Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 0 Chrobry Głogów

1 1 połowa

Chrobry Głogów

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Podbeskidzie bardzo pewnie pokonuje swoich sąsiadów z tabeli i odskakuje im na 3 oczka!

• Guga Palawandiszwili ukarany żółtą kartką. A sędzia dolicza trzy minuty!

• Grzegorz Goncerz znakomicie wypuścił Łukasza Sierpinę, który zasłużył na trafienie w tym meczu! Zdecydowanie to jest jego dzień!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Sierpina dobija rywali!

• Spore zamieszanie pod bramką Podbeskidzia! Fabisiak w ostatnim momencie ratuje swój zespół.

• I mamy ostatnią zmianę w tym meczu. Valerjs Sabala schodzi, a wchodzi Grzegorz Goncerz.

• Przemysław Mystkowski wchodzi w miejsce Kacpera Kostorza.

• Świetna dwójkowa akcja Sierpiny i Sabali. Skrzydłowy podał do swojego kolegi, który minał dwóch rywali, ale uderzył prosto w bramkarza Chrobrego.

• Indywidualna akcja Kowalczyka, tylko że znowu na posterunku jest Mavroudis Bougaidis

• Znakomity drybling Sierpiny, po którym jednak piłka nie dociera do celu.

• Kolejny świetny atak gości, ale znakomicie dysponowana defensywa gospodarzy nie daje im nadziei.

• Kostorz wpadł w pole karne, ale jego strzał poszybował obok bramki.

• A w ekipie gospodarzy na murawie melduje się Guga Palawandiszwili, który zmienia Adriana Rakowskiego.

• Zmiany w obu ekipach. Marek Wasiluk zostaje zmieniony przez Łukasza Zejdlera.

• Mavroudis Bougaidis jest dzisiaj nie zastąpiony dla swojej drużyny! Po raz kolejny w tym meczu blokuje groźny strzał rywala.

• Na stadionie zasiadło dzisiaj 2164 widzów.

• Valerijs Sabala mógł zdobyć bramkę sezonu! Modelski dograł w pole karne, a najlepszy strzelec Podbeskidzie znakomicie złożył się do przewrotki! Zabrakło bardzo niewiele!

• Dużo szczęścia mają dzisiaj gospodarze! Teraz po strzale jednego z zawodników Chrobrego piłka ląduje na poprzeczce!

• Kolejna zmiana gości. Bartosz Machaj zmieniony przez Jakuba Bacha.

• Fabisiak znakomicie broni strzał rywala! Chrobry zaczyna coraz mocniej atakować.

• Zawodnicy Chrobrego próbują wrócić do meczu, jednak ich dośrodkowanie nie docierają do celu.

• Mateusz Abramowicz wyszedł z bramki, wypiąstkował piłkę pod nogi Rakowskiego, który sprytnym lobem z 30 metra pokonuje bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adrian Rakowski podwyższa prowadzenie!

• Czas na drugie 45 minut!

• Grzegorz Niciński reaguje na słaby wynik. Po przerwie na boisko nie wychodzi Michał Borecki, gdyż zmienia go Konrad Kaczmarek.

• Koniec pierwszej części tego meczu. Do strzelonej bramki Podbeskidzie grało naprawdę niezły mecz i w 100% zasługują na prowadzenie.

• Po strzelonej bramce przez gospodarzy, obie drużyny mocno uspokoiły grę. Brakuje "iskry" w grze obu zespołów.

• Kolejna znakomita akcja Sierpiny, jednak tym razem jego kolega nie zdołał skierować piłki do bramki.

• Ostry faul Michała Boreckiego i zawodnik gości jako pierwszy melduje się w notesie sędziego.

• Składna akcja gości. Damian Kowalczyk próbował zaskoczyć bramkarza sprytnym strzałem, ale został on zablokowany.

• Podbeskidzie nadal mocno napiera. Tym razem jednak piłka ląduje w rękach Abramowicza.

• Sierpina perfekcyjnie dograł z rzutu rożnego, co znakomicie wykorzystał Valerijs Sabala! Zawodnik gospodarzy huknął z woleja nie dając szans bramkarzowi rywala!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Valerijs Sabala otwiera wynik meczu!

• Sierpina szaleje dzisiaj po skrzydle. Brakuje jednak dokładności w jego zagraniach.

• Serhij Napołow oddał dobry strzał, który w ostatnim momencie został zablokowany.

• Pierwsza akcja ofensywna Chrobrego. Będą mieli rzut rożny.

• Strzał Kostorza ląduje prosto w rękawicach Abramowicza.

• Ależ było blisko! Piłka zagrana po rzucie rożnym spadła na głowę Wiktorskiego, a później przeleciała po jego strzale tuż nad poprzeczką!

• Fajna akcja skrzydłem Sierpiny. Podbeskidzie będzie miało okazję z rzutu rożnego.

• Bardzo mocny strzał Rzuchowskiego z dystansu. Zabrakło jednak centymetrów do pierwszej bramki tego meczu!

• Na początku mieliśmy ostre starcie z Mavroudisem Bougaidisem na czele. Na szczęście nic poważnego się nie stało.

• Mecz został rozpoczęty!

• Oba zespoły są już na murawie! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• W lepszej formie wydają się być gospodarze, którzy zdobyli 10 punktów w ostatnich 5 meczach. Na tym samym dystansie ich rywale osiągnęli poziom 8 oczek.

• Dzisiaj zmierzą się ze sobą sąsiedzi z tabeli. Oba zespoły mają po 23 punkty i zajmują kolejno 10 i 11 miejsce. Zarówno Podbeskidzie jak i Chrobry przeplatają dobre mecze, bardzo słabymi. Jak będzie dzisiaj?

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów!