Puszcza Niepołomice 0 - 2 Legia Warszawa

0 1 połowa

Legia Warszawa

2

1 1 połowa

• Koniec meczu! Legia zdominowała Puszczę Niepołomice i pewnie melduje się w kolejnej rundzie Pucharu Polski!

• Dominik Nagy bardzo samolubnie sam próbował kończyć akcję, mimo że Legioniści wychodzili w akcji 4 na 2. Węgier trafił prosto w bramkarza.

• Luquinhas w tempo dogrywa do Jose Kante, który skrzętnie wykorzystuje okazję sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante zdobywa bramkę!

• Artur Aluszyk ukarał Igora Lewczuka żółtą kartką.

• Ależ tu było blisko gola dla Legii! Najpierw Jose Kante trafił w słupek, a później dobitkę Luisa Rochy znakomicie broni Mateusz Górski!

• Inaki Astiz melduje się na murawie w miejsce Andre Martinsa.

• Zakotłowało się pod bramką Puszczy, ale Czarny zdołał wybić piłkę.

• Rzut wolny na 35 metrze od bramki Legii. Puszcza ma niezłą okazję na zdobycie gola.

• Jeszcze jedna zmiana. Marcin Stefanik schodzi, a na murawie melduje się Longinus Uwakwe.

• Mateusz Praszelik zmieniony przez Michała Karbownika.

• Konrad Nowak wchodzi, a schodzi Jakub Bąk.

• Fatalne zagranie Luquinhasa. Tylko on wie czy był to strzał czy może podanie. Niemniej jednak piłka ostatecznie wylądowała poza polem gry.

• Arvydas Novikovas kończy swój występ. W jego miejsce pojawia się Luquinhas.

• Zamieszanie w polu karnym Legii, który kończy się wybiciem piłkę przez Luisa Rochę.

• Paweł Stolarski ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Próba technicznego strzału Mateusza Praszelika nieudana.

• Dominik Nagy ukarany żółtym kartonikiem.

• Jose Kante na spalonym. Gwinejczyk już pędził w stronę bramki, gdzie miałby sytuację sam na sam.

• Odważna akcja indywidualna Lusia Rochy, który zdołał minąć dwóch rywali. Portugalczyk zatrzymał się jednak na trzecim i stracił piłkę.

• Niecelny strzał Pawła Stolarskiego. Legia cały czas dominuje, ale nie potrafi postawić kropki nad i.

• Ależ fatalne dogranie Novikovasa. Piłka zamiast w polu karnym wylądowała za stadionem.

• Luis Rocha dograł przed bramkę do Jose Kante, który z 5 metra trafia prosto w bramkarza!

• Nieudany strzał z woleja Marcela Kotwicy. Legia rozpocznie z 5 metra.

• Strzał Novikovasa sprzed pola karnego. Piłka leciała jednak zbyt lekko aby zagrozić bramce rywala.

• Druga połowa już rozpoczęta! Czy Puszczę stać jeszcze na sprawienie niespodzianki?

• Michał Mikołajczyk pojawia się na murawie w miejsce Bartosza Widejko.

• Koniec pierwszej połowy. Legia mocno kontroluje przebieg tego meczu i zasłużenie wygrywa z niżej notowanym rywalem. Jedyne pytanie jakie pojawia się na ten moment to - dlaczego tylko 0:1?

• Domagoj Antolić posłał bardzo mocną piłkę z narożnika boiska i stoper Legii pakuję ją do siatki precyzyjnym strzałem głową.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Wieteska otwiera wynik meczu!

• Piłka po strzale Novikovasa musnęła nogę rywala i Legia będzie miała rzut rożny.

• Jose Kante minął bramkarza, ale jednocześnie "wyrzucił się" poza światło bramki. Gwinejczyk próbował jeszcze dogrywać, ale żaden z jego kolegów nie czekał na piłkę.

• Marcel Kotwica zdecydował się na strzał z 35 metra, ale całkowicie mu to się nie udało. Od bramki zacznie Legia.

• Znakomite uderzenie Mateusza Praszelika, ale jeszcze lepsza interwencja bramkarza gospodarzy, który intuicyjnie odbija lecącą piłkę!

• Strzał Andre Martinsa sprzed pola karnego, ale ofiarnie blokuje Michał Czarny.

• Zderzenie Jakuba Bąka i Dominika Nagy'a. Gracz Puszczy szybko podniósł się z murawy, ale sytuacja z węgierskim pomocnikiem wygląda trochę gorzej, więc na boisku pojawił się sztab medyczny.

• Jose Kante szukał miejsce do oddania strzału, ale defensorzy Puszczy zdołali wybić mu piłkę spod nóg.

• Luis Rocha i Dominik Nagy znakomicie podwoili atak na rywala i spokojnie zażegnali niebezpieczeństwo spod swojego pola karnego.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Pawła Stolarskiego, tylko że jego koledzy minęli się z piłką!

• Jose Embalo oddał bardzo sytuacyjny strzał, który mógł zagrozić Cierzniakowi. Zawodnikowi gospodarzy zabrakło jednak trochę dokładności.

• Legia zamknęła Puszczę Niepołomice na ich połowie. Na razie nie ma to jednak przełożenia na bramki, ale od samego początku widać sporą różnicę klas.

• Co teraz zrobił Mateusz Praszelik!? Młody zawodnik otrzymał świetne podanie od Jose Kante, mając na 5 metrze idealną pozycję do strzału. Cała sytuacja skończyła się jednak tylko i wyłącznie kiksem pomocnika Legii.

• Bardzo mocne dośrodkowanie Domagoja Antolicia. Piłka spadła pod nogi Dominika Nagy'a, który po raz kolejny oddał bardzo zły strzał.

• Bartosz Widejko odbiera piłkę rozpędzonemu Pawłowi Stolarskiemu. Zawodnik Puszczy zanotował bardzo ważną interwencję.

• Fatalne pudło Dominika Nagy'a! Węgier otrzymał świetne podanie na 11 metra i zupełnie przestrzelił.

• Pierwsze uderzenie w tym meczu. Jego autorem byłem Marcel Kotwica, ale piłka poszybowała daleko od bramki Cierzniaka.

• Gospodarze rozpoczęli mecz pierwszym kopnięciem ze środka boiska!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę! Zaraz nastąpi przywitanie kapitanów.

• Faworytem tego meczu jest oczywiście Legia Warszawa, która posiada nie tylko większe doświadczenie, ale także bogatszą paletę umiejętności czysto piłkarskich. Czy Puszczę stać na niespodziankę?

• Aleksnadar Vuković daje dzisiaj szansę kilku zawodnikom, którzy w zmaganiach ligowych nie są podstawowym wyborem. Od pierwszej minuty zagrają m.in Radosław Cierzniak, Mateusz Praszelik czy Jose Kante. Okazję do udowodnienia swoich umiejętności otrzyma również Arvydas Novikovas, który nie może wrócić do formy prezentowanej w Jagiellonii Białystok.

• Najbardziej utytułowany klub w Polsce ściągnął na trybuny w Niepołomicach rekordową frekwencję. Każdy związany z pierwszoligowym klubem potwierdza, że dla małego miasteczka z województwa małopolskiego jest to piłkarskie święto.

• Dobry wieczór Państwu! Czas zakończyć środowe zmagania w Pucharze Polski! Puszcza Niepołomice gości na własnym stadionie wicemistrza Polski - Legię Warszawa! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!