17 z 17
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na shownews.pl.
Poprzednie
Przejdź na shownews.pl
Przesuń w prawo aby przejść na shownews.pl
Final Four Pucharu Polski kobiet nie dla Banku Pocztowego...

Pałac grał w Policach o półfinał Pucharu Polski [zdjęcia]

Final Four Pucharu Polski kobiet nie dla Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz. Mistrz Polski Chemik Police okazał się za silny po raz trzeci.
Bydgoskie siatkarki tylko po pierwszym secie, wygranym 25:19, mogły marzyć o awansie do finałowego turnieju w Nysie. Niestety, kolejce trzy sety należały do Chemika Police (dużym atutem mistrzyń zagrywka: asy 7-3).
Podopiecznym Piotra Mateli należy się pochwała, bo po raz pierwszy w tym sezonie urwały swoim rywalkom seta. W poprzednich dwóch meczach ligowych - w „Łuczniczce” i w Policach - bydgoszczanki przegrały po 0:3.
Chemik Police - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:1 (19:25, 25:15, 25:19, 25:20).
Chemik: Mirković 3, Grajber 13, Ogbogu 18, M. Łukasik 15, Busa 11, Chojnacka 11, Krzos (libero) oraz Pleśnierowicz 2, Gamma, Mędrzyk, Bednarek.
Pałac: Mazurek, Polak-Balmas 16, Ziółkowska 7, Gałucha 13, Krzywicka 14, Misiuna 7, Jagła (libero) oraz Fedusio 2, Różyńska.