Tottenham Hotspur

2

1 1 połowa

• Dziękuje za uwagę i życzę dobrego wieczoru !

• Szalony mecz w Eindhoven. Dużo bramek, czerwona kartka i piękna końcówka, ostatecznie PSV wywalcza cenny punkt, mimo tego, że im się to nie należało. Tottenham dominował, ale przez błędy, brak skuteczności i fantastyczną dyspozycję Zoeta, ekipa z Londynu wywozi punkt i ma ciężką sytuację w grupie

• Koniec meczu !

• Żółta kartka dla Rosario

• Kane zablokowany przez obrońców

• Żółta kartka dla Dumfriesa

• 5 minut doliczone !

• Zmiana w zespole gości, Harry Winks zastępuje Dembele

• Lamela wszedł w pole karne i oddał atomowe uderzenie, ale piłka na poprzeczce !

• Zawodnicy "Spurs" kontrolują spotkanie. Gracze PSV starają się odrobić wynik, ale nie umieją skonstruować dobrej akcji. Sama statystyka strzałów to pokazuje - gospodarze oddali 1, a goście aż 9.

• Kolejna świetna obrona Zoeta, strzał Kane'a obroniony przez będącego w świetnej formie bramkarza PSV

• Pierwsza zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Lucas, a zastępuje go Lamela

• Strzał Sona, ale w sam środek bramki

• Angelino napomniany żółtym kartonikiem

• Składna akcja gości, gra Sona z Eriksenem na jeden kontakt i Duńczyk zagrał w pole karne, a tam Harry Kane umieszcza piłkę w siatce.

• Tottenham wychodzi na prowadzenie !

• Świetna okazja Eriksena, Duńczyk oddał mocny strzał, ale fantastycznie broni Zoet

• Piłka do Kane'a, ale Anglik wykonuje fatalne podanie i trzeba zaczynać akcję od nowa

• Eriksen próbuje dograć w pole karne, ale obrońcy przytomnie zażegnują zagrożenie

• Rozpoczynamy drugą część spotkania !

• Zapraszamy za 15 minut na dalszą część emocji !

• Tottenham był stroną dominującą, jednak przez fatalny błąd stracili bramkę. PSV dobrze odpiera ataki gości, a Zoet broni dzisiaj fenomenalnie. Nie ustrzegli się jednak błędu i do przerwy tylko remisują.

• Koniec pierwszej części spotkania !

• Pereiro w poprzeczkę ! Zawodnik PSV sprytnie chciał pokonać Llorisa, ale trafił tylko w obramowanie bramki

• Ponownie duet Trippier-Lucas, jednak tym razem strzał Brazylijczyka bardzo niecelny

• Trippier podał do Lucasa Moury, Brazylijczyk posłał strzał i piłka trafiła do siatki po rykoszecie

• Goście wyrównują !

• Gol dla Tottenhamu......, ale jednak nie. Sędzia dopatrzył się spalonego na Sanchezie

• Kolejna dobra okazja Tottenhamu z rzutu rożnego, Alderweireld kieruje piłkę w lewy róg bramki, ale Zoet fantastycznie broni.

• Fatalny błąd Alderweirelda, który praktycznie podał do Lozano, który bez problemów pokonał bezradnego Llorisa

• PSV obejmuje prowadzenie !

• Strzał Sona z dystansu, ale bez problemu łapie piłkę Zoet

• Dobry początek w wykonaniu obu ekip, chociaż to goście mieli lepsze sytuacje, tak PSV nie składa broni

• Dembele ukarany żółtą kartką

• Ponownie Kane, tym razem napastnik gości trafia w poprzeczkę !

• Świetna okazja Kane'a ! Anglik oddał mocny strzał na bramkę, ale kapitalnie broni to Zoet.

• Indywidualna akcja Lucasa, który próbował posłać piłkę w pole karne, ale bez skutku

• Angelino marnuje świetną okazje ! Po otrzymaniu dobrego podania nie wytrzymał presji i uderzył ponad bramką.

• Eriksen popisuje się mocnym strzałem, ale w sam środek bramki i broni to Zoet

• Strzał Pereiro, ale bardzo niecelnie

• Świetna piłka do Sona, ale strzał Koreańczyka zablokowany

• Dumfries posyła dobrą piłkę w pole karne, ale bez problemów radzi sobie z nią Lloris

• Sędzia rozpoczyna dzisiejsze spotkanie !

• Oba zespoły podchodzą do dzisiejszego meczu w pełni skoncentrowane. Na papierze to oczywiście drużyna "Spurs" jest faworytem, jednak nie można skreślać mistrza Holandii. Wszystko zweryfikuje boisko i przygotowanie zawodników obu drużyn.

• Podopieczni Mauricio Pochettino przegrali w pierwszej kolejce z Interem 2-1 przez brak koncentracji, a w drugim spotkaniu polegli z Barceloną 4 do 2

• Zespół z Holandii przegrał na inaugurację rozgrywek z FC Barceloną aż 4-0, natomiast w drugiej kolejce uległ Włoskiemu Interowi u siebie 2 do 1

• Rezerwowi Tottenhamu: Aurier, Lamela, Llorente, Vorm, Wanyama, Winks, Sissoko

• Rezerwowi PSV: Behich, Gakpo, Gutierrez, Mirin, Room, Ramselaar, Sainsbury