Prowadzisz małą firmę w kujawsko-pomorskim? Rozwiń swój biznes z pożyczką unijną

Materiał informacyjny Banku Gospodarstwa Krajowego
Chcesz, aby Twoja firma nabrała wiatru w żagle? Myślisz o jej rozwoju, ale brakuje Ci środków na inwestycje? Z pomocą przychodzą unijne pożyczki finansowane z funduszy europejskich: Pożyczka dla Mikroprzedsiębiorstw. Atrakcyjne warunki i szeroka dostępność to nie jedyne zalety unijnego wsparcia firm. Weź sprawy w swoje ręce i już teraz zadbaj o sukces swojego przedsiębiorstwa!

Pożyczka unijna na rozwój firmy — inwestuj i licz zyski!

Przedsiębiorstwo – niezależnie od swoich rozmiarów i stażu na rynku – nieustannie ma potrzeby inwestycyjne i obrotowe. Wydatki na cele rozwojowe, modernizacyjne, czy innowacyjne… Powodów może być wiele, a kosztów – jeszcze więcej. Narzędziem pomocnym w ich finansowaniu okazują się środki z funduszy europejskich, udzielane w formie pożyczek.

Dotychczasowe wsparcie udzielane w piętnastu województwach z Regionalnych Programów Operacyjnych 2014-2020 pozwala przedsiębiorcom sfinansować m.in. zakup środków trwałych, takich jak maszyny i urządzenia, adaptację pomieszczeń i ich wyposażenie czy specjalistyczne oprogramowanie IT, które rozbuduje informatyzację wewnętrzną w firmie. Ponadto umożliwia inwestowanie w nowoczesne technologie, realizację nowych, innowacyjnych pomysłów, a co za tym idzie – wprowadzenie na rynek nowych ulepszonych produktów i usług.

Dzięki atrakcyjnej formie finansowania z funduszy europejskich przedsiębiorcy mogą poprawić swój konkurencyjny potencjał i realizować działania inwestycyjne niezbędne do wejścia na rynki zagraniczne.

Czy pożyczki unijne się opłacają i kto może z nich korzystać?

Pożyczki unijne to zwrotne instrumenty finansowe pochodzące ze środków europejskich w województwie kujawsko-pomorskim. Stanowią atrakcyjną alternatywę dla dotacji, a ponadto uzupełniają ofertę banków komercyjnych. Wsparcia udzielają wybrane instytucje finansujące, współpracujące z BGK. O pożyczki mogą ubiegać się również te przedsiębiorstwa, dla których ze względu na brak historii kredytowej oferta na rynku nie jest dostępna. Do tego prosty i szybki proces otrzymania wsparcia oraz brak opłat, czy prowizji związanych z udzieleniem i obsługą. Postaw na swój biznes, wygodę i możliwości – sprawdź ofertę Pożyczki dla Mikroprzedsiębiorstw do 100 000 zł.

Na jakie wsparcie może liczyć przedsiębiorca?

Istotnym elementem prowadzenia firmy jest przewidywalność oraz pewność, więc jeśli planujesz realizację inwestycji, ekspansję na rynki zagraniczne, czy rozwój innowacyjności firmy, możesz skorzystać z Pożyczki dla Mikroprzedsiębiorstw. Dzięki otrzymanemu wsparciu masz szansę poprawić potencjał konkurencyjny firmy, zwiększyć jej produktywność, a także rozszerzyć działalność o nowe produkty i usługi lub znacząco poprawić ich jakość.

Pożyczki umożliwią Ci wdrożenie nowego rozwiązania w Twojej firmie, unowocześnienie jej wyposażenia czy środków produkcji. Otrzymane środki możesz wykorzystać także na dostosowanie pomieszczeń wykorzystywanych w działalności, wyposażenie nowych lub doposażenie istniejących stanowisk pracy oraz poprawić płynność przy wykorzystaniu kapitału obrotowego wspierającego realizowaną inwestycję.

Jasne i proste zasady finansowania dla małych firm

O pożyczkę unijną możesz się ubiegać na prostych i atrakcyjnych warunkach – wystarczy, że zgłosisz się bezpośrednio do wybranych przez Bank Gospodarstwa Krajowego profesjonalnych instytucji finansujących, które przeprowadzą Cię przez cały proces, nie pobierając przy tym żadnych prowizji czy dodatkowych opłat oraz udzielą szczegółowych wskazówek. Wystarczy wejść na stronę instytucji lub zadzwonić pod numer telefonu, by uzyskać informacje o warunkach wsparcia. Obecnie Pożyczkę dla Mikroprzedsiębiorstw udzielają:

Tekst powstał przy współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.
Więcej informacji o Pożyczce dla Mikroprzedsiębiorstw znajdziesz na: pozyczkiunijne.bgk.pl

Przyznanie Pożyczki dla Mikroprzedsiębiorstw finansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego uzależnione jest od pozytywnej analizy zdolności kredytowej oraz wymaganych zabezpieczeń. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Prowadzisz małą firmę w kujawsko-pomorskim? Rozwiń swój biznes z pożyczką unijną - Gazeta Pomorska

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski
Dodaj ogłoszenie