Skrót meczu Znicz Pruszków - Wisła Kraków 2:3. Bramki, gole. Remontada Białej Gwiazdy

Jacek Czaplewski
Jak się przełamywać to tylko w takim stylu. Wisła Kraków ograła Znicz Pruszków 3:2, chociaż w piątkowy wieczór przegrywała już 0:2. - Vamos! - krzyknął po decydującym rzucie karnym Angelo Rodado, jeden z dwóch najlepszych strzelców Fortuna 1 Ligi. Polecamy obszerny skrót akcji w tym wszystkie gole.

Mecz Znicz - Wisła. Bramki i najciekawsze akcje

Wielu kibiców Wisły zdążyło zwątpić w drużynę, nim wydarzyło się najlepsze. Po 22 minutach gry Znicz prowadził już bowiem 2:0. Najpierw świetnie do podania na wolne pole wystartował Krystian Tabara, po którego strzale padła pierwsza bramka. Potem po wznowieniu autu i uderzeniu z lewej nogi na długim słupku poprawił Paweł Moskwik.

W drugiej połowie to jednak Wisła pokazała charakter. Kontakt złapała za sprawą Michała Żyry, potem do wyrównania doprowadził Alan Uryga, aż w końcu w ostatnim kwadransie jedenastki nie zmarnował Angel Rodado - autor piętnastego gola w sezonie.