Puszcza Niepołomice 0 - 4 Radomiak Radom

0 1 połowa

Radomiak Radom

4

2 1 połowa

• Koniec meczu! Radomiak rozgromił na wyjeździe Puszczę Niepołomice 4:0 po dublecie Mateusza Radeckiego i trafieniach Karola Angielskiego oraz Dominika Sokoła.

• Piłkarze Tomasza Tułacza są dzisiaj bezradni. Radomiak dopisze sobie trzy punkty i zrówna się z trzecim ŁKS.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka minęła kilku zawodników, ale nie Dominika Sokoła, który skutecznie zamknął akcję przy dalszym słupku.

• GOOOOOOOL! 4:0! DOMINIK SOKÓŁ! Nokaut w Niepołomicach!

• Patryk Mikita wszedł w miejsce Damiana Gąski.

• Karol Angielski opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Dominik Sokół.

• Potrójna zmiana w Radomiaku. Amancio Fortes zastąpił Mateusza Radeckiego.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Mateusz Górski odbił piłkę po główce, ale wobec dobitki Mateusza Radeckiego był już bezradny.

• GOOOOOOOL! MATEUSZ RADECKI! 3:0 DLA RADOMIAKA!

• Jeszcze jedno upomnienie. Żółtą kartkę obejrzał Michał Kaput.

• Raphael został napomniany żółtą kartką.

• Szybka akcja Radomiaka lewą stroną. Wyszła z opresji defensywa Puszczy.

• Artur Bogusz wszedł w miejsce Leandro.

• Kacper Cichoń wszedł w miejsce Erika Cikosa.

• Miłosz Kozak opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Michał Kaput.

• Jewhen Radionow wszedł na boisko w miejsce Łukasza Spławskiego.

• Mateusz Kochalski wyskoczył do piłki zmierzającej w okolice poprzeczki. Przerzucił ją, ale zderzył się ze słupkiem.

• Damian Gąska pognał na bramkę Puszczy. Kontrę już w polu karnym gospodarzy zatrzymała... kałuża.

• Leandro wystawił w polu karnym do Damiana Gąski. Pomocnik Radomiaka uderzył prosto w bramkarza.

• Dwa razy ostro centrował z lewej strony Miłosz Kozak. Gospodarze wyszli z tarapatów.

• Składna akcja Puszczy lewą stroną. Po wrzutce poradzili sobie przyjezdni.

• Hubert Tomalski wszedł w miejsce Marcina Stefanika.

• Sebastian Górski opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Mateusz Wyjadłowski.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Potrójna zmiana w ekipie Puszczy. Tomasz Mucha wszedł za Szymona Kobusińskiego.

• Koniec pierwszej połowy. Radomiak pewne prowadzi w Niepołomicach 2:0!

• Wyborna okazja Puszczy, ale zawodnik gospodarzy spudłował z ośmiu metrów.

• Łukasz Spławski zatrzymał kontratak Radomiaka. Żółta kartka.

• Radomiak coraz bliżej czwartej z rzędu wygranej! Strzelał Damian Gąska, a po chwili skutecznie poprawił Karol Angielski.

• GOOOOOOOOL! 2:0 DLA RADOMIAKA! KAROL ANGIELSKI!

• Bardzo mocno powalczył o piłkę Meik Karwot z zawodnikiem Puszczy.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Oddala zagrożenie obrońca Radomiaka.

• Kolejny faul na Leandro. Sędzia ukarał żółtą kartką Szymona Kobusińskiego.

• Karol Knap sfaulował Leandro. Sędzia pokazał żółtą kartkę.

• Radomiak stosuje proste środki. Daleki wyrzut z autu w pole karne. Wybija obrońca Puszczy.

• Podanie w pole karne do Sebastiana Górskiego. Wybił na aut Damian Jakubik.

• Zgranie piłki głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Futbolówkę wyłapał bramkarz Radomiaka.

• Po rzucie rożnym i sporym zamieszaniu piłkę do bramki gospodarzy skierował Mateusz Radecki.

• GOOOOOOL! 1:0 DLA RADOMIAKA! MATEUSZ RADECKI!

• Aura nie sprzyja zawodnikom. Piłka co chwila staje w kałużach.

• Daleki wykop bramkarza Puszczy. Piłkę złapał... golkiper Radomiaka.

• Przeciągnięta wrzutka z rogu. Bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Radomiak przedzierał się lewą stroną. Bramkarz Puszczy odbił piłkę na rzut rożny.

• Trudne warunki do gry w Niepołomicach. Solidnie popadało i boisko jest bardzo grząskie. Do tego wieje silny wiatr.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie już się rozpoczęło!

• Zawody w Niepołomicach poprowadzi sędzia Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

• Puszcza Niepołomice chce zająć jak najwyższe miejsce. Ostatnie kolejki potwierdzają, że ma duże szanse znaleźć się w czołowej ósemce. Po pokonaniu Chrobrego Głogów i GKS Jastrzębie zremisowała z Widzewem Łódź.

• Radomiak w przypadku zwycięstwa w Niepołomicach może zrównać się z trzecim Łódzkim Klubem Sportowym. Zespół Dariusza Banasika ostatnio wyłącznie zwycięża, bo pokonał kolejno GKS Jastrzębie, Górnika Łęczna i ostatnio Miedź Legnica.

• Oto wyjściowy skład Radomiaka:

• Puszcza Niepołomice zagra w następującym składzie:

• Fortuna 1 Liga nadrabia zaległości. W środę dojdzie do starcia pomiędzy dziewiątą a piątą drużyną tabeli. Początek spotkania Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom o godz. 13. Witamy w relacji LIVE!

• Przełożony mecz z 19 marca nie odbędzie się również w drugim terminie (24 marca). Powodem zagrożenie epidemiczne.