Ogólnopolskie Targi Innowacyjnych Usług i Technologii dla Przedsiębiorców - bądź z nami!

Materiał informacyjny Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości Politechniki Łódzkiej

BEZPŁATNY WSTĘP na Ogólnopolskie Targi Innowacyjnych Usług i Technologii dla Przedsiębiorców.

Przedstawiciele świata nauki z całej Polski wkrótce spotkają się w Łodzi, by zaprezentować innowacyjne technologie i usługi podczas pierwszych ogólnopolskich targów PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2022.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18–19 maja 2022 r. w EC1 Łódź – Miasto Kultury. Organizatorem targów jest Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości Politechniki Łódzkiej.

Tu podaj tekst alternatywny

PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2022 to pionierska inicjatywa, dzięki której w jednym miejscu przedsiębiorcy będą mieli możliwość zapoznania się z najciekawszymi rozwiązaniami i usługami oferowanymi przez polskie środowisko naukowe reprezentowane przez uczelnie i instytuty badawcze.

Targom PSBI będą towarzyszyć panele dyskusyjne i seminaria tematyczne poświęcone najnowszym badaniom prowadzonym w polskich uczelniach oraz finansowaniu wdrożeń innowacyjnych technologii. W czasie spotkań prezentowane będą gotowe projekty inwestycyjne. Autorzy nowych technologii i innowacyjnych produktów będą mogli je zaprezentować w specjalnej strefie prototypów. W ramach targów zostanie również zorganizowana strefa networkingu.

To wyjątkowe wydarzenie organizowane jest na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki ze wsparciem Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT). Honorowy patronat nad targami objęło m.in. Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Prezydent Miasta Łodzi, Wojewoda Łódzki i Marszałek Województwa Łódzkiego. Głównym patronem medialnym jest BUSINESS INSIDER natomiast partnerem wydarzenia zostało EC1 Łódź – Miasto Kultury.

Przewidujemy, że w PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2022 będzie uczestniczyć ok. 800 osób, a liczbę wystawców szacujemy na ok. 100. Przedsięwzięcie jest nieodpłatne dla gości targowych i wystawców. Więcej informacji znajduje się na stronie Targów www.psbi.pl

Zapraszamy przedsiębiorców z całej Polski do odwiedzenia Naszych targów PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2022.

Zarejestruj się: https://psbi.pl/rejestracja-wystawcy

Tu podaj tekst alternatywny

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Ogólnopolskie Targi Innowacyjnych Usług i Technologii dla Przedsiębiorców - bądź z nami! - Dziennik Łódzki

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski
Dodaj ogłoszenie