Oskarżony o brutalne zabójstwo Kamila G. z Nakła tylko się uśmiechał

  • Express Bydgoski

Jarosław Jakubowski

W sądzie pokazano w czwartek wizję lokalną z miejsca zabójstwa 16-letniego Kamila G. z Nakła. Oskarżony Jakub D. (na zdjęciu) uśmiechnął się, gdy była mowa o gwałcie.
 Tomasz Czachorowski

Najpierw oglądamy Dawida R. Ma na sobie beżową więzienną kurtkę, jego ręce są skute kajdankami. Obok niego na kanapie siedzi kukła. W nocy z 12 na 13 listopada 2013 roku siedział tam 16-letni Kamil G. Chłopak uciekł z domu. Zatrzymał się u „Dudka”, gdzie spędził trzy dni, jak się okazało - ostatnie w swoim życiu.

- Po wyjściu tego młodego zostaliśmy w mieszkaniu w trzech - zaczął opowieść Dawid R. - W pewnej chwili, nie wiem za co, uderzyłem Kamila z otwartej ręki w głowę. Chwyciłem go, położyłem na podłogę, przekręciłem i uderzyłem z kopa. Kolega wziął wazelinę, kazał mi go złapać. Ściągnąłem mu spodnie, wyciągnąłem genitalia...

- Trudno mówić o skrusze, zważywszy na osobowości sprawców oraz skutek i okoliczności zdarzenia. To haniebny czyn - mówił nam w listopadzie 2013 roku ciężkim głosem Zbigniew Kozber, który kieruje Prokuraturą Rejonową w Nakle. Podczas oględzin miejsca zbrodni zabezpieczono, między innymi, noże i tasak. Podejrzani o dokonanie mordu przyznali się bez mrugnięcia okiem.

Wideo

polecane: MiauCzat: Honorata Witańska ostrzega kobiety! Tęskni za PiP?

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

27.01.2015, 11:23

Ja tez lubie wazeline mniam....mniam...

27.01.2015, 08:54

w więzieniu zapewnią mu dużo miłości

27.01.2015, 07:06

POwinien zostac obrzezany i wyslany do Izraela jako parszywy zawszony zyd- gorszej hanby dla polskiego mezczyzny nie moge sobie wyobrazic.

26.01.2015, 08:57

Dajcie go mnie, zrobię z nimi porządek.

24.01.2015, 10:06

Ludzie, życząc mu śmierci nie różnicie się niczym od niego, pomyślcie o tym. Widzicie, że on nawet nie rozumie co zrobił? Ja bym takich delikwentów kierował do ciężkich prac, np. przy budowaniu autostrad itd. Po co płacić za ciężki sprzęt budowlany, skoro w więzieniach pełno takiego ścierwa, w większości z wielkimi nieużywanymi mięśniami? Normalnych pracowników w tym kraju traktuje się jak tanią siłę roboczą, a w więzieniach marnuje się taki potencjał. W łańcuchy i do łopaty aż się sam wykończy, wtedy zmienić na kolejnego i tak dalej, i tak dalej.
Tak na marginesie, powinni chyba w więzieniu potraktować go jako pedofila (?)

23.01.2015, 20:53

Zapięty na każdy zamek :)

23.01.2015, 20:44

Widać , że go pod celą używają ...

23.01.2015, 16:36

TYLKO EUTANAZJA !!!

23.01.2015, 15:36

Winny Kamil.G... Powód nieznany ;)

23.01.2015, 13:24

wygląda jak zwierz

23.01.2015, 13:03

KARA ŚMIERCI!!! a nie, że teraz My podatnicy takie bydło będziemy musieli utrzymywać. Za kratami będzie miał wyżywienie tv czego nawet ludzie biedni na wolności nie mają. SKANDAL !!! Nasze państwo kulawe niestety, a wine za to ponoszą wszyscy politycy.

23.01.2015, 12:51

tepe prymity .nic nie pomoze .ulzyc bydlakom przez rozstrzelanie

23.01.2015, 12:33

Do utylizacji te smieci!!!

23.01.2015, 12:15

Powiesić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23.01.2015, 11:43

I dlatego jestem za przywróceniem kary śmierci.