Piłka nożna

Piłka nożna
« 1 3 5 ... 491 »

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Poniedziałek, 21 października 2019
— Piłka nożna, — Liga angielska, 9. kolejka 18.10.201920.10.2019
21:00 Sheffield United -:- Arsenal Londyn
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 12. kolejka 18.10.201920.10.2019
18:00 Raków Częstochowa -:- Śląsk Wrocław
— Piłka nożna, — Liga włoska, 8. kolejka 19.10.201921.10.2019
20:45 Brescia Calcio -:- ACF Fiorentina
Wtorek, 22 października 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 13. kolejka 12.10.201913.10.2019
17:30 GKS Tychy -:- Miedź Legnica
18:00 GKS Jastrzębie -:- Wigry Suwałki
19:00 Puszcza Niepołomice -:- Warta Poznań
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Katowice - finał 22.10.201922.10.2019
15:00 Śląsk Świętochłowice -:- Slavia Ruda Śląska
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa A
21:00 Club Brugge -:- Paris Saint-Germain
21:00 Galatasaray Stambuł -:- Real Madryt
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa B
21:00 Olympiakos Pireus -:- Bayern Monachium
21:00 Tottenham Hotspur -:- Crvena Zvezda Belgrad
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa C
18:55 Szachtar Donieck -:- Dinamo Zagrzeb
21:00 Manchester City -:- Atalanta Bergamo
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa D
18:55 Atletico Madryt -:- Bayer Leverkusen
21:00 Juventus Turyn -:- Lokomotiw Moskwa
Środa, 23 października 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 13. kolejka 12.10.201913.10.2019
18:00 Chrobry Głogów -:- Zagłębie Sosnowiec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Ciechanów-Ostrołęka - finał 23.10.201923.10.2019
15:00 Żbik Nasielsk -:- Ostrovia Ostrów Mazowiecka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Radom - finał 23.10.201923.10.2019
Pilica Białobrzegi -:- Oskar Przysucha
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - IV runda 09.10.201923.10.2019
16:00 Biali Biały Dunajec -:- Skalni Zaskale
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - finał 23.10.201923.10.2019
15:00 Barciczanka Barcice -:- Poprad Muszyna
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - 1/4 finału 23.10.201930.10.2019
15:30 Podhale II Nowy Targ -:- Podhale Nowy Targ
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Stalowa Wola - 1/4 finału 08.10.201923.10.2019
15:00 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) -:- Siarka Tarnobrzeg
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Rzeszów-Dębica - 1/4 finału 23.10.201923.10.2019
15:30 Błękitni Ropczyce -:- Wisłoka Dębica
15:30 Izolator Boguchwała -:- Stal II Mielec
15:30 KS Pilzno -:- Igloopol Dębica
15:30 Resovia II Rzeszów -:- Wisłok Wiśniowa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Kalisz - 1/2 finału 23.10.201923.10.2019
15:30 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski -:- Orzeł Mroczeń
15:30 GKS Jaraczewo -:- GKS Grębanin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Leszno - 1/2 finału 23.10.201923.10.2019
15:30 Kania Gostyń -:- Korona Piaski
15:30 Polonia 1912 II Leszno -:- Lew Pogorzela
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Piła - 1/2 finału 23.10.201923.10.2019
15:45 Korona Stróżewo -:- Iskra Szydłowo
15:45 Polonia Jastrowie -:- Noteć Czarnków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Konin - 1/2 finału 23.10.201923.10.2019
15:45 Warta Dobrów -:- SKP Słupca
15:45 Wilki Wilczyn -:- Polonus Kazimierz Biskupi
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Poznań - 1/2 finału 23.10.201923.10.2019
15:45 Lider Swarzędz -:- Huragan Pobiedziska
15:45 Stella Luboń -:- Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 9. kolejka 09.10.201923.10.2019
10:30 Śląsk Wrocław U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 10. kolejka 12.10.201923.10.2019
12:00 Lech Poznań U-18 -:- Legia Warszawa U-18
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa E
21:00 KRC Genk -:- Liverpool FC
21:00 Red Bull Salzburg -:- SSC Napoli
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa F
21:00 Inter Mediolan -:- Borussia Dortmund
21:00 Slavia Praga -:- FC Barcelona
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa G
18:55 RB Lipsk -:- Zenit Sankt Petersburg
21:00 Benfica Lizbona -:- Olympique Lyon
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa H
18:55 Ajax Amsterdam -:- Tottenham Hotspur
21:00 OSC Lille -:- Valencia CF
Czwartek, 24 października 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 13. kolejka 12.10.201913.10.2019
17:30 Odra Opole -:- Stal Mielec
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 11. kolejka 24.10.201927.10.2019
14:30 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- Znicz Pruszków U-17
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa A 18.09.201912.12.2019
18:55 Karabach Agdam -:- APOEL Nikozja
21:00 Sevilla FC -:- F91 Dudelange
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa B 18.09.201912.12.2019
21:00 Malmoe FF -:- FC Lugano
21:00 Dynamo Kijów -:- FC Kopenhaga
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa C 18.09.201912.12.2019
21:00 Trabzonspor -:- FK Krasnodar
21:00 Getafe CF -:- FC Basel
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa D 18.09.201912.12.2019
21:00 PSV Eindhoven -:- LASK Linz
21:00 Sporting Lizbona -:- Rosenborg BK
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa E 18.09.201912.12.2019
21:00 Celtic Glasgow -:- Lazio Rzym
21:00 Stade Rennais -:- CFR Cluj
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa F 18.09.201912.12.2019
21:00 Arsenal Londyn -:- Vitoria Guimaraes
21:00 Eintracht Frankfurt -:- Standard Liege
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa G 18.09.201912.12.2019
18:55 FC Porto -:- Glasgow Rangers
18:55 Young Boys Berno -:- Feyenoord Rotterdam
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa H 18.09.201912.12.2019
18:55 CSKA Moskwa -:- Ferencvaros TC
18:55 Łudogorec Razgrad -:- Espanyol Barcelona
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa I 18.09.201912.12.2019
18:55 KAA Gent -:- VfL Wolfsburg
18:55 AS Saint-Etienne -:- FK Ołeksandrija
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa J 18.09.201912.12.2019
18:55 AS Roma -:- Borussia Moenchengladbach
18:55 Basaksehir -:- AC Wolfsberger
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa K 18.09.201912.12.2019
18:55 Besiktas Stambuł -:- SC Braga
18:55 Wolverhampton Wanderers -:- Slovan Bratysława
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa L 18.09.201912.12.2019
18:55 Partizan Belgrad -:- Manchester United
18:55 AZ Alkmaar -:- FK Astana
Piątek, 25 października 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 15. kolejka 26.10.201927.10.2019
18:00 Stomil Olsztyn -:- Puszcza Niepołomice
19:10 Sandecja Nowy Sącz -:- Wigry Suwałki
20:45 GKS Bełchatów -:- Miedź Legnica
— Piłka nożna, — 2. liga, 15. kolejka 26.10.201927.10.2019
19:00 Znicz Pruszków -:- Górnik Polkowice
— Piłka nożna, — Liga angielska, 10. kolejka 25.10.201927.10.2019
21:00 Southampton FC -:- Leicester City
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 10. kolejka 26.10.201927.10.2019
21:00 Villarreal CF -:- Deportivo Alaves
— Piłka nożna, — Liga francuska, 11. kolejka 25.10.201927.10.2019
20:45 FC Nantes -:- AS Monaco
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 13. kolejka 25.10.201927.10.2019
18:00 Cracovia -:- Pogoń Szczecin
20:30 Lech Poznań -:- Zagłębie Lubin
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 9. kolejka 26.10.201926.10.2019
20:30 FSV Mainz -:- FC Koeln
— Piłka nożna, — Liga włoska, 9. kolejka 26.10.201928.10.2019
20:45 Hellas Werona -:- US Sassuolo
Sobota, 26 października 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 15. kolejka 26.10.201927.10.2019
14:00 Radomiak Radom -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16:00 GKS Jastrzębie -:- Olimpia Grudziądz
18:00 GKS Tychy -:- Warta Poznań
18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- Chojniczanka Chojnice
— Piłka nożna, — 2. liga, 15. kolejka 26.10.201927.10.2019
13:00 Błękitni Stargard -:- Legionovia Legionowo
14:00 Resovia -:- Elana Toruń
14:00 Stal Stalowa Wola -:- Widzew Łódź
15:00 Gryf Wejherowo -:- Lech II Poznań
16:00 Bytovia Bytów -:- Garbarnia Kraków
17:00 Górnik Łęczna -:- Skra Częstochowa
18:00 GKS Katowice -:- Pogoń Siedlce
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 11. kolejka 24.10.201927.10.2019
Ursus Warszawa U-17 -:- Escola Varsovia U-17
12:30 Naki Olsztyn U-17 -:- Legia Warszawa U-17
14:30 AKS SMS Łódź U-17 -:- UKS SMS Łódź U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 11. kolejka 26.10.201927.10.2019
12:00 MKS Ząbkovia Ząbki U-15 -:- AP Talent Białystok U-15
14:30 Jagiellonia Białystok U-15 -:- Legia Warszawa U-15
18:00 MKS Polonia Warszawa U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 11. kolejka 16.10.201927.10.2019
15:00 FASE Szczecin U-15 -:- Warta Poznań U-15
16:00 Arka Gdynia SI U-15 -:- CWZS Bydgoszcz U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 11. kolejka 26.10.201906.11.2019
12:00 Falubaz Zielona Góra U-15 -:- Miedź Legnica U-15
12:30 FC Wrocław Academy U-15 -:- Piast Gliwice U-15
13:00 Chrobry Głogów U-15 -:- Śląsk Wrocław U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 11. kolejka 26.10.201927.10.2019
12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-15 -:- Sandecja Nowy Sącz U-15
13:00 Motor Lublin U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 11. kolejka 26.10.201927.10.2019
11:00 Arka Gdynia U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
13:00 Pogoń Szczecin U-17 -:- Lech Poznań U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 11. kolejka 26.10.201927.10.2019
11:00 Gwarek Zabrze U-17 -:- Górnik Zabrze U-17
13:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Rozwój Katowice U-17
14:00 Stadion Śląski Chorzów U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 11. kolejka 26.10.201927.10.2019
15:00 BKS Lublin U-17 -:- Korona Kielce U-17
15:30 Cracovia U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 12. kolejka 26.10.201927.10.2019
11:00 Lechia Gdańsk U-18 -:- Cracovia U-18
12:00 Lech Poznań U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
12:00 Śląsk Wrocław U-18 -:- Legia Warszawa U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 10. kolejka 25.10.201927.10.2019
13:30 Manchester City -:- Aston Villa
16:00 Arsenal Londyn -:- Crystal Palace
16:00 Brighton & Hove Albion -:- Everton FC
16:00 Watford FC -:- AFC Bournemouth
16:00 West Ham United -:- Sheffield United
18:30 Burnley FC -:- Chelsea Londyn
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 10. kolejka 26.10.201927.10.2019
16:00 CD Leganes -:- RCD Mallorca
18:30 Real Valladolid -:- SD Eibar
21:00 Atletico Madryt -:- Athletic Bilbao
— Piłka nożna, — Liga francuska, 11. kolejka 25.10.201927.10.2019
17:30 OSC Lille -:- Girondins Bordeaux
20:00 Montpellier HSC -:- Angers SCO
20:00 Olympique Lyon -:- FC Metz
20:00 RC Strasbourg -:- OGC Nice
20:00 Stade Brestois -:- Dijon FCO
20:00 Stade de Reims -:- Nimes Olympique
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 13. kolejka 25.10.201927.10.2019
15:00 ŁKS Łódź -:- Raków Częstochowa
17:30 Piast Gliwice -:- Korona Kielce
20:00 Lechia Gdańsk -:- Górnik Zabrze
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 9. kolejka 26.10.201926.10.2019
15:30 Bayern Monachium -:- Union Berlin
15:30 Hertha Berlin -:- TSG 1899 Hoffenheim
15:30 SC Freiburg -:- RB Lipsk
15:30 SC Paderborn -:- Fortuna Duesseldorf
15:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- Borussia Dortmund
18:30 Bayer Leverkusen -:- Werder Brema
— Piłka nożna, — Liga włoska, 9. kolejka 26.10.201928.10.2019
15:00 US Lecce -:- Juventus Turyn
18:00 Inter Mediolan -:- AC Parma
20:45 Genoa CFC -:- Brescia Calcio
Niedziela, 27 października 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 15. kolejka 26.10.201927.10.2019
12:45 Chrobry Głogów -:- Stal Mielec
15:00 Odra Opole -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
— Piłka nożna, — 2. liga, 15. kolejka 26.10.201927.10.2019
13:05 Olimpia Elbląg -:- Stal Rzeszów
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 11. kolejka 26.10.201927.10.2019
14:30 Escola Varsovia U-15 -:- UKS SMS Łódź U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 11. kolejka 16.10.201927.10.2019
12:00 Lechia Gdańsk U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 11. kolejka 26.10.201927.10.2019
10:00 Górnik Łęczna U-15 -:- Wisła Kraków U-15
12:00 KKP Korona Kielce U-15 -:- Akademia Piłkarska 21 U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 11. kolejka 26.10.201927.10.2019
12:30 Chemik Bydgoszcz U-17 -:- AP Reissa Poznań U-17
16:00 Warta Poznań U-17 -:- Lechia Gdańsk U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 11. kolejka 26.10.201927.10.2019
12:00 Ruch Chorzów U-17 -:- PLUKS Pomologia Prószków U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 11. kolejka 26.10.201927.10.2019
12:00 Podgórze Kraków U-17 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-17
12:00 Wisła Kraków U-17 -:- Stal Mielec U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 12. kolejka 26.10.201927.10.2019
11:30 Gwarek Zabrze U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
12:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Górnik Zabrze U-18
12:00 Wisła Kraków U-18 -:- Escola Varsovia U-18
15:00 Arka Gdynia U-18 -:- Korona Kielce U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 10. kolejka 25.10.201927.10.2019
15:00 Newcastle United -:- Wolverhampton Wanderers
17:30 Liverpool FC -:- Tottenham Hotspur
17:30 Norwich City -:- Manchester United
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 10. kolejka 26.10.201927.10.2019
12:00 Celta Vigo -:- Real Sociedad
14:00 Granada CF -:- Real Betis Sewilla
16:00 Levante UD -:- Espanyol Barcelona
18:30 Sevilla FC -:- Getafe CF
21:00 Osasuna Pampeluna -:- Valencia CF
— Piłka nożna, — Liga francuska, 11. kolejka 25.10.201927.10.2019
15:00 Stade Rennais -:- Toulouse FC
17:00 AS Saint-Etienne -:- Amiens SC
21:00 Paris Saint-Germain -:- Olympique Marsylia
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 13. kolejka 25.10.201927.10.2019
12:30 Wisła Płock -:- Jagiellonia Białystok
15:00 Śląsk Wrocław -:- Arka Gdynia
17:30 Legia Warszawa -:- Wisła Kraków
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 9. kolejka 26.10.201926.10.2019
15:30 VfL Wolfsburg -:- FC Augsburg
18:00 Borussia Moenchengladbach -:- Eintracht Frankfurt
— Piłka nożna, — Liga włoska, 9. kolejka 26.10.201928.10.2019
12:30 Bologna FC -:- Sampdoria Genua
15:00 Atalanta Bergamo -:- Udinese Calcio
15:00 SPAL Ferrara -:- SSC Napoli
15:00 Torino FC -:- Cagliari Calcio
18:00 AS Roma -:- AC Milan
20:45 ACF Fiorentina -:- Lazio Rzym