2 1 połowa

Real Madryt

0

0 1 połowa

• Real w drugiej połowie był często w ataku pozycyjnym, ale "Królewscy" nie potrafili przekuć tego na gole. Dopiero w ostatnim kwadransie dwie okazje miał Karim Benzema, który najpierw trafił do siatki, ale na spalonym znalazł się Lucas Vazquez, a potem napastnik gości minimalnie spudłował. PSG ostatecznie wygrało 3:0. Szansy na hat-tricka nie wykorzystał Angel Di Maria, ale w doliczonym czasie gry wynik ustalił Thomas Meunier. To już wszystko, zapraszamy na kolejne relacje live na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu, PSG wygrywa z Realem Madryt 3:0!

• Juan Bernat ukarany jeszcze żółtą kartką za faul na Carvajalu.

• Paryżanie dobijają rywali! Thomas Meunier i Juan Bernat rozklepali obronę Realu, dzięki czemu ten pierwszy trafił do praktycznie pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PSG! THOMAS MEUNIER!

• Ostatnia zmiana w zespole PSG. Za Pablo Sarabię wchodzi Abdou Diallo.

• Karę indydwidualną zarobił także Angel Di Maria.

• Vinicius Junior faulował Juana Bernata i szybko zarobił żółtą kartkę.

• Schodzi z boiska Gareth Bale, za niego Vinicius Junior.

• Bliski gola Karim Benzema! Francuz niecelnie główkował po dośrodkowaniu Vazqueza, niewiele brakowało!

• Drugi nieuznany gol dla Realu!Karim Benzema z ostrego kąta pokonał Keylora Navasa, ale na spalonym był Lucas Vazquez, a sędzia uznał, że przeszkadzał on bramkarzowi PSG!

• Pierwsza akcja Jovicia niezbyt udana. Rywala świetnie wyprzedził Gueye.

• Marquinhos nie może kontynuować gry. Kontuzjowanego Brazylijczyka zastępuje Ander Herrera.

• Schodzi też James Rodriguez. W Lidze Mistrzów debiutuje Luka Jović.

• Podwójna zmiana w Realu. Rozczarował dziś Eden Hazard, w miejsce Belga Lucas Vazquez.

• Urazu doznał Marquinhos. Na razie Brazylijczyk nie jest w sanie kontynuować gry.

• Teraz Di Maria mógł mieć asystę! Argentyńczyk wyłożył piłkę Pablo Sarabii, ale ten przegrał pojedynek z Courtoisem!

• Kończy występ w tym meczu Mauro Icardi. Za niego Maxim Choupo-Moting.

• Angel Di Maria mógł skompletować hat-tricka! Fatalną stratę zanotował Toni Kroos, Idrissa Gueye zagrał do Di Marii, ale Argentyńczyk próbował lobować Courtoisa i przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• PSG oddało rywalom inicjatywę, broniąc dwubramkowego prowadzenia. "Królewscy" nie mają większego pomysłu na sforsowanie obrony rywali.

• Niewiele wychodzi z ataku pozycyjnego Realu. Uderzenie Kroosa zostało zablokowane.

• Toni Kroos stracił piłkę na własnej połowie, naprawił błąd kolegi Ferland Mendy.

• PSG miało okazję na kontrę, ale Di Maria źle zagrywał do Pablo Sarabii.

• Znów gramy!

• Po pierwszej połowie PSG prowadzi z Realem Madryt 2:0. Bohaterem spotkania jest Angel Di Maria, który zdobył obie bramki dla paryżan. Gospodarze od początku zdominowali rywali, a Real przez długi czas nie potrafił się odgryźć. Zmieniło się to dopiero w ostatnim kwadransie, lecz Gareth Bale był nieskuteczny. Dwa razy Walijczyk nieznacznie się pomylił, a gdy już trafił do siatki, to przekroczył przepisy, pomagając sobie ręką. Czy w drugiej połowie "Królewscy" zdołają odpowiedzieć? Wracamy za około 10 minut!

• Koniec pierwszej połowy!

• Bliski szczęścia Gareth Bale! Piłka po strzale Walijczyka sprzed pola karnego przeszła tuż obok słupka!

• Dwie minuty doliczył do pierwszej połowy arbiter.

• Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego, spokojnie łapie piłkę Courtois.

• Mauro Icardi miał piłkę w polu karnym, lecz zablokował jego strzał Raphael Varane.

• Nieuznany gol dla Realu - trafił do siatki Gareth Bale, ale wcześniej Walijczyk pomagał sobie ręką!

• Angel Di Maria bohaterem! Tym razem Argentyńczyk precyzyjnie uderzył sprzed pola karnego po podaniu Idrissy Gueye!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PSG! ANGEL DI MARIA!

• Żółtą kartką ukarany Daniel Carvajal.

• Bliski szczęścia Gareth Bale! Piłka po strzale Walijczyka przeszła tuż nad poprzeczką!

• Faulowany przed polem karnym PSG Gareth Bale. Real będzie miał niezłą okazję z rzutu wolnego.

• Po błędzie Garetha Bale'a mogło być groźnie pod bramką Realu. Świetnie interweniował jednak Ferland Mendy.

• W pole karne dośrodkował Carvajal, główkował Karim Benzema, lecz piłka powędrowała obok bramki.

• Stracona bramka wyraźnie obudziła Real. Dwójkowa akcja Benzemy i Jamesa Rodrigueza zakończona niecelnym strzałem tego drugiego.

• Odpowiedź Realu - Karim Benzema zagrał do Edena Hazarda, ale Belg uderzył tuż obok słupka!

• Świetna akcja PSG i gospodarze są na prowadzeniu! Juan Bernat dograł piłkę w pole karne do Angela Di Marii, a Argentyńczyk precyzyjnym strzałem umieścił ją w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PSG! ANGEL DI MARIA!

• Wreszcie odpowiedział Real. Z prawej strony dośrodkowywał Gareth Bale, złapał piłkę Keylor Navas.

• Na razie PSG zdecydowanie częściej utrzymuje się przy piłce. Zamknięci na własnej połowie "Królewscy".

• Thomas Meunier zdecydowanie za mocno dośrodkowywał z prawej strony boiska. Od bramki wznowi grę Thibaut Courtois.

• Od początku naciska PSG. W ostatniej chwili zdążył z interwencją jeden z obrońców Realu.

• Od środka zaczęło mecz PSG. Gospodarze na biało, Real w granatowych strojach.

• Zaczynamy!

• Sędzią głównym dzisiejszego meczu jest Anthony Taylor. Właśnie wyprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko, czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Ostatnio oba zespoły mierzyły się w 1/8 finału Ligi Mistrzów w sezonie 2017/2018. Real okazał się wtedy zdecydowanie lepszy, wygrywając w dwumeczu 5:2. PSG jest żądne rewanżu, lecz zespół z Paryża jest mocno osłabiony. Real także nie może liczyć na kilku piłkarzy, ale w stolicy Francji i tak zapowiada się pasjonujące widowisko.

• PSG i Real to zdecydowani faworyci grupy A. W pierwszym spotkaniu zmierzą się właśnie ze sobą - zakończył się już inny mecz tej grupy, w którym Club Brugge zremisował 0:0 z Galatasaray.

• W takim zestawieniu rozpocznie ten mecz Real:

• Oto podstawowy skład i ławka rezerwowych PSG:

• Trwa 1. kolejka Ligi Mistrzów! W najciekawszym ze środowych spotkań Paris Saint-Germain podejmie na własnym boisku Real Madryt. Początek tego spotkania o 21:00 - na relację na żywo na łamach GOL24.pl zaprasza Maciej Pietrasik!