0 1 połowa

Stal Mielec

1

1 1 połowa

• Stal Mielec wraca z Niepołomic z kompletem punktów. Lider zaplecza Ekstraklasy pokonał Puszczę 1:0 (1:0). Zwycięskie trafienie zanotował w pierwszej połowie Bartosz Nowak. Mielczanie o trzy oczka wyprzedzają Miedź Legnica oraz Wartę Poznań.

• Koniec spotkania. Liderująca w tabeli Stal Mielec pokonała Puszczę 1:0!

• Druga połowa potrwa jeszcze co najmniej pięć minut!

• Mykyta Wowczenko zastąpił Jakuba Bąka.

• Mateusz Bodzioch zameldował się na murawie. Zastąpił Prokicia.

• W miejsce Adriana Paluchowskiego na boisko wszedł Josip Barisić.

• Bartosz Widejko zameldował się na boisku w miejsce Bartkowa.

• Maksymilian Sitek wszedł w miejsce Konrada Nowaka.

• Łukasza Janoszka wszedł na boisko w miejsce Mateusza Maka.

• Andreja Prokić przelobował bramkarza Puszczy, ale gospodarzy od utraty drugiego gola uratował Konrad Stępień!

• Druga połowa spotkania już się zaczęła!

• Koniec pierwszej części gry. Do przerwy Stal prowadzi w Niepołomicach z Puszczą 1:0!

• Jakub Bąk ukarany żółtą kartką.

• Martin Dobrotka zobaczył żółtą kartkę.

• Sędzia Paweł Pskit sięgnął po raz pierwszy do kieszonki. Mateusz Bartków został ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOL! BARTOSZ NOWAK! 1:0 DLA STALI MIELEC!

• Wyborna okazja Puszczy! Konrad Nowak otrzymał piłkę od Jakuba Bąka, ale pudłuje z siedmiu metrów.

• Spotkanie w Niepołomicach już się rozpoczęło!

• Piłkarze Puszczy w trwającym sezonie jeszcze nie wygrali przed własną publicznością. W Niepołomicach jeden mecz zremisowali i ponieśli dwie porażki. Wszystkie trzy zwycięstwa odnieśli na wyjeździe.

• Puszcza Niepołomice zgromadziła do tej pory dziesięć punktów. Z kolei Stal Mielec trzynaście i otwiera ligową tabelę. Starcie tych dwóch drużyn zakończy siódmą kolejkę. Początek meczu o godz. 19. Witamy w relacji LIVE!