Mecz Borussia Dortmund - AS Monaco ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Borussia Dortmund - AS Monaco ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

2 1 połowa

• Na dziś to wszystko! Za uwagę dziękuje Bartłomiej Modzelewski! Życzę miłego wieczoru i zapraszam na relację z meczów Bayern - Real i Atletico - Leicester, które także dostępne są w naszym serwisie!

• AS Monaco wywozi z Dortmundu niewiarygodnie ważne zwycięstwo. Teraz podopieczni Thomasa Tuchela muszą się natrudzić aby wyrwać im awans do półfinału elitarnych rozgrywek.

• Koniec! AS Monaco pokonuję Borussię Dortmund na obcym terenie!

• Trzy minuty doliczone!

• Aubameyang po zagraniu Dembele nie trafią głową z 5 metra! Czy to była piłka meczowa?

• Czy Borussia da radę jeszcze strzelić chociaż tego jednego gola?!

• Za opóźnianie gry Danijel Subasić ukarany żółtą kartką.

• Valere Germain zmienia Radamela Falcao!

• Co się dzieje! Po raz kolejny łapią kontakt gracze BVB! Tym razem strzelcem Shinji Kagawa!

• Fabinho ukarany żółtą kartką.

• Tragiczny błąd Łukasz Piszczka, który nie dokładnie podał do Sokratisa. Piłkę przejął Kylian Mbappe, a młody Francuz wykorzystuje sytuacje sam na sam pewnie uderzająć w górny róg bramki.

• GOL! KYLIAN MBAPPE po raz drugi!

• As Monaco próbuję spokojnie pograć piłką aby jak zaoszczędzić trochę czasu, jednak pressing BVB nie pozwala im na to.

• Powinno być 3:1! Thomas Lemar idealnie podawał do Falcao, Kolumbijczyk minął Burkiego, ale nie trafił do pustej bramki!

• Dośrodkowanie jednak kompletnie nieudane.

• Faulowany tuż przed polem karny Mbappe. W końcu będzie okazja dla AS Monaco.

• Druga połowa zdecydowanie pod dyktando BVB. AS Monaco kompletnie bez pomysłu na grę.

• Indywidualna akcja Ousmane Dembele, później Francuz poklepał piłkę z Pulsicie, ale ostatecznie strzał Dembele zablokowane.

• Dobrze dogrywał z rzutu wolnego Raphael Guereiro, ale znakomicie zachowała się obrona gości.

• Zaraz po wejściu Nabil Driar fauluje Kagawe i żółta kartka dla zawodnika gości.

• Pierwsza zmiana w szeregach Monaco. Nabil Driar zmienia Bernandro Silve.

• Świetnie zmiany przeprowadził Thomas Tuchel. Nuri Sahin i Christian Pulisić znakomicie napędzaja akcje ofensywne gospodarzy.

• Raphael Guereiro świetnie powalczył o piłkę na lewej stronie i potężnym strzałem dogrywa w pole karne, ale nikt nie zdołał przeciać lecącej futbolówiki.

• Faul Thomasa Lemara i mamy żółtą kartkę dla gracze Monaco.

• Znakomicie w polu karnym zachował się Aubameyang, który piętą dograł do Kagawy, a Japończyk wyłożył piłkę dla Dembele, który strzela na pustą bramkę i daje nadzieję gospodarzom!

• Gol! Kontaktowa bramka dla Borussii, a strzelcem Ousmane Dembele!

• Dembele domaga się odgwizdania faulu, ale Raggi świetnie poradził sobie z Francuzem.

• Z dużym animuszem zaczęli drugą połowę gracze BVB. Na razie nie ma to przełożenia na konkrety, ale ile wytrzyma obrona Monaco?

• Znakomicie dogrywa Pulisić w pole karne, ale Kamil Glik interwieniuje w polu bramkowym! Świetnie gra Polak!

• Świetny przerzut Kagawy do Pulusicia. Amerykanin radzi sobie z obrońcami gospodarzy ale ostatecznie traci piłkę.

• Znakomite prostopadłe podanie do Aubameyanga, ale doskonale wychodzi Subasić.

• Dembele uderza sprzed pola karnego, ale bardzo niecelnie.

• Od razu brzydki faul Jemersona i świetną okazję będzie miała Borussia.

• A także Christian Pulisić zmienia Marcela Schmelzera.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Podwójna zmiana w szeregach BVB. Najpierw Nuri Sahin zmienia Svena Bendera.

• Tak jak można było się spodziewać, mecz nie zawodzi. Szybkie ataki z obu stron. Świetne umiejętności indywidualne zawodników obu drużyn. Na razie dużo lepiej wygląda AS Monaco. Czy Borussii uda się odrobić straty? Tego dowiemy się za 15 minut!

• Daniele Orsato kończy pierwszą połowę!

• Falcao próbował swojego szczęścia strzałem z dystansu, lecz jego strzał zablokowany!

• O dwie minuty przedłużona pierwsza część spotkania.

• Świetnie opanował piłkę w polu karnym Dembele, próba dogrania! Jednak Subasić świetnie interweniuje!

• Matthias Ginter ukarany żółtą kartką.

• Bernardo Silva uderza z dystansu, ale jego strzał kompletnie nieudany.

• Lemar dogrywa do Mbappe, ale Sokratis idealnie interweniuję wślizgiem!

• Andre Raggi podłączył się do akcji ofensywnej. Włoch wrzucił w pole karne a tam nie fortunnie interweniuje Sven Bender który strzela bramkę samobójczą!

• 2:0! Sven Bender wpakowuje piłkę do własnej bramki!

• Piszczek wstrzelił piłkę w pole karne. Tam odnalazł się Dembele, który marnuję znakomitą okazję. I tak chorągiewka w górze i zaczyna Subasic.

• Fenomenalna okazja dla gospodarzy! Piłkę otrzymał Ginter, który łatwo minął Raggiego, Niemiecki obrońca zagrywa w pole karne, ale tam nieczysto w piłkę trafia Kagawa i dalej mamy 0:1.

• Teraz próbowali zaatakować podopieczni Tuchela, ale niedokładnie w pole karne zagrywa Weigl.

• Niedokładnie dogrywa Lemar i od bramki zacznie Burki.

• Faulowane Mbappe i będzie okazja z niedużej odległości dla gości.

• Marcel Schmelzer kręcił i kręcił ale Traore świetnie radzi sobie z doświadczonym obrońca gospodarzy.

• Thomas Lemar leży na murawie. Potrzebna pomoc.

• Jak się okazało w powtórkach młody Francuz był na widocznym spalonym. Bramka nie powinna zostać uznana.

• Znakomity kontratak AS Monaco. Bernardo Silva pognał prawą stroną, na lewej flance wolny był jego kolega, który dogrywa do Mbappe a ten z najbliższej odległości trafia do bramki! Dzieje się!

• GOOOL! Kylian Mbappe!

• Kylian Mbpappe udowodnił, że posiada nie wiarygodną szybkość, a zrezygnowany Sokrtatis ratował się faulem! Fabinho jednak nie wytrzymał presji trybun i nie trafił w bramkę! Coż to była za sytuacja!

• Fabinho nie trafia! Strzela kilka centymetrów obok lewego słupka!

• Za ten faul, Sokratis ukarany kartką!

• Rzut karny dla AS Monaco! Mbpappe faulowany przez Sokratisa!

• Julian Weigl uderza na wiwat i piłka leci wysoka ponad poprzeczką.

• Szybko odpowiada AS Monaco. Traore dogrywa a Lemar uderza niecelnie z głowy.

• Pierwsza znakomita okazja zawodników gospodarzy! Łukasz Piszczek dogrywa do Aubameyanga, który znakomicie wchodzi w pole karne, ale strzał Gabończyka leci ponad bramką Subasicia.

• Kilka technicznych błędów zawodników Borussii. Czyżby dekoncentracja spowodowana wczorajszymi wydarzeniami?

• Mecz rozpoczął się bardzo spokojnie. Na razie obie ekipy starają się utrzymać piłkę bez konkretnych ataków.

• Świetnie podawał Kagawa do Aubameyanga, ale świetnie sytuację wyjaśnia Kamil Glik.

• Brzydki faul Juliana Weigla i będziemy mieli groźną okazję.

• Zaczynamy!

• Zawodnicy wychodzą z tunelu! Czekamy i zacieramy ręce na to spotkanie!

• Kibicie śpiewają You'll Never Walk Alone, przy tym skandując nazwisko Marca Bartry!

• Z dużą uwagą będziemy przyglądać się pojedynku młodych zawodników. Obie drużyny posiadają graczy, którzy w najbliższej przyszłości mogą rządzić całym światowym futbolem.

• Wróćmy do spraw czysto piłkarskich. Dzisiejszy mecz to nie lada gratka dla Polskich kibiców. Dwóch doświadczonych reprezentantów, Kamil Glik i Łukasz Piszczek zagrają dzisiaj przeciwko sobie. Cieszy nas to, że przedstawiciele naszego kraju grają w tak wielkich klubach.

• Czy mecz w ogóle powinien się odbyć? Jak poradzą sobie gracze Borussii?

• Rezerwowi AS Monaco: De Sanctis, Jorge, Dirar, Diallo, Ndoram, Cardona, Germain

• Rezerwowi Borussii Dortmund: Weidenfeller, Sahin, Mor, Pulisic, Merino, Passlack.

• Witam wszystkich ponownie! Po wczorajszym ataku na autobus, który wiózł zawodników Borussii, cały piłkarski świat cały czas jest w szoku. W cieniu tej tragedii czekamy na ćwierćfinałowe widowiskowo, które swój początek będzie miało o 18:45!

• - Do tej pory nie potrafię dojść do siebie. Czuję się niepewnie i ciężko mi o tym mówić. Cały czas chodzą mi pogłowie myśli, że mogło stać się coś najgorszego. W tym czasie w Dortmundzie byli wszyscy moi bliscy. W autokarze Łukasz, a na stadionie mąż z pozostałymi synami – mówi Halina Piszczek, mama Łukasza Piszczka. Dodaje, że mąż i synowie pojechali oglądać mecz Łukasza w Lidze Mistrzów.

• Prokuratura w Dortmundzie zakwalifikowała trzy eksplozje, do jakich doszło we wtorek około godziny 19.15. w okolicach hotelu, w którym mieszkali piłkarze Borussii Dortmund, jako „przestępstwo” i „próbę zabójstwa”. Czytaj więcej tutaj.

• Fantastycznie zachowali się wczoraj kibice Borussii, którzy pod swój dach przyjęli sympatyków z Monaco. Więcej zdjęć tutaj.

Kibice Monaco gościnnie u fanów Borussii

• Marc Bartra jest już po operacji nadgarstka. Nie wiadomo jednak, jak długo potrwa przerwa w grze hiszpańskiego obrońcy. To obok policjanta jedyny poszkodowanym po wybuchu bomb, do których doszło wczoraj na trasie przejazdu autokaru Borussii.

• Więc na dziś to wszystko. Szkoda, że nie mogliśmy dzisiaj przeżyć emocji związanych z tym jakże niewątpliwie ciekawym widowiskiem. Zapraszam do śledzenia naszej strony aby otrzymać więcej informacji na temat dzisiejszego incydentu. Życzę miłego wieczoru.

• Mecz przełożony na jutro na godzinę 18:45!

• Mecz odwołany? - cały czas aktualizowane informacje na temat sytuacji w Dortmundzie.

• Nie ma żadnych oficjalnych informacji czy mecz się odbędzie. Czekamy na komunikaty.

• Mecz może zostać odwołany! Wybuch przed autobusem zawodników Borussii Dortmund!

• Witam wszystkich bardzo serdecznie! Już za 45 minut rozpoczniemy jakże ciekawy ćwierćfinałowy pojedynek Champions League pomiędzy Borussią Dortmund a AS Monaco! Na relację z tego spotkania zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Bartłomiej Modzelewski

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

©East News

Borussia Dortmund - AS Monaco ONLINE. Dzisiaj mieliśmy już to spotkanie podsumowywać, ale wobec ataku na autokar drużyny gospodarzy i ranieniu Marca Bartry, UEFA zdecydowała się przełożyć mecz na dzisiaj, na godzinę 18:45. Czy zwycięży piłka? Jaka będzie forma psychiczna zawodników? Relacja LIVE w GOL24!

©East News

Mecz Borussia Dortmund - AS Monaco ONLINE

We wtorek krótko po godzinie 19:00 Borussia z hotelu wyruszyła na stadion Signal Iduna Park. Krótko po starcie nastąpił atak na jej autokar. Na jednej z ulic przejazdu eksplodowały ładunki wybuchowe domowej roboty (tzw. bomby rurowe). Szyby, które zostały wybite w pojeździe, raniły w rękę Marca Bartrę. Obrońcę przewieziono do szpitala, gdzie poddano operacji. Jego występ jest dzisiaj wykluczony. Dortmund i cały świat jest w szoku, bo dotąd nie dochodziło do podobnych zdarzeń ukierunkowanych właśnie na zespół piłkarski.

Zaraz po ataku padliśmy na podłogę, a Ci którzy nie zdążyli skulili się. Nie mieliśmy pojęcia kiedy to się skończy. Jesteśmy w bardzo dużym szoku i nikt nie myśli o meczu. Bardzo szybko zareagowały służby, policja była już po chwili od wybuchu - mówił na gorąco bramkarz Roman Buerki, który tak jak reszta kolegów z drużyny spędził noc we własnym domu.

Wróćmy jednak do tego, co czeka nas na boisku. W środowy wieczór spotkają się dwie drużyny, których siła mierzona jest w młodych zawodnikach. Z jednej strony Thomas Lemar, Tiemoue Bakayoko, Kylian Mbappe czy Djibril Sidibe, a z drugiej Ousmane Dembele, Christian Pulisic i Julian Weigl. To piłkarze, którzy stanowią przyszłość światowego futbolu. Niezwykle ciekawy będzie także pojedynek doświadczonych graczy obu zespołu. Radamel Falcao, Joao Moutinho, Kamil Glik z AS Monaco, a na przeciw Pierre-Emerick Aubameyang i Sokratis Papastatopulos z Borussii Dortmund.

Do składu ekipy z Niemiec może powrócić Marco Reus. Lider ofensywy BVB wznowił ostatnio treningi z pełnym obciążeniem i na pewno przydałby się w ćwierćfinałowej potyczce. Do składu wracają także Łukasz Piszczek, Shinji Kagawa i Julian Weigl, którzy nie wystąpili w meczu z Bayernem. Thomas Tuchel nie będzie mógł skorzystać z Erika Durma i Andre Schurrle, ponieważ dalej narzekają na urazy.

Więcej informacji o wybuchu obok autokaru Borussii

– Przed meczem wydamy dyspozycje taktyczne i pokażemy naszym zawodnikom, jak taktycznie, sportowo i emocjonalnie zgasić Monaco. Zidentyfikujemy obszary, w których chcemy dominować i polecimy naszym graczom odwagę. Postaramy się strzelić tak dużo goli, jak to możliwe. Będziemy atakować, tak należy postępować, gdy pierwszy z dwóch równych pojedynków gra się u siebie – komentował przed meczem szkoleniowiec Borussii Dortmund, Thomas Tuchel

Mimo że AS Monaco nie będzie podchodzić do spotkania w Dortmundzie w roli faworytów, nie złoży broni. Podopieczni Leonardo Jardima już nie raz w tym sezonie udowodnili, że potrafią zaskoczyć nawet dużo wyżej notowanego przeciwnika. Tak było w spotkaniu z Manchesterem City, kiedy to wiele osób nie dawało im cienia szansy, a zawodnicy z Księstwa nie poddali się i zdołali sprawić niespodziankę, awansując do kolejnego etapu Champions League.

Będzie to pierwszy pojedynek pomiędzy tymi drużynami. Możemy spodziewać się znakomitego spotkania, w którym na pewno nie zabraknie bramek, gdyż obie drużyny potrafią zdobywać ogromną ich liczbę. AS Monaco jest drużyną, która strzeliła najwięcej goli spośród zespołów w topowych ligach europejskich (88 bramek). Natomiast od Borussii w tej edycji Ligi Mistrzów więcej trafień ma tylko Barcelona.

Sonda

Borussia Dortmund - AS Monaco: Kto wygra mecz pierwszy ćwierćfinał Ligi Mistrzów?

"Padliśmy na podłogę, a ci którzy nie zdążyli skulili się". Piłkarze Borussii o eksplozji

Nie zagrają

Borussia: Durm, Goetze, Schurrle (kontuzje), Reus (występ niepewny), Bartra (ranny w ataku na autokar)
Monaco: Bakayoko (pauza za kartki), Boschilia, Cariillo, Sidibe (kontuzje)

Borussia - Monaco. Przewidywane składy

Borussia: Bürki - Piszczek, Sokratis, Schmelzer - Weigl, Dembele, Kagawa, Castro, Guerreiro, C. Pulisic - Aubameyang.

Monaco: Subasic - Toure, Glik, Jemerson, Mendy - Fabinho, Joao Moutinho, Bernardo Silva, Lemar - Mbappe, Falcao

Mecz Borussia - Monaco TRANSMISJA TV

Spotkanie na Signal Iduna Park pokaże na żywo nSport+. Początek transmisji o godzinie 20:40. Starcie Borussii z Monaco prosto z Dortmundu skomentują Marcin Rosłoń i Maciej Murawski.