Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 GKS Tychy

1 1 połowa

GKS Tychy

2

0 1 połowa

• I po tej akcji sędzia kończy mecz! GKS Tychy ratuje remis i utrzymuje swoją serię bez porażki!

• Kompletnie niepilnowany Maciej Mańka z 3 metra pakuje piłkę do bramki! GKS rzutem na taśmę ratuje remis!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! A jednak! Maciej Mańka daje remis gościom!

• Ależ było blisko wyrównania! Rafał Leszczyński ratuje swój zespół, gdyż końcówkami palców posyła piłka nad poprzeczkę.

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz

• Marko Roginić ogląda żółtą kartkę.

• Filip Laskowski zmienia Konrada Sierackiego.

• Bartosz Szeliga uderzył sprzed pola karnego, ale świetnie broni Rafał Leszczyński.

• Szymon Lewicki uderzył zbyt lekko głową, aby pokonać bramkarza rywali.

• Jeszcze jedna zmiana w drużynie gości. Kacper Piątek zmieniony przez Dawida Kasprzyka.

• Zmiana także w drużynie gospodarzy. Adrian Rakowski zmieniony przez Michała Rzuchowskiego.

• Wojciech Szumilas wchodzi, a schodzi Dario Kristo.

• Dario Kristo ukarany żółtą kartką.

• Znakomita okazja Rakowskiego, który jednak przegrywa pojedynek sam na sam z Jałochą!

• Kompletnie nieudane uderzenie Kristo.

• Mateusz Piątkowski zostaje zmieniony przez Szymona Lewickiego.

• Świetny strzał Filipa Modelskiego! Konrad Jałocha końcówkami palców odbija lecącą piłkę!

• Sebastian Steblecki minął kilku rywali, wpadł w pole karne, ale tym razem został powstrzymany tuż przed dośrodkowaniem.

• Zablokowany strzał Karola Danielaka. Goście przejmują posiadanie.

• Sebastian Steblecki wpadł w pole karne, mocno wstrzelił piłkę, która odbiła się od Osyry i wpadła do bramki! Goście łapią kontakt z rywalem!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kornel Osyra pakuje piłkę do własnej bramki!

• Zawodnik Podbeskidzia znakomicie wykorzystał dośrodkowanie i pewnym strzałem głową zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karol Danielak po raz drugi!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Po dość słabych 45 minutach Podbeskidzie prowadzi 1:0 z GKS-em Tychy.

• Strzelona bramka spowodowała duży spadek tempa gry. Oba zespoły raczej nie wyrywają się do akcji ofensywnych.

• Podbeskidzie spokojnie utrzymuje się przy piłce. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza nie za bardzo wiedzą jak przełamać defensywę rywala.

• Łukasz Grzeszczyk był na spalonym. Kibice z Tych mogą być zawiedzeni, gdyż ich zawodnik wychodził na pozycję 100% do zdobycia bramki.

• Konrad Jałocha popełnił fatalny błąd. Golkiper gości minął się z piłką zagraną ze skrzydła i Karol Danielak musiał tylko dobić ją do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karol Danielak otwiera wynik meczu!

• Goście domagali się odgwizdania rzutu karnego po rzekomym zagraniu piłki ręką przez rywala! Mariusz Złotek nakazał jednak grać dalej.

• Konrad Jałocha z dużymi problemami, ale zażegnuje niebezpieczeństwo powstało po dośrodkowaniu Sierpiny.

• Szybka, składna akcja gospodarzy została zakończona mocno niecelnym uderzeniem Danielaka. Od bramki zacznie Konrad Jałocha.

• Ależ było blisko gola dla gospodarzy! Karol Danielak minął się z piłką, a miał przed sobą pustą bramkę!

• Marko Roginić ucierpiał przy starciu z rywalem, więc potrzebna jest pomoc medyczna.

• Chaos pod polem karnym Podbeskidzia, tylko że żaden gracz gości nie zdołał oddać strzału.

• Dobra wymiana podań zawodników GKS-u Tychy, ale strzał Bartosza Szeligi został zablokowany przez defensora Podbeskidzia.

• Zawodnicy gości zanotowali pierwsze kopnięcie od środka boiska!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Oba zespoły mają aspirację, aby walczyć o najwyższe miejsca w tabeli. Świetną formę prezentują w ostatnich meczach gracze GKS-u Tychy. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza nie przegrali meczu od 16 sierpnia. Aktualnie wyżej w tabeli znajdują się jednak gospodarze, którym zwycięstwo pozwoli zrównać się punktami z liderującą Wartą Poznań.

• Dzień dobry Państwu! Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy!