Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Pałacanki zaskakują siatkarską Polskę. Notują pięć kolejnych...

Pałac Bydgoszcz nie zwalnia tempa. Nasze siatkarki rozbiły KSZO [zdjęcia, wideo]

Pałacanki zaskakują siatkarską Polskę. Notują pięć kolejnych zwycięstw, w tym cztery ostatnie za trzy!

Niedzielny mecz z KSZO w "Łuczniczce" odbył się w świątecznej atmosferze. Kibice mogli nabyć świąteczne kartki (5 zł) i bombki (30 zł) wykonane przez zawodniczki Pałacu. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na rzecz potrzebujących.

W I secie wyrównana gra była do stanu 15:15. Potem trzy kolejne punkty pałacanek, po których słowacki trener rywalek, Frantisek Bockay wziął czas. Gdy zrobiło się 20:15, wiadomo - set dla Pałacu.
W II odsłonie od stanu 9:6 i 1. czasu KSZO już do końca inicjatywa w rękach podopiecznych Piotra Mateli.

Najwięcej emocji i walki w III i ostatniej partii. Pierwszy remis pałacanek przy 15:15, a pierwsze prowadzenie na 20:19 (od 17:19). Było jeszcze 20:20, ale końcówka i 3 punkty dla Pałacu!
Piotr Matela, szkoleniowiec bydgoszczanek powiedział po meczu m.in.: - Cieszy wygrana, zwłaszcza w trzech setach. Podziękowania dla dziewczyn za zimną krew i walkę, zwłaszcza w ostatnim secie. Ale nie rozpędzajmy się w tych zachwytach, mogliśmy zagrać lepiej. Przed nami jeszcze wiele trudnych meczów, a w tym tygodniu w siedem dni aż trzy.

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz- KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:19, 25:17, 25:22).
Pałac:
Polak-Balmas (15), Ziółkowska (5), Gałucha (13), Krzywicka (13), Misiuna (6), Mazurek (3), Jagła (libero) oraz Różyńska (1) i Kuligowska.
KSZO: Wojtowicz (7), Miros (8), Tracz (8), Dorsman (6), Geyko (3), Słonecka (10), Kucińska (libero) oraz Zackiewicz, Wołoszyn (1), Oktaba i Rdzanek (libero).
MVP: Magdalena Mazurek (Pałac).

Bydgoski zespół po 8. kolejce zajmuje 5. miejsce z 15 punktami na koncie (w setach 18:12). W 9. kolejce Pałac zagra na wyjeździe z #Volley Wrocław (mecz już w środę o godz. 18.00).

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - wideo.