Pierwsze trafienie Grzegorza Rasiaka

sop, PAP
Rafał Grzelak zdobył bramkę dla Skody Xanthi w wygranym przez jego zespół 1:2 (1:1) spotkaniu z Panserraikosem w siódmej kolejce greckiej ekstraklasy piłkarskiej.

<!** Image 2 align=right alt="Image 99899" sub="Grzegorz Rasiak zdobył swoją pierwszą bramkę dla Watford FC Fot. Jacek Smarz">Polak wpisał się na listę strzelców w 61. minucie, ustalając wynik meczu. To jego drugie trafienie w tym sezonie.

Grzegorz Rasiak zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach drugoligowego angielskiego klubu piłkarskiego Watford FC. Nie uchronił jednak drużyny od porażki z Wolverhampton 2:3. Napastnik reprezentacji Polski pokonał bramkarza rywali w 21. minucie gry strzałem lewą nogą z bliskiej odległości. Rozegrał cały mecz.

W niedzielnym meczu Bundesligi Borussia Dortmund - Hertha Berlin kontuzji doznał skrzydłowy gospodarzy, Jakub Błaszczykowski. „Kuba” nie dotrwał na boisku nawet do końca pierwszej połowy.

Reprezentant Polski opuścił plac gry już po 20. min. Wcześniej w jednym ze starć popularny Błaszczykowski został uderzony w twarz i z zakrwawionym nosem zszedł z murawy. Istnieją podejrzenia złamania nosa, lecz wykazać to mają dopiero dalsze badania.

<!** reklama>Marek Saganowski strzelił bramkę dla duńskiego Aalborg BK w wyjazdowym spotkaniu z Randers FC, zakończonym remisem 2:2 (0:0). Polak wpisał się na listę strzelców w 67 minucie tego meczu, wyrównując wynik potyczki na 1:1.(sop, PAP)