Pałac powalczył z mistrzem Polski

Redakcja
Pałac Bydgoszcz - Atom Trefl SopotPałac Bydgoszcz - Atom Trefl Sopot
Pałac Bydgoszcz - Atom Trefl SopotPałac Bydgoszcz - Atom Trefl Sopot Tomasz Czachorowski
Bydgoskie siatkarki przegrały w Sopocie z Atomem 1:3 w kolejnym meczu Orlen Ligi.

Nasze panie gładko przegrały dwa pierwsze sety. W trzeciej odsłonie postawiły się obrończyniom tytułu. Pałac przegrywał już 14:17 i 17:20, ale wygrał 25:23. W czwartej partii zacięta gra toczyła się do II przerwy technicznej. Potem rywalki dominowały.

PGE Atom Trefl Sopot - Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:17, 25:18, 23:25, 25:20)