• Sędzia kończy widowisko. Znów remis w przypadku obu drużyn!

• Ukarany Dąbrowski.

• Awantura na boisku! Spięcie między zawodnikami. Będą kartki.

• Sędzia doliczył pięć minut.

• Pogoń wybija piłkę w aut po rożnym Cracovii.

• Stipica drugi raz w meczu ratuje Pogoń! Wygrany pojedynek z Knapem. Doszło do tego po błędzie Malca.

• Jest też Silva za Kucharczyka.

• No i schodzi Kurzawa. Za niego Kowalczyk.

• Ależ pechowo Pogoń! Żurawski dostaje świetną piłkę od Grosickiego, ale głową uderza obok słupka. To musiał być gol, musiał!

• Bramka samobójcza! Cracovia szybko przedostała się pod pole karne, wprowadzony Myszor dośrodkował, a Kurzawa głową nieszczęśliwie trafił do swojej siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wyrównanie. Pogoń zaskoczona.

• A w Pogoni Zahović zmienił Parzyszka.

• Loshaj wszedł za Hankę.

• Jest też Knap na boisku.

• Poprzeczka ratuje Cracovię. Uderzał głową Żurawski po dośrodkowaniu z wolnego.

• Kurzawa zablokowany. Wystawił mu Jugas.

• Pojawia się również Myszor.

• Podwójna zmiana w Cracovii. Wchodzi Rivaldinho.

• Lusiusz z kartką.

• Tylko trochę dymu nad murawą. Można grać bez żadnej przerwy. Tymczasem Stolarski kasuje akcję Cracovii, odgrywając do bramkarza klatką piersiową.

• Kurzawa nadepnięty, zwija się z bólu. Wolny dla Pogoni, lecz daleko od bramki.

• Kucharczyk miękko w pole karne. Jako pierwszy do piłki dotarł Hrosso.

• Pogoń przystopowana zarówno po kornerze, jak i w kolejnej akcji.

• Grosicki pilnowany przez dwóch rywali. Wywalczył rzut rożny. Sam go wykona.

• Pirotechnika na widowni. Wzmaga się doping.

• Spiker zapowiedział zmianę "reprezentantów Polski". No więc wchodzi Grosicki za Kozłowskiego. Wielka owacja trybun.

• Drygas żegnany oklaskami i skandowaniem nazwiska. Za niego Żurawski.

• Cracovia zmienia. Za Rasmussena pojawia się Balaj.

• Drygas potrzebuje pomocy medyków.

• Po rzucie rożnym dwa strzały Pogoni. Najpierw zablokowany został Kozłowski, potem Dąbrowski kopnął wysoko nad poprzeczką.

• Parzyszek upada w polu karnym. Chyba nie będzie z tego jedenastki. Pogoń znów przedostała się lewą flanką, gdzie wbiegł Mata.

• Zbyt słaby strzał Parzyszka. Kibice proszą o drugiego gola.

• Uderzenie Hanki. Rumun odwrócił się w polu karnym, ale nie złapał piłki na odpowiednim pułapie. Nad bramką.

• Dość spokojny początek. Pogoń próbuje dłużej utrzymać się przy piłce.

• Gramy dalej w Szczecinie. Obie drużyny na razie bez roszad.

• Na rozgrzewce m.in. Grosicki. Powinien za chwilę zameldować się na boisku.

• Koniec pierwszej części gry!

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• Kucharczyk uderzył niemal z narożnika pola karnego i obił poprzeczkę.

• Rezerwowy bramkarz Jakub Bursztyn został napomniany żółtą kartką.

• Kurzawa wrzucał w pole karne z prawej strony. Hrosso wybił piłkę.

• Hanca dośrodkował przed bramkę. Strzelał głową jeden z piłkarzy Cracovii, ale prosto w Stipicę.

• Dośrodkował z prawej strony Hanca. Kozłowski wybił głową z własnej szesnastki.

• Ponownie Stolarski. Tym razem kropnął z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Groźnie w polu karnym Cracovii! Stolarski uderzył mocno, ale tylko w boczną siatkę.

• Dąbrowski dośrodkował z rzutu rożnego. Kostas uderzył głową obok bramki.

• Kucharczyk ładnie przymierzył z dystansu. Hrosso odbił piłkę do boku.

• Drygas potrzebował pomocy sztabu medycznego.

• Kucharczyk rozegrał do Maty. Portugalczyk zacentrował w pole karne Cracovii, gdzie na piłkę nabiegał Kozłowski. 17-latek precyzyjnie uderzył głową i pokonał Hrosso.

• GOOOOOOOL! 1:0 dla Pogoni! Kacper Kozłowski!

• Mata dośrodkował w pole karne z lewej flanki. Radzą sobie defensorzy gości.

• Hanca przymierzył z dystansu. Niecelne uderzenie gracza Cracovii.

• Kacper Kozłowski obejrzał żółtą kartkę.

• Kozłowski asekurował w defensywie Kostasa i zatrzymał akcję Ogorzałego.

• Pierwszy róg dla gości. Dąbrowski oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• Michał Kucharczyk został napomniany żółtą kartką.

• Kucharczyk zagrywał do Kozłowskiego, ale za mocno. Piłkę wyłapał Hrosso.

• Parzyszek uderzał po dośrodkowaniu Stolarskiego. Posłał piłkę ponad poprzeczką.

• Kurzawa dośrodkował piłkę w kierunku Kozłowskiego. Reprezentant Polski nie sięgnął futbolówki.

• Atakują goście. Hanca dośrodkował w pole karne. Piłkę wybił głową Malec.

• Wyborna okazja Cracovii! Ogorzały przegrał pojedynek ze Stipicą. Podawał Pelle van Amersfoort.

• Początek spotkania! Od środka zaczęła Pogoń.

• Obie drużyny zameldowały się już na murawie.

• W siedmiu grach Cracovia zdobyła osiem punktów. "Pasy" w zeszłej kolejce przegrywały do przerwy z Górnikiem Zabrze już 0:2, ale w samej końcówce wyszarpały punkt. Wcześniej ekipa Michała Probierza po 2:1 ograła u siebie Jagiellonię Białystok oraz na wyjeździe Bruk-Bet Termalicę.

• Pogoń tylko w dwóch spotkaniach zdobyła więcej niż jednego gola. Mecze z Górnikiem Zabrze i Stalą Mielec zakończyły się pewnymi zwycięstwami. Zdobywając jedną bramkę, udało się wygrać jedynie z Piastem Gliwice.

• Z całej ligi przed własną publicznością najlepiej radzą sobie "Portowcy". Przy Karłowicza wygrali wszystkie trzy spotkania. Zespół Kosty Runjaica pokonał kolejno Górnika Zabrze (2:0), Piasta Gliwice (1:0) oraz Stal Mielec (4:0).

• Oto wyjściowa jedenastka Cracovii:

• Pogoń Szczecin zagra w następującym składzie:

• Portowcy na własnym stadionie zdobyli komplet punktów. W 8. kolejce naprzeciw szczecinian stanie Cracovia, która nie przegrała od trzech spotkań. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 15. Witamy w relacji LIVE!