W czwartek, 15 listopada, na antenie Polsatu zostanie wyemitowany 145 odcinek serialu "Przyjaciółki". Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu? Sprawdź, co czeka bohaterów!

Przyjaciółki - gdzie oglądać?

Serial "Przyjaciółki" opowiada o losach czterech przyjaciółek: Zuzy, Ingi, Anki i Patrycji, a akcja dzieje się w Warszawie. Kobiety zmagają się z problemami życia codziennego oraz miłosnymi zawirowaniami. Nowy sezon serialu można zobaczyć w każdy czwartek o godz. 21:10 na antenie stacji Polsat. Powtórki serialu można oglądać w każdą niedzielę o godz. 14:00 i na platformie ipla.tv.

Na 100-lecie odzyskania niepodległości NBP wpuścił pierwsze polskie monety w kształcie kuli

Przyjaciółki odcinek 145 [streszczenie, online]

Ingę irytują wynurzenia Andrzeja, dotyczące jego partnerek. Inga odkrywa, co może być powodem kryzysu w związku Roberta i Dominiki. Nie ukrywa długo swoich podejrzeń. Stefa odradza Zuzie ślub w trudnym dla niej momencie. Markowska nie słucha rad matki, zamierza urządzić ceremonię w swoim ogrodzie. Przyjaciółki oferują pomoc przy organizacji przyjęcia.

Serial Przyjaciółki streszczenie [odcinek 145]

Tymczasem sprawa rozwodowa Patrycji i Wiktora dobiega końca. Mimo zakończenia ich związku, oboje zjawiają się na ślubie Dariusza. Podczas ceremonii mężczyzna jest wyjątkowo bezwzględny dla swojego syna. Anka ze znajomymi z pracy w hotelowej restauracji oblewa zawodowy sukces. Zauważa niedwuznaczne sygnały Tomka. Nie pozostaje wobec nich obojętna. Julka decyduje, że sama będzie wychowywać Oliwiera. Stosunki pomiędzy Anką i Julką znacznie się poprawiają. W domu Anki zjawiają się policjanci.Flesz - bezpieczne dziecko. To musisz wiedzieć!