Na feriach można się z tego śmiać! Oto najnowsze hity ze sprawdzianów, klasówek i kartkówek 2023. Te prace są lepsze niż memy, a nauczyciel płakał, gdy je sprawdzał i poprawiał. I właśnie dlatego powinien dostawać premię lub dodatek za pracę w ciężkich warunkach
Najnowsze i najśmieszniejsze hity z klasówek, sprawdzianów i kartkówek (27.01.2023). Sprawdź, co belfrowie i ich wychowankowie publikują na portalach społecznościowych. Zobacz najzabawniejsze prace uczniów w 2023 roku
Nareszcie mamy ferie. Ostatnie przed zimową przerwą prace domowe, sprawdziany i kartkówki, które nie zawsze szły po myśli uczniów, są na szczęście za nimi. Nauczyciele przez dwa tygodnie mogą odpoczywać od wychowanków, którzy swoje braki wiedzy maskowali dobrym humorem i wypisywali w wypracowaniach banialuki. Część belfrów podchodziła do tego z dystansem i litowała się nad swoimi podopiecznymi, zaliczając im pracę. Niektórzy jednak, aby odreagować, opublikowali je na forach społecznościowych, przez co powstały hity ze sprawdzianów, kartkówek i klasówek. Specjalnie dla Was wybraliśmy spośród nich te najśmieszniejsze:
Najnowsze hity z prac domowych, klasówek i kartkówek pochodzą ze stron internetowych i z fanpejdży takich jak:
- WyciagamyKarteczki.pl
- Nauczyciel płakał jak sprawdzał
Obejrzyj także najnowsze memy - hity ze sprawdzianów i klasówek:
Najśmieszniejsze prace z uczniowskich zeszytów stały się hitami klasówek i kartkówek. Nie są to jedynie humorystyczne fotki. W naszym artykule znajdziesz także wiele tematycznych memów, które z pewnością poprawią Ci humor. Zobacz sam:
Szkoła i koronawirus - MEMY. Jak radzą sobie uczniowie i nau...
Łukasz Szumowski - nowe memy. Minister zdrowia zrezygnował z...
Królowie szos na celowniku Internautów! Nowe memy o kierowca...
Tutaj znajdziesz również inne artykuły dotyczące hitów ze sprawdzianów i kartkówek:
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
kup teraz

Reserved - Parka z recyklingowanego poliestru z kapturem - Turkusowy
Parka z recyklingowanego poliestru z kapturem
kup teraz

Reserved - Skórzane botki za kostkę - Czarny
Skórzane botki za kostkę
kup teraz

Reserved - Koszula nocna z jedwabiem - Beżowy
Koszula nocna z jedwabiem
kup teraz

Reserved - Wełniany sweter w romby - Wielobarwny
Wełniany sweter w romby
Wystawa "Biczowani" w galerii ORAC