1 1 połowa

• Stomil bez szans w tym spotkaniu! Miedź pewnie wygrywa 4:1.

• Przewinienie w polu karnym i od bramki zacznie Skiba.

• Mocne bezpośrednie uderzenie Marquitosa broni Skiba i korner!

• Ależ rajd Makucha! Zawodnik gospodarzy był już przed polem karnym ale powstrzymuje go faulem Molloy i ogląda żółtą kartkę!

• Mocne uderzenie Gancarczyka prosto w ręce Załuski!

• Danielewicz zmienia Purzyckiego.

• Kort przy linii bocznej pola karnego walczył o dobra pozycję do oddania strzału i przymierzył z ostrego kąta idealnie ! 4:1 przegrywa Stomil!

• GOOOOOL! GOOOOOL!! Nokaut ! Dawid Kort!

• Indywidualnie Molloy, zostawił na 16 metrze piłkę dla Skrzecza ten uderza prosto w rękawice bramkarza Miedzi.

• Pałaszewski do Mosakowskiego, ten nie potrafi celnie dośrodkować i wznowi Załuska.

• Kort! Świetne podanie Makucha na 20 metr do Korta, ten huknął z pierwszej piłki i kapitalnie broni Skiba!

• Zmiana w szeregach gospodarzy, Cetnarski w miejsce Lecha.

• Kolejny faul Stomilu, Pałaszewski fauluje Marquitosa.

• Dośrodkowanie Marquitosa, strzałem głową piłkę nad bramką przenosi Makuch!

• Zieliński nabija Biedrzyckiego i korner dla Miedzi!

• Faulowany Kort przez Lecha i mamy stały fragment gry dla gospodarzy.

• Zmiana w Miedzi, Kort zmienia Łukowskiego.

• Rzut rożny dla Miedzi, dośrodkowanie Marquitosa w kierunku Byrtka, ten uderza głową i spokojnie łapie to Skiba.

• Skrzecz w miejsce Siemaszki.

• Najpierw jednak zmiana, Makuch w miejsce Śliwy.

• Źle zagranie Molloya i od autu gospodarze.

• Molloy w miejsce Gancarczyka

• Żółta kartka dla Biedrzyckiego

• Próbował zagrać piętą Sabala, nabija tym samym Remisza i rzut rożny!

• Śliwa ukarany kartonikiem za przewinienie na graczu Stomilu.

• Szukał dośrodkowania z lewego skrzydła Siemaszko, ale spokojnie łapie to Załuska

• Na 18 metrze piłkę otrzymał Łukowski, pierwszy strzał zablokowali defensorzy Stomilu, ale drugie uderzenie było już perfekcyjne! 3:1!

• GOOOOOOOL!!!! Ależ petarda Łukowskiego!

• Walczył o piłkę Byrtek, przejął to jednak Stomil.

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• I koniec pierwszej części spotkania! Miedź Legnica prowadzi ze Stomilem 2:1!

• Wrzutka w pole karne, Mijusković zgrywa tyłem głowy na 3 metr w kierunku Sabali, a ten pakuje piłkę do siatki ! Bezradny Skiba, bezradny Stomil!

• GOOOOOL!!! Sabala i Miedź na prowadzeniu! 2:1!

• Sobczak! Ależ był teraz blisko Stomil! Dośrodkowanie Siemaszki z prawego skrzydła, Załuska odbija futbolówkę przed siebie, Sobczak z 5 metra odbija kolanem niecelnie!

• Sabala faulowany przez Bucholca i żółty kartonik!

• Daleki wyrzut z autu Warcholaka, spokojnie łapie to Skiba.

• Sobczak! Akcja Olsztynian, strzał oddaje Sobczak ale broni nogami golkiper gospodarzy!

• Indywidualna akcja Warcholaka, przedryblował trzech rywali i płaskim strzałem lewą nogą umieszcza piłkę przy prawym słupku!

• GOOOOOL!!! Warcholak na 1:1!

• Zatrzymuje kontrę Stomilu Purzycki i otrzymuje żółtą kartkę

• Marquitos szukał na prawej stronie Purzyckiego, ten nie zdołał wygrać pojedynku o piłkę.

• Faulowany Ojaama, będzie rzut wolny dla gospodarzy.

• Nikt nie doszedł do tego zagrania, Stomil wciąż utrzymuje się przy piłce.

• Będzie rzut wolny dla graczy z Olsztyna. Piłkę ustawia Pałaszewski

• Zabójcza kontra Stomilu, jak burza ruszył Gancarczyk minął dwóch rywali, zszedł do prawej nogi i bez problemu pokonuje Załuskę!

• GOOOOOL!! Stomil na prowadzeniu!

• Gamcarczyk na prawą stronę do Sobczaka, ten mimo niewygodnej pozycji uderza z pierwszej piłki, a ta trafia w boczną siatkę po kontakcie z Załuska .

• Atak Miedzi. Powalczył w obronie Siemaszko i od autu gospodarze.

• Grzegorz Lech! Sobczak do Lecha ten zdecydował się na uderzenie zza pola karnego ! Minimalnie obok słupka!

• Łukowski dośrodkowuje z prawego skrzydła, do strzału doszedł Sabala, uderzył piłkę po koźle, ale zbyt lekko by zaskoczyć Skibę.

• Tym razem daleka wrzutka, wybijają goście, szybko ruszył z kontrą Siemaszko, zagranie na prawą stronę do Bucholca, ten jednak dośrodkowuje za głęboko i wznowi Załuska.

• Dośrodkowanie na bliższy słupek i jeszcze jeden korner.

• Dośrodkowanie z lewego skrzydła, wybija Remisz i korner dla gospodarzy.

• Marquitos na prawą stronę do Łukowskiego, ten oddał strzał prosto w boczną siatkę !

• Wyrównane pierwsze minuty tego spotkania. Obie strony w szybkim tempie starają przedostać się pod pole karne rywala!

• Zółta kartka dla Waldemara Gancarczyka za faul w środku boiska.