PiS 46,01 proc., KE 37,87 proc. Oficjalne dane PKW z większości obwodowych komisji wyborczych

Jakub OworuszkoZaktualizowano 
26.05.2019 warszawa<br><br>wybory do europarlamentu wieczor wyborczy komitetu prawo i sprawiedliwosc w siedzibie pis na noogrodzkiej<br><br>nz jaroslaw kaczynski beata szydlo mateusz morawiecki<br><br>fot bartek syta
26.05.2019 warszawawybory do europarlamentu wieczor wyborczy komitetu prawo i sprawiedliwosc w siedzibie pis na noogrodzkiejnz jaroslaw kaczynski beata szydlo mateusz morawieckifot bartek syta Bartek Syta
Jak wynika z danych PKW z 95,9 proc. obwodowych komisji wyborczych Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 46,01 proc. głosów, a Koalicja Europejska 37,87 proc. Różnica pomiędzy tymi formacjami jest o wiele większa, niż wskazywał niedzielny sondaż exit poll. Okazuje się, że wbrew wczorajszym zapowiedziom, do Parlamentu Europejskiego może nie dostać się Konfederacja.

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała w poniedziałek rano dane po podliczeniu 95,9 procent głosów.

Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 46,01 proc. głosów, a Koalicja Europejska 37,87 proc. Różnica to ponad 8 punktów procentowych.

Do Europarlamentu wejdą jeszcze przedstawiciele Wiosny. Partia Roberta Biedronia otrzymała 6,02 proc.

Konfederacja otrzymała 4,55 proc. głosów - wynika z danych z 95,9 proc. komisji. Kukiz'15 otrzymał 3,71 proc., Lewica Razem 1,23 proc.

Frekwencja wyniosła 45,42 proc.

Pełne wyniki będą znane w poniedziałek po godz. 7.

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Materiał oryginalny: PiS 46,01 proc., KE 37,87 proc. Oficjalne dane PKW z większości obwodowych komisji wyborczych - Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 82

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

j
jarek

tak jest pokazemy ze miejsce po jest powinni juz nigdy niedostac sie do zadnej wladdzy zjodzieje jarek wez sie z a tego matola tuska schetyne kopaczowom za kraty bo ich miejsce tam jest

k
kamil

super PIS zarobiscie jestem zadowolny z tego wyniku powturka na jesien i bedzie dobrze niewiem jakim trzeba byc komuchem zeby na po kakaowcow zaglosoqac zrobic chcialy drugom bialorus zlodzieje sami w tym po

G
Gość

Na jesieni będzie koleina korupcja ale jeszcze wcześniej niech się niektórzy szykują na wycieczkę do WIEDNIA ----będą przesłuchania za aferę korupcyjną z wieżowcami !!!!!!!!!!!!

G
Gość

Łapówkarstwo przed samymi wyborami zrobiło swoje . Będą jeszcze łapówki przed jesiennymi wyborami a póżniej śruba dokręcona że aż gwint się zerwie i wtedy zobaczymy jak będzie śpiewał motłoch kiedy już nie będzie opłacany ani potrzebny ....

G
Gość

TA SZYDŁO I JEJ GURU OPLUWALI , DEPTALI I WYRZUCALI FLAGĘ UNIJNĄ ZE WSZYSTKICH URZĘDÓW . TERAZ NAGLE ZAPAŁALI MIŁOŚCIĄ DO UE -----DO PIENIĘDZY I UCIECZKA PRZED ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ......

G
Gość

POLSKA TO JEDNAK STAN UMYSLU , ZABIORA TRZY RAZY TYLE W PODATKACH , RZUCA OCHLAP W POSTACI SOCJALU-500 PLUS, POSTRASZA UCHODZCAMI I KSIEDZEM I TO WYATARCZY BY 36 MILIONOWE PANSTWO ZATRZYMAC W ROZWOJU . HA HA HA -SMIECH PRZEZ LZY.

G
Gość
2019-05-27T07:47:31 02:00, yes:

brawo polacy na jesieni pis przekroczy 50 % poparcia

2019-05-27T08:21:27 02:00, Gość:

Oby nie....

2019-05-27T08:39:03 02:00, Gość:

Oby tak i przekroczy bo jak by PO weszło to by od razu podnieśli wiek emerytalny i wszystko by zabrali dla siebie

2019-05-27T15:10:40 02:00, Gość:

Ciesze sie z dobrego wyniku partii postepowych i demokratycznych jak PO/ KE i Wiosna w naszym kuj- pomorskim regionie. Po raz kolejny pokonalismy partie PISowskiego katolickiego ciemnogrodu! Brawo! Miejmy nadzieje ze cala Polska wezmie z nas przyklad podczas jesiennych wyborow do Sejmu.

2019-05-27T16:26:16 02:00, Gość:

katolicki ciemnogród ? dobre sobie... widać z historii 1 było. Gdyby nie Kościół to byś siedział w ziemiance.....

POLSKA TO JEDNAK STAN UMYSLU , ZABIORA TRZY RAZY TYLE W PODATKACH , RZUCA OCHLAP W POSTACI SOCJALU-500 PLUS, POSTRASZA UCHODZCAMI I KSIEDZEM I TO WYATARCZY BY 36 MILIONOWE PANSTWO ZATRZYMAC W ROZWOJU . HA HA HA -SMIECH PRZEZ LZY.

G
Gość

a co ten gest z tymi łap[ami ma znaczyć... ??? że jej się to po prostu należało ??? jak szkpapie siano.

J
JESTEŚCIE POJEBANI

JESTEŚCIE POJEBANI, MOŻECIE BIEDRONIOWI....

G
Gość
2019-05-27T16:23:12 02:00, Gość:

ciekawe czy Tusk lubi w kakao jak Biedronka ? haha

2019-05-27T21:03:13 02:00, Gość:

Pewnie lubi i nic z tym złego sam jestem gejem i kocham orgazmy ale on jeżeli juz to tylko od dorosłych a nie tak jak wielu księży i biskupów lubi walić nieletnich takze idź na msze i spytaj sie swojego plebana jak to jest walić ministranta

2019-05-27T21:10:12 02:00, Gość:

Myśle ze większość księży nie myje swoich PiSd i cycoli po dupczeniu nieletnich tylko z duma nosi te kupy pod sutanna bo to takie typowo PiSowskie dlatego tez kler tak dziwnie cuchnie

O kurwa te polityczne komentarze jaki to seksowny odlot , czuje sie totalnie podekscytowany

G
Gość
2019-05-27T16:23:12 02:00, Gość:

ciekawe czy Tusk lubi w kakao jak Biedronka ? haha

2019-05-27T21:03:13 02:00, Gość:

Pewnie lubi i nic z tym złego sam jestem gejem i kocham orgazmy ale on jeżeli juz to tylko od dorosłych a nie tak jak wielu księży i biskupów lubi walić nieletnich takze idź na msze i spytaj sie swojego plebana jak to jest walić ministranta

Myśle ze większość księży nie myje swoich PiSd i cycoli po dupczeniu nieletnich tylko z duma nosi te kupy pod sutanna bo to takie typowo PiSowskie dlatego tez kler tak dziwnie cuchnie

G
Gej z zachodu
2019-05-27T07:47:31 02:00, yes:

brawo polacy na jesieni pis przekroczy 50 % poparcia

2019-05-27T08:21:27 02:00, Gość:

Oby nie....

2019-05-27T12:03:19 02:00, Gość:

na jesieni PIS - 70 % !!!!!!!!!!!!

2019-05-27T15:03:08 02:00, Gość:

pozyjemy, zobaczymy co stanie sie w jesiennych wyborach do Sejmu...napewno ten wynik jeszcze bardziej zmobilizuje wyksztalconych, zamoznych mieszkancow duzych miast do glosowania przeciw PIS i ich klerowi

2019-05-27T15:06:18 02:00, Gość:

wypisz się z Kościoła - nie będzie trzeba za Cb płacić ryczałtu do kurii to po 1 a po 2 nawet towarzysz generał nie przekreślił Boga i wołał o księdza. Nawróć się i wierz w Ewangelię, nie w Tuska

2019-05-27T15:07:58 02:00, Gość:

tylko frajerzy moherowi wierza w bogi i PIS, ja wierze w Tuska i nowoczesna Europe

2019-05-27T16:22:52 02:00, Gość:

obciągnij tuskowi w brukseli - na pewno będzie podjarany na maaaakksaaaa :)

Wole dać jemu bo jest i seksowny i czysty jak prawdziwy Europejczyk niż dać Dupe jakiemuś nieumytemu proboszczowi na plebanii w twojej wsi pod Białymstokiem haha to jest idealny partner dla gorszego wschodniego i azjatycko - ruskiego sortu jak ty prymitywny wyborco PiS

G
Gość
2019-05-27T16:23:12 02:00, Gość:

ciekawe czy Tusk lubi w kakao jak Biedronka ? haha

Pewnie lubi i nic z tym złego sam jestem gejem i kocham orgazmy ale on jeżeli juz to tylko od dorosłych a nie tak jak wielu księży i biskupów lubi walić nieletnich takze idź na msze i spytaj sie swojego plebana jak to jest walić ministranta

G
Gość
2019-05-27T13:49:32 02:00, Gość:

Nie daję wiary w czystość tych wyborów, dziwnie rośnie pisiorom, a innym spada dziwne to wszystko jakieś oszustwa wiszą w powietrzu

2019-05-27T15:07:15 02:00, Gość:

gorszych oszustw niż z OFE, aferą hazardową itp. już nie będzie haha

2019-05-27T15:08:39 02:00, Gość:

Ciesze sie ze w naszym wojewodztwie PIS przegralo. Napewno Komisja Europejska to doceni przy podziale srodkow unijnych. Podlaskiemu, Podkarpackiemu i innym faszystowskim regionom nie dadza juz nic. Dzis wygrywamy na Zachodzie, a na jesieni w calym kraju! Brawo dla Pana Schetyny i Pana Biedronia!

2019-05-27T16:24:05 02:00, Gość:

obojgu możesz OBCIĄGNAĆ ALE PAMIĘTAJ BY KONIECZNIE Z POŁYKIEM :)

Wole im obciągnąć niż ksiedzom bo ci nie myją kutasow i maja tam drożdże taki to katolicki ciemnogród

G
Gość
2019-05-27T07:47:31 02:00, yes:

brawo polacy na jesieni pis przekroczy 50 % poparcia

2019-05-27T08:21:27 02:00, Gość:

Oby nie....

2019-05-27T08:39:03 02:00, Gość:

Oby tak i przekroczy bo jak by PO weszło to by od razu podnieśli wiek emerytalny i wszystko by zabrali dla siebie

2019-05-27T15:10:40 02:00, Gość:

Ciesze sie z dobrego wyniku partii postepowych i demokratycznych jak PO/ KE i Wiosna w naszym kuj- pomorskim regionie. Po raz kolejny pokonalismy partie PISowskiego katolickiego ciemnogrodu! Brawo! Miejmy nadzieje ze cala Polska wezmie z nas przyklad podczas jesiennych wyborow do Sejmu.

2019-05-27T16:26:16 02:00, Gość:

katolicki ciemnogród ? dobre sobie... widać z historii 1 było. Gdyby nie Kościół to byś siedział w ziemiance.....

Gdyby nie kościół to by nie było inkwizycji , upadku nauki w średniowieczu , feudalizmu , większości wojen , faszyzmu z anty semityzmem oraz holocastu .

Dodaj ogłoszenie