Przybyli, zagłosowali, wybrali

Redakcja
562 kandydatów z 10 komitetów ubiegało się o 31 mandatów. PO wprowadziła 13 radnych, PiS - 12, a Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci - 6

562 kandydatów z 10 komitetów ubiegało się o 31 mandatów. PO wprowadziła 13 radnych, PiS - 12, a Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci - 6

Okręg nr 1

Okole, Osowa Góra, Miedzyń - Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Jachcice, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo - 5 mandatów:

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin

Michał Krzemkowski - 413; Barbara Parucka - 73; Zbigniew Kłysz - 28; Krystyna Smyk-Łukiewska - 16; Barbara Mazuchowska - 21; Halina Żebrowska - 24; Alicja Senska - 24; Maria Dembska - 25; Łukasz Mierzbiczak - 19; Bogumił Olejnik - 29;

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Wenderlich - 1190; Stefan Pastuszewski - 1428; Radosław Ginther - 512; Barbara Borowska - 241; Andrzej Młyński - 115; Zuzanna Maciejewska - 92; Marcin Sypniewski - 786; Rafał Piasecki - 77; Barbara Kłosińska-Weckwerth - 58; Czesław Wiszniewski - 277;

Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Łukasz Kowalski - 1675; Rafał Bruski - 481; Michał Buzalski - 736; Blanka Olszewska - 893; Lucyna Kęcik-Krzemieniecka - 782; Paweł Wollandt - 90; Przemysław Posert - 58; Marcin Garbulski - 78; Tomasz Chyła - 211; Wiesław Frankowski - 194;

Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

Ewa Łapińska - 873; Marek Jeleniewski - 1085; Bolesław Ciemniak - 260; Wojciech Pawlak - 100; Joanna Tyka - 59; Ryszard Badtke - 50; Mirosław Malicki - 179; Mariusz Dąbrowski - 59; Roman Kałużny - 101;

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej

Jadwiga Wilczyńska-Szczepańska - 88; Józef Sowiński - 42; Stanisław Śliwa - 30; Katarzyna Targ - 20; Teresa Wengler - 26; Ilona Kasprzyk - 16; Maria Małek - 18; Anna Krystek - 14; Monika Łuksztet - 4; Stanisław Michalak - 37;

Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Polskich Spółdzielców

Józef Bogusławski - 24; Ryszard Tetzlaff - 13; Eugeniusz Woś - 22; Kamila Lutyńska - 19; Michał Matuszewski - 18;

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Konstantego Dombrowicza

Henryk Sapalski - 385; Bogdan Dzakanowski - 877; Czesław Rekowski - 99; Andrzej Tomczyk - 161; Bożena Meler - 345; Jan Raczycki - 167; Andrzej Pyszka - 153; Waldemar Jakubczyk - 48; Mariusz Kowalski - 60; Hilary Weckwerth - 52;

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Bydgoszcz

Sebastian Krzych - 127; Adam Makowski - 44; Zbigniew Kryszak - 57; Dawid Nehring - 37; Paweł Karczewski - 49; Hanna Rokicka - 24; Adam Kantarowski - 33; Danuta Garczewska - 24; Ariel Pilch - 11; Krzysztof Kleszczewski - 19;

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Pozapartyjnego Ruchu Obywatelskiego Romana Jasiakiewicza - Czas na Gospodarza

Marek Malinowski - 464; Paweł Dagiel - 40; Roman Stadnicki - 57; Włodzimierz Hypszer - 62; Ewa Thamm - 81; Danuta Sobocińska - 107; Krystyna Wrońska - 44; Jerzy Witkowski - 67; Marta Delig - 38; Krzysztof Heller - 99;

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Jana Rulewskiego

Krzysztof Szpakowski - 265; Andrzej Juszczak - 64; Piotr Ulatowski - 162; Piotr Rembowiecki - 62; Leon Chirrek - 37; Paulina Kantor - 37; Dominika Szyperska - 53;

Okręg nr 2

Bartodzieje, osiedle Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście - 5 mandatów:

Lista nr 2 - KW LPR

Jan Deja - 136; Jan Szkulmowski - 27; Anna Tojza - 35; Anna Pałka - 40; Janina Piotrowska - 89; Wojciech Kuciński - 31; Marlena Witkowska - 16; Jarosław Mazuchowski - 9; Tadeusz Janczenko - 18; Monika Nitz-Szews - 14;

Lista nr 4 - KW PiS

Ewa Starosta - 1609; Przemysław Jasinski - 841; Stanisław Grodzicki - 1117; Marcin Jarzembowski - 242; Marek Walenczewski - 334; Krystian Frelichowski - 113; Eugeniusz Rutkowski - 132; Krzysztof Sowa - 208; Piotr Jankowski - 113; Elżbieta Herrmann - 179;

Lista nr 5 - KW PO RP

Janusz Drozdalski - 1619; Michał Stasiński - 749; Bogna Wojciechowska-Blachowska - 551; Piotr Trzaska - 874; Lubomira Zawadzka-Michalak - 176; Michał Kowalski - 139; Jarosław Szarafiński - 104; Maciej Kosowski - 115; Dorota Lewandowska - 426; Jacek Kasiorek - 97;

Lista nr 6 - KW Lewica i Demokraci

Jacek Bukowski - 1840; Hanna Bogucka - 848; Ryszard Bieńkowski - 272; Bartłomiej Grochowski - 79; Mariusz Megger - 70; Zbigniew Stankiewicz - 107; Dorota Doktór - 208;

Lista nr 7 - KW Samoobrona RP

Anna Pisarek - 104; Rafał Pilarski - 28; Bogumiła Leszczyńska - 23; Janusz Kasprzyk - 28; Monika Czarnowska - 21; Robert Wróblewski - 21; Barbara Rzepka - 11; Bożena Telus - 3; Elżbieta Barwik - 10;

Lista nr 13 - KW SPS

Stanisław Kowalski - 33; Romana Matusiak - 15; Zbigniew Gajda - 10; Adam Fiałkowski - 4; Mieczysław Rybarczyk - 3;

Lista nr 14 - KWW Konstantego Dombrowicza

Zbigniew Skrycki - 374; Grzegorz Smoczyński - 196; Ryszard Strzelecki - 255; Elżbieta Kornaszewska - 177; Ryszard Rozwadowski - 118; Piotr Walczak - 348; Joanna Nierebińska - 142; Ewa Arkuszewska - 51; Henryk Szeląg - 164; Marcin Trzeciakowski - 71;

Lista nr 15 - KWW Nasza Bydgoszcz

Harald Matuszewski - 132; Zdzisław Kluszczyński - 27; Edward Szymkowiak - 126; Zbigniew Szmigiero - 42; Sławomir Mrowiński - 13; Genowefa Kruszyńska-Chędzelewska - 20; Małgorzata Jakutowicz - 73; Marzena Giruć - 19; Sebastian Cybulski - 11; Tadeusz Wojtuszkiewicz - 16;

Lista nr 16 - KWW Romana Jasiakiewicza

Roman Jasiakiewicz - 1478; Alina Apryas - 79; Benedykt Grobelny - 77; Mirosława Krysztofiak - 35; Danuta Bartczak - 36; Rafał Sławeta - 38; Arleta Szcząchor-Perkowska - 14; Zbigniew Jasiński - 34; Angela Zielińska - 14; Daniel Piaskowski - 17;

Lista nr 17 - KWW Jana Rulewskiego

Mariusz Walenciak - 308; Stanisław Smarzyński - 68; Monika Polasik - 216; Adam Raubo - 156; Jakub Adamski - 34; Karolina Pulchna - 28; Władysław Szpakowski - 7; Jan Draganek - 7; Filip Krauze - 13; Jacek Gołąb - 19;

Okręg nr 3

Nowy Fordon, stary Fordon, osiedle Tatrzańskie, Tereny Nadwiślańskie - 6 mandatów.

Lista nr 2 - KW LPR

Jerzy Paterski - 109; Renata Pielacha - 36; Łukasz Zieliński - 30; Teresa Funtowicz - 13; Agata Biernacka - 30; Helena Jaworska - 26; Ireneusz Świerczyński - 17; Wiesława Łapot - 6; Adam Jezierzański - 11; Michał Dudek - 19;

Lista nr 4 - KW PiS

Tadeusz Kondrusiewicz - 993; Piotr Król - 931; Witold Dzierżak - 227; Teresa Piecyk - 111; Kazimierz Baran - 124; Marek Ćwikliński - 114; Sławomir Młodzikowski - 482; Danuta Siuda - 745; Waldemar Jędrzejewski - 54; Sławomir Kempa - 52; Bogumiła Meller - 49; Zbigniew Kot - 122;

Lista nr 5 - KW PO RP

Edward Hartwich - 985; Karol Gonczerzewicz - 444; Bożena Nowakowska - 569; Anna Piórkowska - 1327; Lech Zagłoba-Zygler - 709; Andrzej Chmielewski - 139; Monika Ryznar - 96; Bożena Baran - 224; Teresa Wiśniewska - 243; Maciej Zegarski - 702; Michał Wawrzyński - 302; Jarosław Kubiak - 631;

Lista nr 6 - KW Lewica i Demokraci

Łukasz Chojnacki - 1187; Kazimierz Drozd - 1376; Ryszard Woźniak - 164; Grzegorz Głowacki - 103; Eugeniusz Guzik - 99; Halina Renz - 145; Bartłomiej Urbański - 52; Jadwiga Pankowska-Ślifierz - 111; Eugeniusz Szwarc - 83;

Lista nr 7 - KW Samoobrona RP

Maciej Archaniołowicz - 188; Tadeusz Kasprzyk - 34; Aleksandra Sidorkiewicz - 45; Adam Jankowski - 18; Joanna Galant - 37; Dariusz Dyrda - 20; Marek Lis - 27; Maciej Krystek - 3; Grzegorz Kosiło - 21; Krzysztof Bakaj - 20; Andrzej Skibicki - 20;

Lista nr 13 - KW SPS

Włodzimierz Warszawski - 24; Robert Pencak - 8; Marek Rębacz - 8; Alicja Halada - 10; Marcin Kuś - 12; Łukasz Rytlewski - 14; Krzysztof Podleszański - 10;

Lista nr 14 - KWW Konstantego Dombrowicza

Marek Napierała - 389; Krzysztof Chabowski - 210; Marek Sikorski - 402; Krzysztof Rożnowski - 110; Marek Grzybowski - 202; Józef Flizikowski - 68; Zbigniew Pankiewicz - 39; Andrzej Ofczyński - 136; Eleonora Janowicz - 130; Tomasz Ciara - 41; Czesław Rzadkosz - 58; Jerzy Woźniak - 204;

Lista nr 15 - KWW Nasza Bydgoszcz

Dariusz Kruczkowski - 137; Mirosław Pecyna - 220; Lech Wójcik - 43; Waldemar Młodawski - 65; Marian Mazur - 33; Daniel Mazur - 13; Andrzej Siwiec - 11; Przemysław Ziółkowski - 16; Jan Machtel - 15; Kazimierz Boruch - 15; Roman Szopiński - 51; Radosław Gruszka - 31;

Lista nr 16 - KWW Romana Jasiakiewicza

Grzegorz Gaca - 458; Jolanta Wawrzonkowska - 234; Lech Olszewski - 202; Anna Tabuła - 142; Tomasz Sokołowski - 59; Jarosław Bobkowski - 71; Dariusz Spławski - 27; Paweł Leszczyński - 38; Roman Andrzejewski - 25; Wiesława Nowaczyk - 33; Tomasz Nawra - 24; Grzegorz Knasiak - 141;

Lista nr 17 - KWW Jana Rulewskiego

Maria Naparty - 197; Marek Maciejewski - 80; Leszek Jakubowski - 37; Teresa Ryzińska - 193; Paulina Radtke - 87; Ewa Ankiewicz-Jasińska - 44; Bartłomiej Urbański - 14; Marcin Pawęta - 82; Jacek Ogórkiewicz - 18;

Okręg nr 4

Błonie, Górzyskowo, Szwederowo - 5 mandatów.

Lista nr 2 - KW LPR

Aleksander Kunicki - 156; Ryszard Linka - 28; Adam Dobrzyński - 35; Piotr Adamski - 42; Marek Lodziński - 12; Stanisław Paś - 11; Cecylia Wolnik - 25; Anna Klause - 11; Michał Lubawy - 15;

Lista nr 4 - KW PiS

Wojciech Nowacki - 1328; Jacek Rosół - 769; Robert Sych - 586; Stanisław Piasecki - 220; Mirosław Owczarz - 495; Zdzisław Cisowski - 106; Jan Jankowiak - 246; Henryk Rybka - 116; Romuald Sobczak - 106; Teresa Górnikiewicz - 199;

Lista nr 5 - KW PO RP

Dorota Jakuta - 1970; Zbigniew Fronczek - 592; Janusz Czwojda - 268; Maria Robak - 397; Tadeusz Romel - 150; Joanna Pruszkowska - 348; Michał Twardziński - 176; Dariusz Gręzicki - 83; Rafał Perz - 52; Jacek Lebioda - 175;

Lista nr 6 - KW Lewica i Demokraci

Lech Lewandowski - 1567; Arkadiusz Grzywacz - 241; Halina Szamatulska - 206; Beata Kowalczyk - 182; Zenon Liminowicz - 58; Mieczysław Milczarski - 47; Bogdan Kłosiński - 60; Tadeusz Chełmiński - 56; Bogusław Deja - 385;

Lista nr 7 - KW Samoobrona RP

Roman Sidorkiewicz - 247; Zdzisław Kobeluszczyk - 17; Wojciech Hennig - 15; Jerzy Żemojcin - 42; Paulina Jasińska - 42; Jolanta Kubińska - 20; Alicja Hassek - 12; Robert Małek - 9; Kazimierz Kasprzyk - 12; Michał Skibicki - 15;

Lista nr 13 - KW SPS

Aleksander Wiśniewski - 23; Rafał Sankiewicz - 10; Grażyna Podleszańska - 11; Aleksander Majczak - 5; Danuta Harasiuk - 6;

Lista nr 14 - KWW Konstantego Dombrowicza

Jan Gaul - 986; Marek Leśniewski - 168; Roman Fijałkowski - 123; Marek Mackiewicz - 111; Janusz Kwaśniewski - 77; Maria Kaszubska - 116; Jerzy Deja - 71; Rafał Kur - 36; Bartosz Kossowski - 57; Dawid Gulczyński - 90;

Lista nr 15 - KWW Nasza Bydgoszcz

Elżbieta Krzyżanowska - 818; Ryszard Kowalik - 150; Bronisław Baranowski - 46; Andrzej Rybak - 53; Tomasz Grzankowski - 8; Grażyna Kufel - 493; Adam Biały - 29; Mariusz Cichy - 350; Jan Czarkowski - 7; Ignacy Kołata - 38;

Lista nr 16 - KWW Romana Jasiakiewicza

Krzysztof Kopyciński - 292; Grażyna Szpak - 304; Barbara Pisanko - 30; Elżbieta Kamińska-Zielińska - 72; Jarosław Iwan - 547; Krzysztof Dąbrowski - 40; Anna Hubnicka - 39; Beata Wyrębska - 40; Roman Francikowski - 23; Maciej Owsianik - 144;

Lista nr 17 - KWW Jana Rulewskiego

Andrzej Mazurowicz - 198; Wiesław Kamiński - 61; Mirosław Sobczak - 53; Bogumiła Myszkowska - 67; Jarosław Woźny - 29; Rafał Flizikowski - 37; Maciej Łobocki - 35;

Okręg nr 5

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica - 5 mandatów.

Lista nr 2 - KW LPR

Krzysztof Rogucki - 122; Roman Matthews - 131; Marek Biernacki - 29; Tomasz Krawczak - 25; Karol Marcinkowski - 36; Aleksandra Pankowska - 28; Robert Jankowski - 27; Łucja Stentka - 9; Zenon Gidlecki - 8; Halina Górecka - 31;

Lista nr 4 - KW PiS

Tomasz Rega - 1347; Jacek Wenderlich - 703; Robert Lubrant - 84; Małgorzata Stankiewicz - 210; Piotr Rotmański - 195; Katarzyna Polak - 184; Maciej Urbaniak - 53; Michał Wyszomirski - 105; Leszek Karwecki - 72; Ilona Janiszewska - 131;

Lista nr 5 - KW PO RP

Elżbieta Rusielewicz - 1442; Andrzej Mrówczyński - 306; Adam Fórmaniak - 492; Wiesława Wrzesień - 180; Grzegorz Grzmot-Bilski - 105; Małgorzata Kasiorek - 159; Tomasz Lewandowski - 262; Krystyna Klatecka - 250; Paulina Olkiewicz - 257; Krzysztof Drozdowski - 182;

Lista nr 6 - KW Lewica i Demokraci

Felicja Gwincińska - 1292; Jakub Jarzyna - 262; Marek Młocicki - 116; Łukasz Ziętek - 295; Wiesław Maleski - 27; Aleksander Grubik - 17; Jerzy Adamowski - 55; Lech Łbik - 58;

Lista nr 7 - KW Samoobrona RP

Zdzisław Górski - 113; Ryszard Krystek - 19; Arbina Jasińska - 16; Krzysztof Rapicki - 12; Piotr Domiński - 19; Iwona Owczarz - 24; Grzegorz Olejniczak - 26; Mieczysław Wiśniewski - 19; Rajmund Wróblewski - 5; Rafał Świechowicz - 9;

Lista nr 13 - KW SPS

Lidia Klucz - 22; Bożena Tokarska - 14; Feliks Knitter - 5; Przemysław Gutkowski - 11; Bożena Pospieszała - 7;

Lista nr 14 - KWW Konstantego Dombrowicza

Edwin Warczak - 641; Eugeniusz Trochanowski - 374; Elżbieta Renzetti - 51; Michał Moczadło - 69; Roman Robaczewski - 44; Andrzej Wójcik - 48; Barbara Liszkiewicz-Czyżewska - 48; Henryk Wełniak - 47; Tomasz Hoppe - 55; Krzysztof Ciężki - 115;

Lista nr 15 - KWW Nasza Bydgoszcz

Wiesław Olszewski - 209; Wacław Kaźmierczak - 66; Rafał Kowalski - 20; Marek Moszyński - 32; Jerzy Klóska - 27; Marek Wierzba - 10; Lech Stejuk - 26; Genowefa Rybicka - 40; Krzysztof Landowski - 16; Tomasz Skierecki - 88;

Lista nr 16 - KWW Romana Jasiakiewicza

Barbara Gogol-Drożniakiewicz - 288; Alicja Poznańska - 110; Mirosław Konopka - 96; Waldemar Szatkiewicz - 67; Barbara Sadowska-Nguyen - 28; Wojciech Luboński - 12; Łukasz Sokoliński - 35; Barbara Ciechanowska - 27; Marian Rogowski - 39; Jacek Czajkowski - 30;

Lista nr 17 - KWW Jana Rulewskiego

Jan Rulewski - 873; Kazimierz Koziński - 132; Henryk Pulchny - 86; Antoni Drzewiecki - 11; Robert Lachowicz - 10; Ewa Szarafiniak - 9; Małgorzata Wojtyna - 10;

Okręg nr 6

Wyżyny, Kapuściska, Zimnne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo - 5 mandatów.

Lista nr 2 - KW LPR

Zofia Kowalkowska - 219; Stanisław Kuglarz - 91; Helena Bergmann - 22; Elżbieta Rogucka - 27; Maciej Krzyżek - 44; Weronika Burda - 26; Wanda Jagodzińska - 24; Melania Pietkiewicz - 15; Maria Piotrowska - 89; Joanna Strzelecka - 23;

Lista nr 4 - KW PiS

Michał Sztybel - 1546; Marek Gralik - 1582; Henryk Bocian - 835; Piotr Skowroński - 241; Rafał Michalski - 343; Jolanta Baziak-Jankowska - 100; Barbara Ziółkowska - 234; Marian Szrek - 104; Wojciech Gielec - 45; Danuta Kamińska - 342;

Lista nr 5 - KW PO RP

Zbigniew Sobociński - 1965; Bernadeta Różańska-Majchrzak - 800; Ludmiła Borowczyk - 434; Marek Moś - 574; Leszek Pilecki - 282; Tomasz Hardyk - 118; Piotr Pałczyński - 97; Robert Matyszewski - 122; Grzegorz Sobala - 144; Irena Bujalska-Łęgowska - 366;

Lista nr 6 - KW Lewica i Demokraci

Anna Mackiewicz - 1937; Paweł Juras - 229; Jerzy Kołomyjec - 168; Zbysław Patyk - 545; Adam Szumski - 184; Bogdan Bilewicz - 76; Jacek Majewski - 108; Jerzy Staniszewski - 37; Monika Zielińska-Wódecka - 181; Stanisław Stasiak - 108;

Lista nr 7 - KW Samoobrona RP

Jarosław Grzybowski - 145; Zdzisław Kowalczyk - 37; Renata Wrzesińska - 28; Marcin Czarnowski - 21; Krzysztof Jasiński - 43; Grzegorz Jankowski - 43; Anna Górska - 19; Jarosław Krystek - 14; Renata Pisarek - 18;

Lista nr 13 - KW SPS

Andrzej Dembski - 44; Henryk Zapęcki - 16; Zbigniew Łybek - 15; Remigiusz Czerniawski - 3; Krystyna Warszawska - 11;

Lista nr 14 - KWW Konstantego Dombrowicza

Sebastian Kociński - 399; Iwona Lenkiewicz - 465; Wiesława Jarzębowska - 82; Małgorzata Ossendowska - 57; Zygmunt Woś - 273; Wiesława Stefaniak-Gromadka - 105; Wojciech Mrozik-Gliszczyński - 143; Marek Jasiński - 111; Sławomir Schmidt - 30; Patryk Rżany - 70;

Lista nr 15 - KWW Nasza Bydgoszcz

Krzysztof Paliński - 105; Halina Peplińska - 76; Wojciech Siwiak - 24; Stanisław Kantarowski - 13; Andrzej Lewandowski - 33; Karolina Janowiak - 43; Monika Szajbe - 35; Marek Jankowski - 14; Jarosław Sierko - 44; Magdalena Klimbej - 29;

Lista nr 16 - KWW Romana Jasiakiewicza

Michał Sawka - 815; Piotr Nawrocki - 167; Maciej Ledworowski - 107; Jacenty Baranowski - 97; Aneta Golczyk-Szypowska - 22; Natalia Małkowska - 90; Patrycja Pawłowska - 46; Adam Kruszyna - 53; Ilona Basińska - 28; Adam Kościuszko - 98;

Lista nr 17 - KWW Jana Rulewskiego

Jerzy Mickuś - 556; Krzysztof Stasiak - 42; Ewa Kowalska - 158; Marek Jastrząb - 24; Robert Jasiński - 75; Arkadiusz Kardasz - 32; Małgorzata Włodarska - 28; Marcin Cyra - 10; Paweł Bizoń - 23; Arleta Matuszak - 59;

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3