1

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru!

• Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane za tydzień o 20:15 w Reykjaviku.

• Koniec meczu w Szczecinie! Pogoń rozbija KR Reykjavik 4:1 i za tydzień w spokoju poleci na Islandię.

• Wahan Biczachczjan ponownie dostał piłkę przed polem karnym gości, oddał strzał, ale trafił wprost w rywala.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Kamil Grosicki wpadł w pole karne gości, minął rywala, dograł do Wahana Biczachczjana, ale ten uderzył niecelnie.

• Natomiast Mateusz Łęgowski pojawił się w miejsce Sebastiana Kowalczyka.

• Dwie zmiany w Pogoni Szczecin. Kacper Kostorz zmienił Lukę Zahovića

• Kamil Grosicki zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Aron Kristófer został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Ostatnia zmiana w składzie gości. Stefan Arni Geirsson zmienił Gunnara Póra Gunnarssona.

• Wahan Biczachczjan stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Kolejny raz zakotłowało się pod bramką Pogoni! Na szczęście "Portowcy" wyszli obronną ręką.

• Zmiana Pogoni Szczecin. Wahan Biczachczjan zmienił Kamila Drygasa.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! KR Reykjavik zmniejsza rozmiary porażki, a strzelcem gola Aron Kristófer.

• Pierwsze poważne zagrożenie pod bramką Pogoni Szczecin, ale Dante Stipica skutecznie interweniował.

• Natomiast Stefan Ljubicic zmienił Kristjana Flóki Finnbogasona.

• Kolejne zmiany w zespole gości. Siguraur Bjartur Hallsson zmienił Hallura Hanssona

• Damian Dąbrowski dośrodkował na głowę Kamila Drygasa, ale ten tym razem trafił w jednego z rywali.

• Mariusz Fornalczyk minął rywala, dograł do partnera i Pogoń wywalczyła rzut rożny.

• Zmiana także w Pogoni Szczecin. Mariusz Fornalczyk zmienił Jeana Carlosa Silvę.

• Natomiast Theodor Elmar Bjarnason pojawił się w miejsce Porsteinna Mara Ragnarssona.

• Dwie zmiany w drużynie KR Reykjavik. Aron Poraur Albertsson zmienił Palmi Rafn Palmasona

• Damian Dąbrowski znakomicie dośrodkował z rzutu rożnego wprost na głowę Kamila Drygasa, a ten precyzyjnym uderzeniem zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Pogoń Szczecin zdobywa czwartą bramkę, a jego autorem jest Kamil Drygas!

• Kamil Grosicki oddał strzał na bramkę gości, ale futbolówka minęła słupek rywali o centymetry!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce rywali.

• Po akcji Kamila Grosickiego gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• Jean Carlos popędził lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne gości, ale jeden z graczy rywali oddalił zagrożenie.

• Zakotłowało się w polu karnym Pogoni Szczecin, ale ostatecznie Kamil Drygas zażegnał niebezpieczeństwo.

• KR Reykjavik lepiej rozpoczął drugą połowę meczu. Goście wywalczyli rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Szczecinie. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Szczecinie! Fenomenalna Pogoń prowadzi do przerwy 3:0 z KR Reykjavik.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Jakub Bartkowski oddał strzał z dystansu, ale zrobił to niezbyt dokładnie.

• Kolejne zagranie w pole karne gości, ale tym razem bez zagrożenia.

• Sebastian Kowalczyk fantastycznie dośrodkował z głębi pola w pole karne gości do Jakuba Bartkowskiego, a ten sytuacyjnym uderzeniem podwyższył na 3:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jakub Bartkowski podwyższa na 3:0!

• Pogoń Szczecin wciąż naciska bramkę rywali, ale teraz przez moment rozgrywa piłkę w środku pola.

• Kamil Grosicki zagrał w pole bramkowe do Kamila Drygasa, ale ten w trudnej pozycji uderzył niecelnie głową.

• Dośrodkowanie w pole karne Islandczyków, do piłki dopadł Kamil Grosicki, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Kamil Grosicki wpadł w pole karne gości, minął rywala, ale zagrał wprost w rywala.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Kamila Grosickiego nie zagroziło bramce rywali.

• "Portowcy" wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego Islandczyków.

• Jakub Bartkowski zagrał do Jeana Carlosa w pole karne rywali, ale ten nie zdołał znaleźć partnera w "szesnastce".

• Dośrodkowanie w pole karne Pogoni ponownie bez zagrożenia.

• Luis Mata dośrodkował w pole karne gości, ale żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• Kamil Grosicki dograł w pole karne do Luki Zahovića, ale ten nie zdołał oddać dobrego strzału.

• Jean Carlos dośrodkował w pole karne KR Reykjavik, ale piłkę spokojnie wyłapał bramkarz.

• Kamil Grosicki dostał piłkę w polu karnym gości, oddał strzał, który zatrzymał się na pierwszym z obrońców rywali.

• Cudowne prostopadłe podanie do Sebastiana Kowalczyka, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem gości, uderzył wprost w bramkarza rywali, ale do piłki dopadł jeszcze Luka Zahović i wpakował futbolówkę do pustej już bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Luka Zahović podwyższa na 2:0!!!

• Kamil Grosicki dostał znakomite podanie od Sebastiana Kowalczyka, ale ten zagrał wprost pod nogi rywala.

• Dośrodkowanie w pole karne "Portowców", ale zupełnie nieudane.

• Damian Dąbrowski dostał piłkę na linii pola karnego rywali, zdecydował się na sytuacyjne uderzenie, ale piłka powędrowała minimalnie obok bramki gości!

• KR Reykjavik po raz pierwszy wyszedł z własnej połowy, ale nie zagroził bramce Pogoni.

• Kamil Grosicki dośrodkował wprost w ręce bramkarza gości.

• Krótkie rozegranie rzutu wolnego zaskoczyło rywali, ale gospodarze wywalczyli tylko rzut rożny.

• Pogoń Szczecin wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego gości.

• Fantastyczna akcja Pogoni Szczecin! Po oskrzydlającej akcji piłka trafiła do Sebastiana Kowalczyka, ten zagrał w pole bramkowe do Kamila Drygasa, a on precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! Kamil Drygas otwiera wynik meczu w Szczecinie!

• drygas

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Damiana Dąbrowskiego nie zagroziło bramce rywala.

• Po kolejnej oskrzydlającej akcji Pogoń wywalczyła rzut rożny.

• To powinna być bramka dla Pogoni Szczecin! Po dośrodkowaniu Kamila Grosickiego przewrotką uderzył Kamil Drygas, ale piłka trafiła wprost w bramkarza gości!

• Kamil Grosicki ponownie dośrodkował z lewej strony, tym razem piłka trafiła w pole karne gości, ale żaden z graczy Pogoni nie zdołał oddać strzału.

• Kamil Grosicki popędził lewą stroną boiska, z łatwością minął rywala, ale dograł wprost pod nogi Islandczyka.

• Rozpoczynamy grę Pogoni Szczecin o Ligę Konferencji Europy!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie stadionu w Szczecinie! Za moment rozpoczniemy sezon dla Pogoni Szczecin!

• Oczywiście Pogoń Szczecin mierzy się z KR Reykjavik po raz pierwszy w historii.

• Podczas przedsezonowego zgrupowania w Opalenicy Pogoń Szczeci zdołała wygrać z Lechem Poznań 1:0 po bramce Sebastiana Kowalczyka. Według osób oglądających tamto spotkanie, "Portowcy" zaprezentowali się dużo lepiej od "Kolejorza", ale prawdziwa weryfikacja przyjdzie dopiero dzisiaj.

• W takim składzie zagra dzisiaj Pogoń Szczecin:

• Natomiast Pogoń Szczecin jest wciąż w okresie przygotowawczym do nowego sezonu. "Portowcy" dopiero za tydzień rozpoczną rywalizację w lidze, a dzisiaj czeka ich pierwsze w tym sezonie spotkanie o stawkę.

• Drużyna KR Reykjavik rozegrała już dwanaście spotkań w tym sezonie ligi islandzkiej. Zespół ze stolicy tego kraju aktualnie zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli i traci aż piętnaście punktów do lidera. KR Reykjavik nie wygrał od czterech spotkań i dzisiaj w Szczecinie także nie jest faworytem spotkania.

• Witamy serdecznie! Przyszedł czas na początek rywalizacji polskich drużyn w eliminacjach Ligi Konferencji Europy! W pierwszym meczu Pogoń Szczecin na własnym stadionie podejmie islandzki KR Reykjavik. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.