Raków Częstochowa
20:30 Lech Poznań -:- Jagiellonia Białystok
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
20:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- FSV Mainz
— Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
20:45 Cagliari Calcio -:- Genoa CFC
Sobota, 21 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
17:00 Stal Mielec -:- GKS Bełchatów
18:00 Chojniczanka Chojnice -:- Radomiak Radom
18:00 Chrobry Głogów -:- Odra Opole
18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Jastrzębie
19:10 Sandecja Nowy Sącz -:- Warta Poznań
20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Miedź Legnica
— Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
15:30 Garbarnia Kraków -:- GKS Katowice
16:00 Pogoń Siedlce -:- Błękitni Stargard
16:00 Skra Częstochowa -:- Znicz Pruszków
16:00 Legionovia Legionowo -:- Stal Stalowa Wola
17:00 Lech II Poznań -:- Widzew Łódź
19:00 Górnik Polkowice -:- Elana Toruń
19:00 Olimpia Elbląg -:- Bytovia Bytów
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
Znicz Pruszków U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
15:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
16:15 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
Escola Varsovia U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
12:00 Legia Warszawa U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
12:00 UKS SMS Łódź U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
13:30 AP Talent Białystok U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
11:00 Warta Poznań U-15 -:- Lech Poznań U-15
12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
15:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
16:00 FASE Szczecin U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
12:00 Miedź Legnica U-15 -:- Piast Gliwice U-15
12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
13:30 Rozwój Katowice U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
14:30 Zagłębie Lubin U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
14:30 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
16:00 Wisła Kraków U-15 -:- Motor Lublin U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
Warta Poznań U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
12:00 Lech Poznań U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
12:00 Lechia Gdańsk U-17 -:- Arka Gdynia U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
Górnik Zabrze U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
12:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
15:30 Rozwój Katowice U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
14:00 Korona Kielce U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
14:00 Wisła Kraków U-17 -:- BKS Lublin U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
Górnik Zabrze U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
12:00 Cracovia U-18 -:- Legia Warszawa U-18
12:00 Escola Varsovia U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
12:00 Korona Kielce U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Wisła Kraków U-18
12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
13:30 Leicester City -:- Tottenham Hotspur
16:00 Burnley FC -:- Norwich City
16:00 Crystal Palace -:- Wolverhampton Wanderers
16:00 Everton FC -:- Sheffield United
16:00 Manchester City -:- Watford FC
18:30 Newcastle United -:- Brighton & Hove Albion
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
13:00 Villarreal CF -:- Real Valladolid
16:00 Levante UD -:- SD Eibar
18:30 Atletico Madryt -:- Celta Vigo
21:00 Granada CF -:- FC Barcelona
— Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
17:30 Olympique Marsylia -:- Montpellier HSC
20:00 FC Metz -:- Amiens SC
20:00 Girondins Bordeaux -:- Stade Brestois
20:00 Nimes Olympique -:- Toulouse FC
20:00 OGC Nice -:- Dijon FCO
20:00 Stade de Reims -:- AS Monaco
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:00 ŁKS Łódź -:- Arka Gdynia
17:30 Lechia Gdańsk -:- Korona Kielce
20:00 Śląsk Wrocław -:- Zagłębie Lubin
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
15:30 Bayer Leverkusen -:- Union Berlin
15:30 Bayern Monachium -:- FC Koeln
15:30 Hertha Berlin -:- SC Paderborn
15:30 SC Freiburg -:- FC Augsburg
18:30 Werder Brema -:- RB Lipsk
— Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
15:00 Udinese Calcio -:- Brescia Calcio
18:00 Juventus Turyn -:- Hellas Werona
20:45 AC Milan -:- Inter Mediolan
Niedziela, 22 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- GKS Tychy
19:00 Olimpia Grudziądz -:- Puszcza Niepołomice
— Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
13:05 Stal Rzeszów -:- Resovia
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:30 Escola Varsovia U-17 -:- Legia Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
16:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 Stal Mielec U-17 -:- Cracovia U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
13:00 Arka Gdynia U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
15:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Lech Poznań U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:00 West Ham United -:- Manchester United
17:30 Arsenal Londyn -:- Aston Villa
17:30 Chelsea Londyn -:- Liverpool FC
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 Getafe CF -:- RCD Mallorca
14:00 Espanyol Barcelona -:- Real Sociedad
16:00 Valencia CF -:- CD Leganes
18:30 Athletic Bilbao -:- Deportivo Alaves
21:00 Sevilla FC -:- Real Madryt
— Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:00 Stade Rennais -:- OSC Lille
17:00 Angers SCO -:- AS Saint-Etienne
21:00 Olympique Lyon -:- Paris Saint-Germain
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
12:30 Wisła Płock -:- Wisła Kraków
15:00 Pogoń Szczecin -:- Górnik Zabrze
17:30 Cracovia -:- Legia Warszawa
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
15:30 Borussia Moenchengladbach -:- Fortuna Duesseldorf
18:00 Eintracht Frankfurt -:- Borussia Dortmund
— Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
12:30 US Sassuolo -:- SPAL Ferrara
15:00 Bologna FC -:- AS Roma
15:00 Sampdoria Genua -:- Torino FC
15:00 US Lecce -:- SSC Napoli
18:00 Atalanta Bergamo -:- ACF Fiorentina
20:45 Lazio Rzym -:- AC Parma
Poniedziałek, 23 września 2019
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
20:30 VfL Wolfsburg -:- TSG 1899 Hoffenheim
Wtorek, 24 września 2019
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
19:00 Real Valladolid -:- Granada CF
20:00 Real Betis Sewilla -:- Levante UD
21:00 FC Barcelona -:- Villarreal CF
— Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
19:00 Dijon FCO -:- Olympique Marsylia
21:00 AS Monaco -:- OGC Nice
— Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
19:00 Hellas Werona -:- Udinese Calcio
21:00 Brescia Calcio -:- Juventus Turyn
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
15:30 Gryf Wejherowo -:- Lechia Gdańsk
15:30 Stal Brzeg -:- Olimpia Elbląg
16:00 Zagłębie II Lubin -:- Miedź Legnica
16:30 KS Stilon Gorzów Wielkopolski -:- Olimpia Zambrów
17:00 Legia II Warszawa -:- Wigry Suwałki
17:00 Ruch Chorzów -:- Stomil Olsztyn
17:30 Chrobry Głogów -:- Lech Poznań
18:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski -:- Sandecja Nowy Sącz
18:00 Korona Kielce -:- Zagłębie Lubin
20:30 Widzew Łódź -:- Śląsk Wrocław
Środa, 25 września 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - IV runda 04.09.201925.09.2019
16:00 Bizon Jeleniec -:- Orlęta Łuków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201911.09.2019
Granit Czarna Góra -:- Wierchy Rabka Zdrój
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 4. kolejka 07.09.201908.09.2019
12:30 Escola Varsovia U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 5. kolejka 14.09.201915.09.2019
16:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- Miedź Legnica U-15
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
19:00 CD Leganes -:- Athletic Bilbao
19:00 RCD Mallorca -:- Atletico Madryt
20:00 Valencia CF -:- Getafe CF
21:00 Real Madryt -:- Osasuna Pampeluna
— Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
19:00 AS Saint-Etienne -:- FC Metz
19:00 Amiens SC -:- Girondins Bordeaux
19:00 FC Nantes -:- Stade Rennais
19:00 Montpellier HSC -:- Nimes Olympique
19:00 OSC Lille -:- RC Strasbourg
19:00 Stade Brestois -:- Olympique Lyon
19:00 Toulouse FC -:- Angers SCO
21:00 Paris Saint-Germain -:- Stade de Reims
— Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
19:00 AS Roma -:- Atalanta Bergamo
21:00 AC Parma -:- US Sassuolo
21:00 ACF Fiorentina -:- Sampdoria Genua
21:00 Genoa CFC -:- Bologna FC
21:00 Inter Mediolan -:- Lazio Rzym
21:00 SPAL Ferrara -:- US Lecce
21:00 SSC Napoli -:- Cagliari Calcio
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
15:00 Garbarnia Kraków -:- Bytovia Bytów
15:00 Stal Rzeszów -:- Pogoń Szczecin
15:30 Chełmianka Chełm -:- Znicz Pruszków
15:30 Hutnik Kraków -:- Resovia
15:30 Polonia Środa Wielkopolska -:- Górnik Zabrze
16:00 Błękitni Stargard -:- Wisła Kraków
16:00 Chemik Police -:- Stal Stalowa Wola
16:00 Elana Toruń -:- Radomiak Radom
16:00 Gryf Słupsk -:- Górnik Łęczna
16:00 Rekord Bielsko-Biała -:- Concordia Elbląg
16:30 Chemik Bydgoszcz -:- Wisła Płock
17:30 Cracovia -:- Jagiellonia Białystok
18:00 GKS Jastrzębie -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18:30 GKS Bełchatów -:- GKS Tychy
18:30 Pogoń Siedlce -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:00 GKS Katowice -:- Warta Poznań
19:00 Olimpia Grudziądz -:- Stal Mielec
19:30 Chojniczanka Chojnice -:- Raków Częstochowa
20:30 Puszcza Niepołomice -:- Legia Warszawa