Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 3 Wigry Suwałki

2 1 połowa

• Koniec meczu! Podbeskidzie - Wigry 3:3!

• Guga ukarany żółtą kartką.

• Modelski zmienił Kostorza.

• GOOOOOOL! Napór gości przyniósł efekty i Adrian Piekarski wpakował futbolówkę do siatki!

• Oleksy zmienił Sabalę.

• Roginić za Mystkowskiego.

• Piekarski za Kwaśniewskiego.

• GOOOOOOOL! Cóż za bramka Bartosza Jarocha! Obrońca gospodarzy kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego!

• Żółtą kartką ukarany Karankiewicz.

• Kwaśniewski ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOL! Adrian Rakowski wykorzystał rzut karny!

• Jończy z żółtą kartką.

• Węglarz ukarany żółtą kartką.

• Rzut karny! Węglarz sfaulował Sabalę!

• Rozpoczynamy II połowę!

• Pawłowski zmienił Biedrzyckiego.

• Koniec I połowy!

• Wiktor Biedrzycki ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOL! Joel Huertas wykorzystał rzut karny!

• Czerwona kartka! Michał Rzuchowski w polu karnym sfaulował jednego z graczy Wigier!

• GOOOOOOL! Filip Karbowy pięknie przymierzył z rzutu wolnego!

• Węglarz obronił uderzenie Rzuchowskiego.

• Jończy wpakował piłkę do siatki, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej!

• Sabiłło zmienił Polkowskiego.

• Sabala sfaulował Karankiewicza.

• Niecelne uderzenie Gugi z dystansu.

• GOOOOOOL! Michał Rzuchowski wykończył kapitalną akcję Gacha! 1:0 dla gospodarzy!

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• W Wigrach przed poprzednią kolejką doszło do zmiany na trenerskiej ławce. Pracującego od listopada Ariela Jakubowskiego zastąpił Mirosław Smyła. Efekt "nowej miotły" zadziałał błyskawicznie, bo ekipa z Suwałk wygrała z Bytovią Bytów 4:2.

• W starciu z Wigrami ekipa Podbeskidzia powalczy tylko o zachowanie piątego miejsca. Wyższe cele są nierealne, bo dystans bielszczan do ścisłej czołówki jest zbyt wielki. A na "Górali" naciskają GKS Jastrzębie czy Bruk-Bet Termalica. Warto zauważyć, że drużyna z Podbeskidzia to najbardziej bezkompromisowy team na zapleczu Ekstraklasy. Wygrał 12 spotkań, ale zaliczył aż 11 porażek. Remisuje natomiast niezwykle rzadko (5 razy).

• Witamy! W spotkaniu 29. kolejki piłkarze Podbeskidzia na własnym boisku skonfrontują się z broniącymi się przed spadkiem Wigrami Suwałki. Początek meczu w czwartek o godz. 18. Relacja na żywo w GOL24!