Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu 13. kolejki PlusLigi rozegranym awansem w środę w...

Miłe złego początki siatkarzy BKS Visły [foto kibice+mecz]

W meczu 13. kolejki PlusLigi rozegranym awansem w środę w Immobile Łuczniczce siatkarze BKS Visła Bydgoszcz zanotowali kolejną porażkę.

Tym razem podopieczni Przemysława Michalczyka gościli zespół Aluron Virtu CMC Zawiercie.

Gdy bydgoscy siatkarze wygrali pierwszego seta 25:23, a w drugim do pewnego momentu walczyli punkt za punkt, wydawało się, że szczęście wreszcie się uśmiechnie do gospodarzy, którzy przed tym meczem nie mieli na koncie jeszcze wygranej.

Ale jak to często bywa, a w wypadku bydgoskich siatkarzy nawet bardzo często - miłe złego początki. Kolejne trzy sety należały już do gości.

BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1:3 (25:23, 22:25, 19:25, 22:25).

Bydgoszcz: Peszko 10, Kalembka 7, Stern 22, Urbanowicz 2, Gałązka 10, Lipiński 2 oraz Szymura (libero), Gryc 8, Quiroga 4, Woch, Gil.

Zawiercie: Waliński 10, Kania 10, Malinowski 23, Ferens 12, Czarnowski 2, Dosanjh 5 oraz Koga (libero), Masny, Verhees 2, Andrzejewski (libero).

MVP: Mateusz Malinowski (Zawiercie).

Kolejny mecz BKS Visły Bydgoszcz - 19.11. (wtorek) o godz. 17.30 na wjeździe z Jastrzębskim Węglem (awansem z 14. kolejki).

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU BYDGOSKICH SIATKARZY >>>>>

Te ozdoby wielkanocne to hit! Marmurkowe pisanki do świątecznego koszyczka

Dziś mecz Orlen Wisła - PSG w Lidze Mistrzów. Wicemistrz Polski sprawi sensację?

Kodeks drogowy 2024. Czy pijany rowerzysta straci prawo jazdy na samochód?