0 1 połowa

Stal Mielec

0

0 1 połowa

• Stal zaprzepaszcza okazję na objęcie fotelu lidera. Zwycięstwo gospodarzy przybliża ich do bezpiecznej lokaty, do której Odrze brakuje już tylko pięciu punktów.

• Koniec spotkania! Komplet punktów zostaje w Opolu!

• Futbolówka nie dochodzi do Piecha. Stal w posiadaniu.

• Nowak traci piłkę na rzecz Timmermansa i Odra wychodzi z kontrą!

• Bodzioch zamykał akcję Stali głową, ale zbyt podniósł piłkę, przez co ułatwił Rosie interwencję.

• Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej części meczu.

• Getinger dośrodkował w pole karne, jednak dobrze ustawieni piłkarze gospodarzy nie dopuścili do strzału na bramkę.

• Piech ciągnął Bodziocha za koszulkę, po czym wślizgiem położył rywala. Sędzia nie miał innego wyjścia, musiał podyktować rzut wolny dla Stali.

• Adamec miał dużo miejsca, aby uderzyć z dystansu. Futbolówka mierzona na krótki słupek z rotacją odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Kiełpin nie miał żadnych szans w tej sytuacji.

• GOOOOOOOOL! Martin Adamec otwiera wynik spotkania!

• Thijs Timmermans wchodzi w miejsce Mateusza Czyżyckiego.

• Adrian Paluchowski ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Zawodnik Odry wszedł w drybling i postanowił oddać strzał sprzed pola karnego. Piłka nie zagroziła bramce rywali.

• Piech pędzi na bramkę Stali!

• Szymon Stasik opuszcza plac gry. Na murawie melduje się Paweł Olszewski.

• Czyżycki walczy bark w bark z Soljićiem w polu karnym Stali i zdaniem sędziego fauluje rywala. Zawodnik Odry nie zgadza się z decyzją arbitra.

• Żyro postanowił wrzucić piłkę w pole karne z okolicy połowy boiska. Pomysł dobry, wykonanie również, ale pierwszy do piłki dopadł Kiełpin.

• Krzysztof Janus kolejnym piłkarzem, który trafia do notesu sędziego.

• Mak posyła świetne podanie w pole karne do Paluchowskiego, który już składał się do strzału, jednak w ostatniej chwili futbolówkę wybija Mateusz Czyżycki

• Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Tomas Mikinić schodzi z boiska, w jego miejsce Franciszek Wróblewski.

• Arkadiusz Piech melduje się na placu gry w miejsce Szymona Skrzypczaka.

• Szybka kontra Odry! Mateusz Czyżycki uderzył pod poprzeczkę sprzed pola karnego i gdyby nie Kiełpin, który wyciągnął się jak struma, padłaby bramka.

• Prokić zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta i pomylił się o kilka centymetrów!

• Wojciech Lisowski opuszcza plac gry. W jego miejsce wchodzi Adrian Paluchowski.

• Janus pognał lewym skrzydłem i miał dużo czasu, aby dośrodkować. Piłkarz Odry jednak zbyt długo zwlekał i rywale odebrali mu piłkę.

• Defensor Odry wrócił już do gry.

• W pojedynku główkowym z Prokićiem ucierpiał Kamiński, który opatrywany jest przez medyków.

• Prokić zamykał akcję głową po wrzutce w pole karne, ale strzał był za lekki, aby zaskoczyć Rosę.

• Wdowik dograł do Mikinića, który uderzał jak się wydawało na pustą bramkę. W ostatniej chwili strzał zablokował Getinger!

• Nowak otrzymał wyśmienite podanie przed pole karne i huknął z pierwszej piłki! Futbolówka leciała jednak prosto w bramkarza, który z dużymi problemami, ale ostatecznie zatrzymał strzał.

• Bonecki padł w polu karnym, ale wcześniej podał jeszcze do kolegów. Sędzia nakazał grać piłkarzom dalej, ale żaden z piłkarzy Odry nie zamknął akcji

• Janus wrzuca piłkę w pole karne, gdzie najwyżej wyskakuje Wypych, który jednak przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

• Bonecki próbował zastawić piłkę przed Stasikiem, który ostatecznie wpada na piłkarza Odry. Za chwilę rzut wolny dla gospodarzy.

• Stasik dośrodkowuje w pole karne, jednak wprost na głowę Wypycha.

• Martin Adamec upomniany przez sędziego żółtą kartką!

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Piłkarze wracają już z szatni!

• Pierwszą połowę zdominowali goście, którzy mieli kilka idealnych sytuacji, aby wyjść na prowadzenie.

• Zbigniew Dobrynin kończy pierwszą połowę!

• Niedokładna wrzutka trafia pod nogi obrońców Odry.

• Stasik pędzi prawym skrzydłem!

• Sędzia dolicza minutę do pierwszej części gry.

• Tomasiewicz odebrał piłkę w polu karnym Odry i od razu uderzył na bramkę! Niestety dla gości nie trafił.

• Mateusz Wypych fauluje rozpędzonego rywala, za co ogląda pierwszą żółtą kartkę w tym meczu.

• Gospodarzom udaje się odebrać piłkę i próbują wyjść z kontratakiem. Niestety dla nich Boncecki szybko oddaje piłkę rywalom i Odra znów zmuszona jest wrócić do obrony.

• Mikinić wchodzi w pole karne i pada po kontakcie z Getingerem. Po usłyszeniu gwizdka sędziego ma nadzieję, że arbiter podyktuje rzut karny, jednak decyzja jest inna. To Mikinic faulował.

• Josip Soljić poturbowany przez Janusa podczas walki o górną piłkę. Rzut wolny dla Stali.

• Tomas Mikinić zakręcił dwoma rywalami na skrzydle i próbował podać do swoich kolegów. Ci jednak nie odczytali zamiarów swojego kolegi i rywale łatwo odzyskali futbolówkę.

• Nowak wszedł w pole karne i podał do kolegów wzdłuż linii bramkowej. Getinger nie sięgnął piłki, która padła łupem gospodarzy.

• Janus zszedł ze skrzydła do środka i uderzył sprzed pola karnego. Piłka niestety dla gospodarzy mija bramkę, chociaż próba mogła podobać się kibicom.

• Odra wychodzi z kontrą!

• Wrzutkę w pole karne zamyka Żyro, ale futbolówka nie trafia w bramkę.

• Krótkie rozegranie rzutu różnego przez piłkarzy Stali.

• Nowak postanowił sam zakończyć akcję mimo, że koledzy byli ustawieni lepiej. Ostatecznie piłka mija bramkę Rosy.

• Kolejna groźna akcja gości!

• Akcję zamyka Stasik, który uderza z ostrego kąta. Piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Kontra Stali czterech na czterech!

• Świetne zagranie Odry w pole karne. W ostatniej chwili defensorzy gości uprzedzają graczy Odry i zażegnują zagrożenie.

• Sędzia drugi raz w ciągu dwóch minut musi przerywać grę po nieprzepisowych zagraniach gospodarzy. Tym razem faulował Bonecki

• Andreja Prokić wyszedł sam na sam z bramkarzem i próbował przelobować golkipera Odry. Sędzia jednak przerwał tę akcję - spalony!

• Tomasiewicz podaje w pole karne, futbolówka ląduje pod nogami Nowaka, ale zawodnik Stali nie najlepiej ją przyjął, co pozwoliło rywalom zażegnać zagrożenie.

• Łukasz Janoszka nie pojawi się już na murawie. W jego miejsce wchodzi Grzegorz Tomasiewicz.

• Mikinić skopiował akcję Janusa sprzed kilku minut, wszedł w pole karne i podał wzdłuż linii bramkowej. Żadne z jego kolegów niestety nie zamknął akcji.

• Andreja Prokić próbował wejść między obrońców, jednak defensywa Odry szybko wyjaśniła sytuację.

• Janoszka nie podnosi się z murawy. Potrzebna będzie interwencja sztabu medycznego.

• Janus wszedł w pole karne, wycofał piłkę do Boneckiego, ale ten minął się z piłką. Zmarnowana okazja gospodarzy.

• Odra atakuje lewym skrzydłem!

• Josip Soljić dostał świetne podanie przed pole karne i uderzył z pierwszej piłki! Niestety dla gości strzał leciał prosto w bramkarza.

• Po stracie piłki, Janoszka próbował szybko odebrać piłkę przed polem karnym Odry, ale robił to niezgodnie z przepisami.

• Sędzia Zbigniew Dobrynin gwiżdże dziś po raz pierwszy! Gramy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę!

• Trzy ostanie spotkania pomiędzy tymi drużynami kończyły się remisami. Jak będzie tym razem? Przekonany się już niebawem!

• Gospodarze natomiast zamykają tabelę, mając na swoim koncie jedynie 7 punktów. Podopiecznym Piotra Plewni brakuje 8. oczek do bezpiecznej pozycji. Piłkarze z Opolszczyzny wygrali jak dotąd tylko jedno spotkanie, z Chojniczanką na początku października.

• W lepszych nastrojach do tego spotkania zdecydowanie podejdą goście, którzy znajdują się obecnie na 3. miejscu w ligowej tabeli. Ewentualne zwycięstwo w dzisiejszym meczu pozwoli im objąć fotel lidera.

• Witamy! Już niebawem rozpocznie się zaległy mecz Fortuny 1.ligi, w którym Odra Opole podejmie Stal Mielec.