Wybory Parlamentarne

Sprawdź wyniki wyborów w Twoim okręgu

Pałac zdobył punkty na wagę złota

Krzysztof Wypijewski
Podopieczne Rafała Gąsiora pokazały, że można pozbierać się po secie, w którym zdobywa się tylko 8 punktów.

<!** Image 2 align=right alt="Image 40689" sub="Olga Butt-Hussaim (nr 11) zdobyła ostatni punkt dla Pałacu w decydującym piątym secie, zakończonym wynikiem 15:12">Prawdziwą huśtawkę nastrojów zafundowały swoim kibicom obydwa zespoły. Szczególnie denerwowali się fani Pałacu, kiedy ich zespół przegrał IV seta aż 8:25!

- Nie wiem jak to się stało. Nie potrafię tego wytłumaczyć - stwierdziła Monika Weder, atakująca Pałacu.

- Jeszcze raz potwierdziło się, że kobieta zmienną jest - mówił po spotkaniu Rafał Gąsior, trener bydgoszczanek. - Najważniejsze jest jednak zwycięstwo. Dla nas to punkty na wagę złota.

Dzięki tej wygranej młode bydgoszczanki zachowały szansę na zajęcie miejsca w czołowej szóstce, która zagra w play off i nie będzie musiała martwić się o utrzymanie.

10. Zawisza 12 8 17:31

Najbliższe mecze: Sokół Mogilno - Nafta II Piła (22.12.), Chodzież - Pałac WSG (6.01.)