0 1 połowa

CSKA Moskwa

3

2 1 połowa

• Koniec! CSKA gromi obrońce tytułu na ich stadionie! Żegnają się z Ligą Mistrzów w pięknym stylu!

• Jeszcze Takuma Nishimura zmienia Arnora Sigurdssona.

• Federico Valverde przerywa akcję rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Sędzia doliczył 3 minuty do tego spotkania!

• Konstantin Kuchaev wchodzi w miejsce Ivana Obljakova.

• Marco Asensio posyła piłkę nad bramką CSKA.

• Abel Hernandez wchodzi na murawę w miejsce Fedora Chalova.

• Strzał Viniciusa został zablokowany. Mecz od kilku minut jest mocno pasywny...

• Georgi Schennikov ukarany żółtą kartką.

• Dani Carvajal zmienia Marcelo!

• Królewscy nie mają dzisiaj defensywy. Arnor Sigurdsson otrzymał piłkę i jako że nie było kompletnie atakowany to oddał strzał i pokonał golkipera Realu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arnor Sigurdsson zdobywa bramkę i CSKA nokautuje wielki Real Madryt!

• Federico Valverde huknał z dystansu. Igor Akinfeev zdołał jednak wyłapać piłkę.

• Gareth Bale od kilku minut bardzo mocno utyka. Walijczyk zszedł poza pole gry i jest opatrywany. Czy będzie mógł kontynuować grę?

• Isco wpadł w pole karne rywala, ale jego strzał został zablokowany.

• Rodrigo Becao był bardzo blisko zdobycia bramki samobójczej. Piłka minimalnie minęła bramkę CSKA.

• Kolejna zmiana w ekipie Realu. Marcos Llorente zmieniony przez Toniego Kroosa.

• Co za potężne uderzenie Vlasicia! Thibault Courtois z trudem odbija piłkę!

• Seria rzutów rożnych dla CSKA. Wszystko zostaje jednak wyjaśnione przez obrońców Realu.

• Strzał z ostrego kąta Viniciusa, ale piłka poszybowała daleko od bramki.

• Po raz kolejny w tym meczu było groźnie pod bramką Realu! Tym razem jednak piłka szybuje ponad bramką.

• Karim Benzema nie wyszedł na drugą połowę. Zmienił go Gareth Bale.

• Wracamy po przerwie! Czy Los Blancos zdołają jeszcze wrócić do tego meczu??

• Koniec pierwszej części meczu! CSKA niespodziewanie prowadzi na Santiago Bernabeu z Realem Madryt!

• Georgi Schennikov znakomicie wykończył akcję swojej drużyny! Dużo błędów w defensywie Realu i goście musieli to wykorzystać!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL! Georgi Schennikov i CSKA prowadzi 2:0!

• Bardzo dobra akcja gości! Arnor Sigurdsson podał do Chalova, który złożył się do strzału i dał szans Courtios!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Fedor Chalov zdobywa bramkę!

• Karim Benzema bardzo łatwo dał się podejść i bez żadnego problemu odebrano mu piłkę.

• Niecelny i niekompletnie nieudany strzał Vlasicia.

• Cudownie przeprowadzona akcja Realu! Gospodarze wymienili kilka znakomitych podań z pierwszej piłki, ale Maroco Asensio uderzył prosto w golkipera rywali!

• Znowu było groźnie po strzale Asensio, ale tym razem świetnie interweniuje bramkarz CSKA!

• Benzema wyłożył piłkę Llorente, który został sfaulowany pod polem karnym rywala! Będzie groźna okazja!

• Niezły strzał Asensio! Piłka po jego uderzeniu musnęła poprzeczkę i wypadła poza bramkę!

• Zamieszanie w okolicach pola karnego Realu. Ostatecznie Vallejo zdołał jednak wybić piłkę.

• Znakomity drybling Viniciusa. Młody Brazylijczyk dograł w pole karne, ale Benzema nie zdążył oddać strzału.

• Strzał Marco Asensio był na tyle słaby, że Akinfeev obroniłby to z zamkniętymi oczami.

• Junior Vinincius chciał minąć rywala, tylko że w ostatniej chwili został powstrzymany.

• Wybita piłka po dośrodkowaniu Marcelo.

• Nikola Vlasić posłał piłkę w pole karne, ale nikt nie zdołał przeciąć dośrodkowania.

• Pierwsze uderzenie w tym meczu notuje Valverde, jednak uderza prosto w bramkarza.

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Oba zespoły są już na murawie!

• Santiago Solari postawił dzisiaj na rezerwowych graczy swojej drużyny. W pierwszej 11 brakuje m.in Toniego Kroosa, Luki Modricia czy Sergio Ramosa.

• CSKA ma dzisiaj dużo ważniejsze zadanie. Zwycięstwo pozwoli utrzymać się im w Europejskich Pucharach. W tym sezonie udało się już im pokonać Real Madryt. Jak będzie dzisiaj?

• Witam bardzo serdecznie! Faza grupowa Ligi Mistrzów dobiega końca! Real Madryt ugości dzisiaj na własnym stadionie CSKA Moskwa!