Przyjeżdża Sosnowiec

Marcin Karpiński
Po heroicznym boju we Wrocławiu, w sobotę Unia gościć będzie Zagłębie (godz. 16.00). Trener Andrzej Wiśniewski ma ból głowy z zestawieniem wyjściowej jedenastki.

<!** Image 2 align=right alt="Image 50552" sub="Kibice w Bydgoszczy znów mogą obejrzeć w akcji piłkarzy Chemika">W środę unici nie dość, że przegrali pechowo ze Śląskiem, tracąc gola w 93 minucie, to musieli jeszcze eksperymentować ze składem. Na drugą połowę nie wybiegł już mocno poobijany Tomasz Ciesielski. Urazu kolana nabawił się Rafał Szwed.

W tej sytuacji szkoleniowcy musieli przesunąć do obrony rozgrywających - Bekasa i Jacka. - Chłopakom należał się za to chociaż remis - mówi zawiedziony Artur Polehojko, II trener Unii. - Nie mamy jednak czasu na ziewanie. O czwartej rano wróciliśmy z Wrocławia, a już w południe gracze mieli trening. Kadrowo nie wyglądamy najlepiej, ale na szczęście do gry wracają „kartkowicze” - Marvljević i Warczachowski.

<!** reklama left>Trzecioligowa Victoria Koronowo tym razem jedzie do Poznania.

Na doścignięcie prowadzącego w IV lidze Kujawiaka liczy Goplania, który u siebie podejmować będzie outsaidera z Serocka. Zawisza, który to już raz w ostatnich latach, o punkty powalczy w Lipnie.

Z kolei w Bydgoszczy fani futbolu mogą wybrać się na dwa mecze. Na czwartoligowego Chemika (o 16.00 zmierzy się z Sadownikiem) i piątoligową Polonię (o 17.30 rozpocznie pojedynek z Chełminianką).

1 maja o godz. 9 odbędzie się nabór chłopców w SP Zawisza do klasy gimnazjalnej. Kontakt - trener Sperski (606 886-616).