1 1 połowa

Legia Warszawa

3

0 1 połowa

• Koniec meczu! Legia po bardzo emocjonującym meczu wygrywa z ŁKS-em Łódź 3:2! Aleksandar Vuković zaryzykował, ale rezerwowi zdołali pokazać klasę i zagrali bardzo dobry mecz! Teraz czas na przystanek Glasgow!

• Bardzo pewna interwencja Radosława Majeckiego. Młody golkiper Legii uspakaja sytuację.

• Mocne zderzenie pomiędzy Michałem Karbownikiem, a Arturem Boguszem. Obaj gracze potrzebują pomocy medycznej.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Bartłomieja Kalinkowskiego zmienia Wojciech Łuczak.

• Dobra wymiana podań po stronie gospodarzy, zakończona niecelnym uderzeniem Ramireza.

• Walerian Gwilia ułożył sobie piłkę do strzału, jednak zrobił to zdecydowanie zbyt lekko. Kołba nie miał żadnego problemu z obroną tego uderzenia.

• Legia Warszawa odrabia straty! Jarosław Niezgoda, najpierw wyłożył piłkę Walerianowi Gwilii, którego strzał zdołał odbić Michał Kołba. Na posterunku był jednak snajper Legii, który dobija do pustej bramki! Czy to wielki powrót Jarosława Niezgody?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda po raz drugi!

• Bardzo ważna interwencja Inakiego Astiza. Kapitan Legii przerywa kontratak ŁKS-u w jego kulminacyjnym momencie!

• Pirulo zmienia Patryka Bryłę.

• Wracamy do gry.

• Chwila przerwy w grze, ponieważ pokaz pirotechniczny kibiców ŁKS-u zasłonił widoczność na murawie.

• Ostatnia zmiana w drużynie z Warszawy. Salvador Agra zmieniony przez Luquinhasa.

• Dominik Nagy świetnie wygrał pojedynek z Kołbą i dograł na pustą bramkę do Jarosława Niezgody! Snajper Legii po bardzo długiej przerwie w końcu zdobywa gola!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda!

• Salvador Agra świetnie minął rywala, tylko że jego strzał wylądował daleko od bramki.

• Fatalne uderzenie Dominika Nagy'a. Od bramki zaczną gospodarze.

• Michał Kołba bez żadnego problemu wyłapuje dośrodkowanie Luisa Rochy.

• Na roszadę zdecydował się także Kazimierz Moskal. Maciej Wolski wchodzi, a schodzi Guima.

• Schodzi także Paweł Stolarski, a melduje się Luis Rocha.

• Podwója zmiana w ekipie gości. Mateusz Praszelik zmieniony przez Waleriana Gwilię.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Pewnie wykorzystany rzut karny przez Łukasza Sekulskiego.

• Rzut karny dla ŁKS-u! Salvador Agra fauluje Daniego Ramireza! Za to zagranie zostaje ukarany żółtą kartką!

• Świetna akcja gośći! Wymienili kilka szybkich podań, ale w ostatnim momencie Jarosław Niezgoda traci posiadanie!

• Mateusz Praszelik wpadł w pole karne, ale jego strzał został zablokowany.

• Michał Karbownik wyłożył piłkę węgierskiemu skrzydłowemu, który precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dominik Nagy doprowadza do remisu!

• Zablokowane uderzenie Daniego Ramireza! Bardzo ważna interwencja Mateusza Wieteski.

• Odskoczyła piłka Mateuszowi Praszelikowi! Gdyby lepiej przyjął futbolówkę to miałby przed sobą tylko bramkarza ŁKS-u!

• Zawodnicy Legii rozpoczynają od środka drugą część meczu!

• Koniec pierwszej części meczu. ŁKS Łódź mimo dużego naporu Legii zdołali utrzymać wynik i do szatni schodzą w dobrych humorach. Czy Legia zdoła odrobić straty?

• Potężne uderzenie Guimy. Od bramki zacznie Radosław Majecki, gdyż piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Świetne prostopadłe podanie Dominika Nagy'a do Mateusza Praszelika, który próbował jeszcze minąć bramkarza gospodarzy! Michał Kołba wybił mu piłkę spod nóg i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Salvador Agra uderzył z 20 metra i piłka trafiła w słupek! Ależ było blisko!

• Zamieszanie pod bramką Legii, jednak ofiarna interwencja Inakiego Astiza uspokaja sytuację.

• Mocne uderzenie Artura Bogusza, jednak Radosław Majecki broni bez problemu.

• Zawrzał Stadion Miejski w Łodzi! Kibice domagali się odgwizdania rzutu karnego, ale gwizdek sędziego milczy!

• Za mocny strzał Mateusz Praszelika, piłka szybuje wysoko ponad bramką.

• Łukasz Sekulski świetnie utrzymał się przy piłce, uderzył, ale dobrze broni Majecki.

• Michał Kołba znowu ratuje swój zespół! Bramkarz ŁKS-u popisuje się świetną paradą! Odbił piłkę lecącą w okienko bramki po strzale Michała Karbownika!

• Mocne wstrzelenie piłki przez Dominika Nagy'a! Mało brakowało a Salvador Agra skierowałby ją do pustej bramki!

• To powinien być gol! Domagoj Antolić dograł na głowę Mateusza Wieteski! Stoper Legii z 5 metrów trafił prosto w bramkarza ŁKS-u!

• Znakomita interwencja Mateusza Wieteski, który perfekcyjnie wybija piłkę spod nóg rywala w swoim polu karnym!

• Michał Kołba uprzedza Mateusza Praszelika, który pędził w stronę bramki ŁKS-u.

• Ależ zmarnowana okazja Dominika Nagy'a! Węgier świetnie utrzymał się przy piłce w polu karnym gospodarzy, ale jego strzał poszybował nad bramką!

• Kamil Juraszek uderzył głową i znowu kibice Legii modli drżeć o utratę kolejnej bramki! Zabrakło bardzo niewiele!

• Groźnie zrobiło się tym razem pod bramką gospodarzy. Agra dograł pod nogi Astiza, ale Hiszpan nie zdołał oddać strzału.

• Patryk Bryła dogrywa idealnie na głowę Sekulskiego, który z 3 metrów pakuje piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Sekulski! ŁKS świetnie rozpoczyna ten mecz!

• Bardzo dobra interwencja Radosława Majeckiego, który zdejmuje piłkę z głowy Łukasza Sekulskiego.

• Jarosław Przybył używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Aleksandar Vuković zaskoczył wszystkim ustawieniem na ten mecz. Serbski szkoleniowiec przeprowadził aż 9 zmian. W porównaniu do meczu z Glasgow Rangers zostali tylko Radosław Majecki i Paweł Stolarski. Zagra nawet debiutant. 17-letni Michał Karbownik zagra po raz pierwszy w seniorskiej drużynie Legii.

• Faworyt tego meczu może być tylko jeden. ŁKS zanotował trzy porażki z rzędu. Drużyna Wojskowych natomiast wraca na prawidłowe tory i wydaję się, że to właśnie drużyna Aleksandara Vukovicia mają przewagę przed meczem.

• Dzień dobry Państwu! Po 7 latach przerwy zmierzą się ze sobą zawodnicy ŁKS-u Łódź i Legii Warszawa! Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!