Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

1

0 1 połowa

• Koniec! Podbeskidzie pokonuje Chojniczankę na własnym stadionie!

• 4 minuty doliczone!

• Piłka po strzale Rzuchowskiego trafia w słupek!

• Hubert Wołąkiewicz ukarany żółtą kartką.

• Miłosz Kozak zmienia Przemysłąwa Płacheta.

• Krzysztof Danielewicz skrzętnie wykorzystał dogranie Piotrowskiego! Będą walczyć do końca!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krzysztof Danielewicz daje nadzieję Chojniczance!

• Piotr Grzelczak ukarany żółtym kartonikiem.

• Roberto Gandara schodzi, a Kacper Kostorz wchodzi.

• Wojciech Trochim wchodzi w miejsce Tomasza Foszmańczyka.

• Rzut rożny dla Chojniczanki kończy się wybiciem piłki przez obrońców gospodarzy.

• Groźny strzał Sierpiny, ale Janukiewicz odbija futbolówkę.

• Bardzo niecelne uderzenie Emila Drozdowicza.

• Chojniczanka zaczyna tworzyć coraz to lepsze akcje, ale jak na razie brakuje wykończenia.

• Zawodnik Podbeskidzie świetnie wykończył rzut rożny swojej drużynie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Oleksy podwyższa prowadzenie!

• A za Michalskiego wchodzi Emil Drozdowicz.

• Dwie zmiany w ekipie Chojniczanki. Damian Piotrowski wchodzi za Miłosza Przybeckiego.

• Wracamy po przerwie!

• Sędzia kończy pierwszą połowę!

• Roberto Gandara ukarany żółtą kartką.

• Sabala w ostatniej chwili został zablokowany przez zawodników gości.

• Niezła próba Danielewicza, jednak trochę niecelna.

• Słabe uderzenie na bramkę Fabisiaka. Bramkarz Podbeskidzia nie miał żadnych problemów.

• Posiadanie piłki prezentuje się bardzo podobnie, ale jeśli spojrzymy na sytuacje to Podbeskidzie bije rywala na głowę.

• Płacheta rządzi i dzieli dzisiaj na skrzydle. Skrzydłowy gospodarzy jest nie do zatrzymania.

• Piłka po dośrodkowaniu Foszmańczyka odbija się od Modelskiego i trafia w poprzeczkę! Ależ było blisko!

• Sporo dzieje się pod bramką gości. Podbeskidzie cały czas atakuje.

• Kolejna dobra akcja Podbeszkidzia, ale Sabala marnuje okazję sam na sam.

• Łukasz Sierpina wpadł w pole karne, dograł do swojego kolegi, który nie dał szans Janukiewiczowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Przemysław Płacheta otwiera wynik meczu!

• Jak na razie mamy bardzo dużo walki w środku pola i nic z tego nie wychodzi.

• Bardzo wysoko atakują gospodarze. Chojniczanka ledwo sobie z tym radzi.

• Mecz właśnie wystartował! Gramy!

• Już za 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała, a Chojniczanką Chojnice. Zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku!