Przerwana seria bydgoszczanek

kris, h
Po dwóch zwycięstwach z rzędu przegrał, niestety, Pałac WSG Bydgoszcz. Odmienne nastroje panują za to w Mogilnie

Przed dwoma tygodniami młode bydgoszczanki pokonały na wyjeździe AZS AR Poznań 3:2, a później wygrały u siebie z Zawiszą Sulechów 3:1. Niestety, w ten weekend dobra passa została przerwana.

<!** reklama left>W sobotę dobrą serię młodych bydgoszczanek przerwały rezerwy Nafty Piła (w pierwszej rundzie pałacanki wygrały u siebie 3:1).

- Ten wynik o niczym nie świadczy. W rewanżu szanse będą wyrównane - mówił przed spotkaniem Rafał Gąsior, trener bydgoszczanek.

I rzeczywiście tak było. Pałac jednak tanio skóry nie sprzedał. Świadczą o tym wyniki poszczególnych setów.

Zasłużone zwycięstwo odniosły z kolei zawodniczki Sokoła. Tylko pierwszy set był wyrównany.

- W miarę upływu czasu nasza przewaga coraz bardziej rosła - cieszył się trener Jerzy Pater.

Nafta II Piła - Pałac WSG 3:0 (25:21, 25:20, 25:22).
Sokół - AZS AR Poznań 3:0 (28:26, 25:17, 25:10).
W sobotę Pałac podejmować będzie Sokół Mogilno.