0 1 połowa

Chojniczanka Chojnice

0

0 1 połowa

• Koniec spotkania. Bez bramek w Opolu. Ten remis tak naprawdę pogrąża Chojniczankę, a Odrze niewiele daje.

• Nieeee. Odra oddala zagrożenie. Gdybyście tylko widzieli, jak jej trener mobilizował graczy. Właściwie zachowywał się tak, jakby sam miał wybić tę piłkę.

• Rajch wywalczył rzut rożny dla Chojniczanki. To ostatnia szansa.

• Jęk zawodu na trybunach. Odra wpada do pola karnego, oddaje strzał, ale nad poprzeczką.

• Sędzia doliczył trzy minuty. Tyle jeszcze pograją w Opolu.

• Po rożnym Odra oddaje dwa strzaly głową. Ostatecznie piłka ląduje w rękach Janukiewicza.

• Trochę kopaniny na koniec meczu. Chojniczanka przerywa akcję faulem, kibice Odry gwiżdżą i buczą...

• Groźnie w polu karnym Chojniczanki! Odra oddaje strzał, który zostaje zablokowany. Gdyby piłka wpadła do siatki to sędzia i tak nie uznałby gola - wcześniej dopatrzył się bowiem faulu.

• Kartka dla Ziętarskiego.

• Rajch za Surdykowskiego.

• Zbliżamy się do końca meczu. Nic nie zapowiada, żebyśmy byli świadkami choćby jednej bramki.

• Główka piłkarza Odry po kornerze - piłka przechodzi obok bramki.

• Skrzypczak za Piecha. Więcej zmian w Odrze nie będzie.

• Ależ błąd Janukiewicza. Wybił za krótko, pod nogi rywala, który na jego szczęście źle opanował piłkę i nie oddał strzału do pustej bramki.

• Zejdler poturbowany w środku pola. Nie ma kartki dla rywala.

• Czernysz za Mikinicia.

• Pomysł Chojniczanki: kilka podań między obrońcami, a potem wysoka piłka do skrzydłowego. Często kończy się to stratą.

• Żemło na aut - tak Odra reaguje dziś w potencjalnie trudnych momentach.

• - Oderko jesteśmy z tobą - taki transparent wisi na jednej z trybun. Tymczasem kontuzjowany Klabnik opuszcza murawę. Za niego Michalski.

• Tabiś zatrzymany w szesnastce. Rzut rożny dla Odry.

• Ziętarski w miejsce kapitana - Mikołajczaka.

• Janus! Przyjęcie przed polem karnym, decyzja o natychmiastowym strzale, ale sama próba bardzo zła. Futbolówka minęła poprzeczkę o kilka dobrych metrów.

• Chojniczanka oddała lekki strzał po rzucie wolnym. W zasadzie był to jak zgranie piłki do bramkarza. Odra wychodzi z szybką akcję, ale sędzia nie gwiżdże dla niej faulu na 17 metrze.

• Kartka dla Janusa. Faulował Papikjana.

• I znów niedokładnie Chojniczanka. Mudra nie dobiegł do piłki. Na prawej flance nikt go nie krył.

• Róg Chojniczanki kończy się kontratakiem. Mają goście szczęście, że podanie do Piecha było za mocne.

• Papikjan wjechał w szesnastkę i wywalczył korner.

• - Energia! - Krótsze podania! - takie wskazówki dobiegają z ławek rezerwowych. Na razie tempo faktycznie niemrawe, a zagrania niedokładne.

• Nieudane dośrodkowanie Mudry. Piłka wyszła za linię końcową. Z piątego metra wznowił już Kuchta.

• Kamiński wybił w aut. W ten sposób zatrzymał akcję gości.

• Rozgrzewkę podjęło czterech graczy Chojniczanki.

• Piech przed polem karnym, potem Janus przepuszczający piłkę, ale do nikogo. Adresat źle nabiegł.

• Na widowni całkiem sporo osób. Dystans między krzesełkami jest zachowany.

• Bez faulu na Kuzimskim. Sędzia jednak gre przerwał, bo piłkarz długo nie podnosił się z murawy. Ostatecznie służby medyczne nie interweniowały. Gramy dalej.

• Przypomnijmy, że w październiku w Chojnicach wygrała Odra - 2:1.

• Pierwsza próba strzału Odry - celna, ale za słaba. Bez problemu łapie piłkę Janukiewicz.

• Gramy dalej. Od środka zaczęli gospodarze.

• Niziołek w miejsce Trojaka. To jedyna zmiana w Odrze.

• Piłkarze wracają z szatni. Za chwilę nastąpi wznowienie gry. W Opolu dziś słonecznie, ale nie upalnie.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy bez bramek!

• Łukasz Zejdler uderzył z dystansu. Bardzo niecelnie.

• Ostre wejście Sebastiana Boneckiego w nogi Łukasza Zejdlera. Żółta kartka.

• Było groźnie pod bramką Chojniczanki, ale Radosław Janukiewicz uprzedził Arkadiusza Piecha.

• Łukasz Zejdler pognał lewym skrzydłem. Wrzutka pomocnika Chojniczanki padła łupem Mateusza Kuchty.

• Akcja Odry lewą stroną. Piłkę w polu karnym otrzymał Arkadiusz Piech. W ostatniej chwili Martin Klabnik wybił na rzut rożny.

• Mateusz Kuzimski otrzymał piłkę po dalekim przerzucie i ze skrzydła zacentrował w pole karne. Defensor Odry oddalił zagrożenie.

• Żółtą kartką napomniany został Mateusz Czyżycki.

• Składna akcja Chojniczanki. Ostatnie podanie do Mateusza Kuzimskiego było jednak niedokładne i gracz gości nie opanował piłki.

• Szybki kontratak Odry. Prostopadłe podanie w kierunku Arkadiusza Piecha, ale napastnik gości znalazł się na pozycji spalonej.

• Żółtą kartką ukarany został Janusz Surdykowski.

• Aghwan Papikjan popędził lewą stroną. Jego akcja została przerwana faulem. Po wrzutce z rzutu wolnego bez zagrożenia pod bramką Odry.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie już się rozpoczęło!

• Spotkanie Odra - Chojniczanka w roli arbitra głównego poprowadzi Wojciech Myć z Lublina.

• Rezerwowi Chojniczanka: Witan, Bartosiak, S. Michalski, Ziętarski, Sacharuk, Rajch, Trochanowski, Jagiełło.

• Rezerwowi Odra: Rosa, Kostrzycki, Winiarczyk, Czernysz, Niziołek, Błanik, Kaczka, Sługa, Skrzypczak.

• Chojniczanka jest pod ścianą, a dzisiaj zagra z rewelacyjnie spisującą się w ostatnich tygodniach ekipą z Opola. Po wznowieniu rozgrywek Odra jest jedną z najlepszych drużyn. Gdyby wziąć pod uwagę tylko wyniki meczów rozegranych w czerwcu to byłaby na trzecim miejscu. Z kolei gdyby wziąć pod uwagę tylko cztery ostatnie kolejki, to Odra jest najlepsza w całej lidze.

• Strata Chojniczanki do bezpiecznego miejsca, które zajmuje Odra Opole wynosi osiem punktów. Aby ekipa z Chojnic mogła nadal grać o utrzymanie, musi we wtorek wygrać z Odrą. Początek spotkania już o godz. 15. Witamy w relacji LIVE!