0 1 połowa

ŁKS Łódź

1

1 1 połowa

• Koniec meczu! Piast Gliwice w końcu się przełamał i po 3 z rzędu porażkach notuje zwycięstwo!

• 3 minuty potrwa jeszcze ten mecz

• Świetne podanie Gerarda Badii, który idealnie wyłożył piłkę Jorge Felixowi! Najlepszy strzelec Piasta bez skrupułów pokonuje Arkadiusza Malarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jorge Felix!!!

• Ależ było blisko! Jorge Felix huknął sprzed pola karnego i piłka trafiła w poprzeczkę!

• ŁKS ożywił się w końcówce meczu! To oni stwarzają sobie okazję i są bliżej zdobycie zwycięskiej bramki!

• Piotr Parzyszek schodzi, a na murawie pojawia się Patryk Tuszyński.

• Maciej Wolskiego zmienia Piotr Pyrdoł.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u, ale Sobociński zdołał zażegnać niebezpieczeństwo.

• Pirulo jest kolejnym graczem ukaranym żółtą kartką.

• ŁKS miał świetną okazję do zdobycia bramki, ale Dani Ramirez uderzając z rzutu wolnego trafił prosto w mur.

• Piłkarze Piasta domagają się odgwizdania rzutu karnego po rzekomym zagraniu piłki ręką przez zawodnika gości. Gwizdek sędziego jednak milczy.

• Jan Sobociński przerywa kontratak rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Michał Trąbka zmieniony przez Łukasza Sekulskiego.

• Adrian Klimczak ogląda żółtą kartkę.

• Tomasz Jodłowiec opuszcza murawę, a melduje się na niej Patryk Sokołowski.

• Bardzo dobre uderzenie Michała Trąbki! Zabrakło naprawdę bardzo niewiele!

• Jorge Felix bardzo ambitnie powalczył o piłkę w pojedynku główkowym. Zabrakło mu jednak kilku centymetrów wzrostu.

• Gerard Badia dograł idealnie z rzutu rożnego. Jan Sobociński bardzo łatwo przegrał pojedynek z Parzyszkiem i piłka przeleciała obok bezradnego Arkadiusza Malarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piotr Parzyszek daje remis gospodarzom!

• Tom Hateley ukarany żółtą kartką.

• Ależ było blisko bramki dla ŁKS-u! Bartłomiej Kalinkowski huknął z dystansu i piłka minimalnie minęła słupek bramki Piasta!

• Czas na drugie 45 minut!

• Waldemar Fornalik reaguje na sytuację boiskową. Dominik Steczyk nie wróci już na boisko, a zmienia go Sebastian Milewski.

• Koniec pierwszej części meczu. Większymi fragmentami gry to ŁKS Łódź kontroluje wydarzenia boiskowe. Piast kompletnie nie ma pomysłu na zaatakowanie bramki przeciwnika i goście zasłużenie prowadzą.

• Kolejne zbyt głębokie dośrodkowanie, z którym spokojnie radzi sobie Arkadiusz Malarz.

• 3 minuty dłużej potrwa pierwsza część tego meczu.

• Jeden z członków sztabu szkoleniowego Piasta Gliwice obejrzy resztę tego spotkania z wysokości trybun. W ciągu kilkudziesięciu sekund obejrzał dwie żółte kartki - najpierw za dyskusje, a później za ironiczne salutowanie/

• Tomas Huk ukarany żółtą kartką.

• Adrian Klimczak runął na murawę po zderzeniu głowami z Marcinem Pietrowskim. Wyglądało to strasznie, ale chyba tylko na strachu się skończy...

• Słabiutki strzał Steczyka. Arkadiusz Malarz łapie takie piłki z zamkniętymi oczami.

• Maciej Wolski sfaulował rywala na prawym skrzydle. Tym samym stracił szansę na stworzenie dogodnej okazji.

• Jan Sobociński ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Bardzo pewna interwencja Arkadiusza Malarza.

• Gerard Badia świetnie urwał się na skrzydle, by później.... całkowicie zepsuć podanie do lepiej ustawionego kolegi. Fatalnie zmarnowana okazja.

• Zamieszanie w polu karnym Piasta wykorzystał Maciej Wolski, który skierował piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Wolski daje prowadzenie gościom!

• Piotr Parzyszek wygrał pojedynek główkowy w polu karnym rywala, tylko że piłka ostatecznie ląduje w rękawicach bramkarza gości.

• W końcu mogliśmy zobaczyć próbę strzału po stronie gospodarzy! Piotr Parzyszek posłał piłkę tuż obok słupka bramki Arkadiusza Malarza.

• Piast Gliwice kompletnie nie ma pomysłu jak ugryźć defensywę rywala. To ŁKS kontroluje rytm gry.

• Frantisek Plach odbija strzał rywala. Mogło być naprawdę groźnie.

• Bartłomiej Kalinkowski uderzył na bramkę rywala, piłka trafia w rywala i opuszcza pole gry.

• Słabe dośrodkowanie Pirulo. Od bramki zacznie Piast.

• ŁKS dobrze utrzymuje się przy piłce przed polem karnym Piasta. Nie zdołali jednak oddać strzału na bramkę.

• Bartosz Frankowski gwiżdże po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Mistrz Polski podejmuje na własnym stadionie beniaminka. Faworyt wydaje się więc prosty? Nic bardziej mylnego - ostatnie 3 spotkania Piasta Gliwice to 3 porażki, a ŁKS 3 mecze - 1 zwycięstwo i 2 porażki. Nadal faworytem jest ekipa Waldemara Fornalika, ale dzisiaj może zdarzyć się wszystko.

• Dzień dobry Państwu! Grudzień, niedziela za oknem mroźno, ale czekają nas kolejne emocje związane z meczami PKO Ekstraklasy! Już za 15 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Piastem Gliwice, a ŁKS-em Łódź! Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!