1 1 połowa

Izrael

0

0 1 połowa

• Kolejne zwycięstwo naszej reprezentacji! Aktualnie tabela wygląda znakomicie. Nasza drużyna ma 12 punktów po czterech zwycięstwach do zera! Teraz mamy 5 punktów przewagi nad resztą stawki, więc można śmiało mówić, że jesteśmy jedną nogą na Euro 2020!

• Koniec meczu! Polska bardzo pewnie pokonuje Izrael!

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Robert Lewandowski sam pogubił się w swoim dryblingu przed polem karnym i stracił posiadanie.

• Biało-czerwoni skrzętnie wykorzystują błąd Ariela Harusha. Golkiper gości podał pod nogi Arkadiusza Milika, który idealnie obsłużył Damiana Kądziora! Zawodnik Dinama Zagrzeb bardzo pewnie wykorzystuje sytuację sam na sam.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Debiutancka bramka w narodowych barwach Damiana Kądziora! To już jest pogrom!

• Ostatnia zmiana tego meczu. Herem Abd Elhamed zmienia Nira Bitona.

• Mocne dośrodkowanie Damiana Kądziora, jednak piłka trafia w rękawice bramkarza z Izraela.

• W ciągu kilku minuty Jerzy Brzęczek wykorzystuje wszystkie zmiany. Damian Kądzior wchodzi w miejsce Kamila Grosickiego.

• Loai Taha oddał groźny strzał z dystansu. Zabrakło mu tylko trochę dokładności.

• Kolejna zmiana w naszej drużynie. Mateusz Klich schodzi, a na murawie melduje się Jacek Góralski.

• Zmiana także w naszej drużynie. Żegnany gromkimi brawami Krzysztof Piątek zostaje zmieniony przez Arkadiusza Milika.

• Dia Saba wchodzi, a schodzi Manor Solomon.

• Piotr Zieliński wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie bardzo mocno się zakotłowało. Krzysztof Piątek minął się jednak z piłką i stracił szansę na gola.

• Bardzo pewna interwencja Łukasza Fabiańskiego, który wyłapuje strzał z dystansu rywala.

• Nieudany strzał głową Kamila Glika. Piłka wylądowała daleko od bramki.

• Dośrodkowanie Kędziory ląduje w rękawicach izraelskiego bramkarza.

• Świetny gol Kamila Grosickiego! Piotr Zieliński dograł do skrzydłowego Hull, który mocnym strzałem z wolej sprzed pola karnego pokonuje bramkarza gości! Na taki mecz czekaliśmy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szybki kolejny cios! Kamil Grosicki!

• Beram Kayal opuszcza boisko, a w jego miejsce melduje się Yonatan Cohen.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo pewne trafienie Roberta Lewandowskiego!

• Kamil Grosicki mocno wstrzelił piłkę z lewej strony i trafił nią w zawodnika rywali! Sędzia zauważył zagranie ręką i wskazał na wapno!

• Rzut karny dla naszej drużyny! Zawodnik Izraela zagrał piłkę ręką!

• Kąśliwe dośrodkowanie Krzysztofa Piątka w pole karne, ale tam Robert Lewandowski w ostatniej chwili został uprzedzony przez rywala.

• Wracamy po przerwie na PGE Narodowy! Czas na drugie 45 minut.

• W końcu! W końcu nasza kadra gra z charakterem. Owszem, brakuje sytuacji, ale wszystko ma ręce i nogi. Wygrywamy w 100% zasłużenie, a goście mogą się cieszyć, że przegrywają tylko 1:0.

• Robert Lewandowski przerzuca piłkę nad bramką i sędzia kończy pierwszą połowę!

• Bebras Natcho fauluje rozpędzonego Roberta Lewandowskiego pod swoim polem karnym! Kapitan Izraela ogląda żółtą kartkę, a nasza drużyna ma świetną okazję!

• Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 2 minuty.

• Zaskoczył teraz naszą defensywę strzałem z przewrotki. Dobrze, że na posterunku był Łukasz Fabiański, który spokojnie broni ten strzał.

• Eran Zahavi ukarany żółtą kartką.

• Bebras Natcho posłał piłkę w nasze pole karne, ale tam króluje Kamil Glik, który spokojnie wyjaśnia sytuację.

• Znakomite prostopadłe podanie Roberta Lewandowskiego do Tomasza Kędziory. Obrońca Dynama Kijów wyłożył piłkę Krzysztofowi Piątkowi i nasz snajper w takich sytuacjach się nie myli! PIO PIO PIO!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krzysztof Piątek! Maszyna ruszyła!

• Kamil Grosicki został powstrzymany przez obrońcę rywala. Nasz skrzydłowy nie ma pomysłu jak przedrzeć się przez izraelską defensywę.

• Dobre uderzenie głową Krzysztofa Piątka! Zabrakło bardzo niewiele!

• Grzegorz Krychowiak jako pierwszy zawodnik w tym meczu ogląda żółtą kartkę.

• Ufff.... ależ teraz było groźnie pod naszą bramką. Eran Zahavi miał piłkę na 14 metrze, minął naszego obrońcę, ale na szczęście został powstrzymany przez Jana Bednarka.

• Zamknęliśmy teraz Izraelczyków w ich polu karnym. Kilka bardzo groźnych dośrodkowań sprawiło dużo problemów bramkarzowi rywala. Ariel Harush jednak zdołał uspokoić sytuację wyłapując futbolówkę.

• Bardzo dobre uderzenie Piotra Zielińskiego, ale piłka ląduje na bocznej siatce.

• Kamil Grosicki rozpędził dobrze zapowiadającą się kontrę. Skrzydłowy Hull podał do Lewandowski, ale nasz kapitan stracił równowagę. Gdyby nie jego pośliźnięcie to mielibyśmy 100% okazję.

• Zakotłowało się pod bramką Izraelczyków. Nie udało nam się jednak oddać strzału na bramkę.

• Łukasz Fabiański rozgrywa dzisiaj swój 50 mecz z Orzełkiem na piersi. Gratulujemy naszemu doświadczonemu golkiperowi i życzymy jeszcze wielu sukcesów!

• Łukasz Fabiański z małymi problemami, ale broni strzał Kayala.

• Potężne uderzenie Grzegorza Krychowiaka! Naszemu pomocnikowi zabrakło dokładności, ale brawa za decyzję!

• Kamil Grosicki świetnie przedarł się przez obroną rywala, wpadł w pole karne, tylko że tam został zneutralizowany przez Nira Bitona.

• Robert Lewandowski ofiarnie walczył o pozycję w polu karnym. Nasz kapitan został przewrócony przez rywala, ale sędzia pokazuje, że nie ma mowy o karnym.

• Pierwsze groźne dośrodkowanie gości. Manor Solomon przeciągnął jednak podanie i Kędziora wyjaśnia sytuację.

• Tobias Stieler dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy wychodzą na murawę! Zaraz rozbrzmią hymny obu Państw!

• Reprezentacja Polski ma aktualnie maksymalną liczbę punktów. Wygląda to wszystko bardzo dobrze, jednak czekamy na poprawę stylu gry naszych zawodników. Czy dzisiaj uda się zdobyć kolejne punkty i zagrać piłkę ładną dla oka?

• Polacy zagrają dzisiaj w specjalnych koszulkach, które mają upamiętnić 100 lecie powstania PZPN!

• Jednocześnie swoje mecze rozgrywać będą wszystkie drużyny z "polskiej grupy". Na innych stadionach Łotwa podejmować będzie Słowenią, a Macedonia Północna, Austrię. Aby biało-czerwoni mogli utrzymać pozycję lidera to dzisiaj nie mogą dać pokonać się Izraelczykom.

• Jerzy Brzęczek wysłuchał próśb kibiców i zawodników polskiej reprezentacji. W końcu w pierwszym składzie zobaczymy ustawienie z dwoma napastnikami, gdyż Krzysztof Piątek zmienia Przemysława Frankowskiego. Czy polski "El Pistolero" dzisiaj również ustrzeli gola?

• Ławka rezerwowych: R. Gikiewicz, Ł. Skorupski, T. Cionek, A. Jędrzejczyk, M. Pazdan, M. Rybus, D. Szymański, J. Góralski, P. Frankowski, D. Kądzior, K. Linetty, A. Milik,

• Dobry wieczór Państwu! Czas na kolejny pojedynek reprezentacji Polski w Eliminacjach do Euro 2020! Podopieczni Jerzego Brzęczka podejmować będą Izrael. Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!