Odra Opole 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała

0 1 połowa

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

1 1 połowa

• Zasłużone zwycięstwo odnoszą piłkarze Podbeskidzia. Goście kontrolowali przebieg wydarzeń przez większość tego meczu, a rezultat w 55. minucie podwyższył Marko Roginić. Później dobrą szansę miał jeszcze między innymi Karol Danielak, Odra w drugiej części spotkania tak naprawdę ani razu nie zagrozili bramce rywali i pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli z coraz większą stratą do innych drużyn. Podbeskidzie po zdobyciu trzech punktów wraca natomiast na podium. To już wszystko w tej kolejce Fortuna 1 Ligi, zapraszamy na kolejne mecze na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu! Podbeskidzie wygrywa w Opolu z Odrą 2:0!

• Żółtą kartką ukarany jeszcze Bartłomiej Wdowik.

• Jeszcze jedna zmiana w Podbeskidziu. Filip Laskowski za Karola Danielaka.

• Trzy minuty doliczył arbiter.

• Pierwsza zmiana w Podbeskidziu. Schodzi Adrian Rakowski, za niego Damian Hilbrycht.

• Przez arbitra upomniany kartonikiem także trener gospodarzy, Piotr Plewnia.

• Konrad Sieracki upomniany przez arbitra żółtą kartką.

• Podbeskidzie mogło podwyższyć wynik! Karol Danielak wpadł z piłką w pole karne, ale w znakomitej sytuacji trafił prosto w Rosę!

• Szczęścia próbował też Rakowski, piłka przeleciała obok słupka.

• Konrad Sieracki uderzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany.

• Dmytro Baszłaj faulował jednego z rywali. Ukrainiec z żółtą kartką.

• Mogła być dobra okazja dla Odry, lecz Patryk Janasik był na spalonym.

• W nowych barwach debiutuje Arkadiusz Piech. Napastnik wszedł w miejsce Sebastiana Boneckiego.

• Bartłomiej Wdowik zagrał ręką. Stałe fragmenty gry w wykonaniu Podbeskidzia nie przynoszą dziś jednak większego zagrożenia.

• Druga zmiana w zespole Odry. Kończy występ Martin Adamec, w jego miejsce Franciszek Wróblewski.

• Sebastian Bonecki miał niezłą okazję z rzutu wolnego, ale uderzył zbyt wysoko.

• Łukasz Sierpina uderzył sprzed pola karnego, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Goście podwyższają prowadzenie! Rafał Figiel dograł piłkę do Marko Roginicia, a napastnik Podbeskidzia mocno uderzył na bramkę. Piłka po rękach Kacpra Rosy wylądowała w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOL DLA PODBESKIDZIA! MARKO ROGINIĆ!

• Miłosz Trojak faulował rywala przed polem karnym, ale z rzutu wolnego dla gości nie wyszło za wiele.

• Podbeskidzie miało czwarty w tym meczu rzut rożny Obrońcy Odry poradzili sobie z dośrodkowaniem Figiela.

• Piotr Żemło z żółtą kartką. Obrońca Odry faulował Roginicia.

• Czas na drugą połowę!

• Piłkarze obu drużyn są już z powrotem na boisku. Zaraz początek drugiej połowy.

• Niezbyt wiele dzieje się na razie w Opolu. Podbeskidzie prowadzi do przerwy po świetnej indywidualnej akcji Rafała Figiela. Odra nie potrafiła odpowiedzieć, choć raz gości przed stratą bramki uratowała tylko dobra interwencja Martina Polacka. Czy w drugiej połowie ostatnia drużyna ligi odmieni losy spotkania? Zapraszamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Dwie minuty doliczył do pierwszej połowy arbiter.

• Tomas Mikinić ostro potraktował jednego z rywali i zarobił żółtą kartkę.

• Spory pech Krzysztofa Janusa, który doznał przy tym faulu poważniejszej kontuzji. Zastąpił go Miłosz Trojak.

• Adrian Rakowski faulował pędzącego z kontrą Krzysztofa Janusa. Gracz Podbeskidzia z żółtą kartką.

• Odra mogła wyrównać! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z gospodarzy oddał strzał głową, lecz świetnie obronił to Martin Polacek!

• Po dośrodkowaniu Figiela Roginić zgrał piłkę głową, a nad bramką uderzył Dmytro Baszłaj.

• Goście znów pod bramką Arki. Piotr Żemło wybił piłkę na rzut rożny.

• W ataku Podbeskidzie. Adrian Rakowski urwał się skrzydłem i dograł piłkę w pole karne, a Marko Roginicia w ostatniej chwili uprzedził jeden z obrońców Odry.

• Fenomenalną indywidualną akcję przeprowadził Rafał Figiel! Pomocnik Podbeskidzia przebiegł z piłką pół boiska i przymierzył sprzed pola karnego, nie dając bramkarzowi żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA PODBESKIDZIA! RAFAŁ FIGIEL!

• Spokojny jest początek meczu. Odra rozgrywa piłkę, lecz nie przynosi to teraz większego zagrożenia.

• Groźnie pod bramką Podbeskidzia! Mikinić znakomicie dośrodkował w pole karne, tam był Szymon Skrzypczak, ale strzelił nad poprzeczką!

• Rafał Figiel zagrał do Karola Danielaka, ten uderzył z pierwszej piłki, lecz futbolówka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

• Tomas Mikinić trafił do siatki, lecz znajdował się na wyraźnym spalonym i gol nie został uznany!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Piłkarze obu drużyn są już na boisku. Zaraz początek spotkania.

• W 14 meczach Odra trafiła do siatki zaledwie osiem razy i jest pod tym względem zdecydowanie najgorsza w lidze.

• W meczu z Podbeskidziem Odra spróbuje pójść za ciosem, w czym może pomóc jej najnowsze wzmocnienie - we wtorek kontrakt do końca sezonu podpisał Arkadiusz Piech. 34-letni napastnik ma pomóc opolanom rozwiązać problem ze zdobywaniem bramek. Na razie jednak siedzi on na ławce rezerwowych

• Drużyna prowadzona przez Piotra Plewnię w ostatnim czasie odżyła i w poprzednich trzech meczach zdobyła siedem punktów - czyli znacznie więcej, niż we wcześniejszych 11 kolejkach (trzy punkty).

• Podbeskidzie jedzie do Opola z chęcia polepszenia nastrojów po niespodziewanej porażce u siebie z GKS-em Jastrzębie (0-2). Ligowa tabela wskazuje, że Górale będą zdecydowanym faworytem starcia z Odrą, ale raczej nie powinni nastawiać się na łatwą przeprawę.