Legia Warszawa

1

1 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Za dwa tygodnie Legia Warszawa na własnym stadionie zmierzy się ze Spartakiem Moskwa w meczu o awans do kolejnej rundy Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy, natomiast Leicester poleci do Włoch na mecz z SSC Napoli.

• Koniec meczu w Leicester. Gospodarze zasłużenie wygrywają z Legią Warszawa 3:1.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Leicester.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Ernest Muci został ostro sfaulowany przy polu karnym Leicester.

• Marc Albrighton został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk za faul pod własnym polem karnym.

• Natomiast Kelechi Iheanacho pojawił się w miejsce Patsona Daki.

• Dwie zmiany w zespole Leicester. Marc Albrighton zmienił Ademola Lookmana

• Świetnie rozegrany rzut rożny przez Leicester i Patson Daka był bliski zdobycia czwartej bramki dla Leicester.

• Natomiast Tomas Pekhart pojawił się w miejsce Luquinhasa.

• Ostatnie dwie zmiany w barwach Legii Warszawa. Szymon Włodarczyk zmienił Mahira Emreliego

• Wilfred Ndidi dośrodkował ze skrzydła w pole karne Legii, ale tam ponownie interweniował Cezary Miszta.

• Indywidualną akcją popisał się Mahir Emreli, ale jego dośrodkowanie trafiło wprost w ręce Kaspera Schmeichela.

• Natomiast Jurgen Celhaka pojawił się w miejsce Andre Martinsa.

• Dwie zmiany w szeregach Legii Warszawa. Kacper Skibicki zmienił Filipa Mladenovića

• Harvey Barnes wpadł w pole karne Legii, oddał strzał, ale znakomicie interweniował Cezary Miszta!

• Natomiast Ayoze Perez zmienił Jamesa Maddisona.

• Dwie zmiany w szeregach Leicester City. Kerman Dewsbury-Hall zmienił Boubakaryego Soumare

• Filip Mladenović z rzutu wolnego dośrodkował bardzo źle.

• Luke Thomas został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

• Mahir Emreli zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale strzał okazał się bardzo niecelny.

• Dośrodkowanie piłki w pole karne Leicester nie przyniosło żadnego rezultatu.

• Nieoczekiwanie Legia częściej utrzymuje się przy piłce. Leicester nieco odpuściło ostatnie minuty i daje Legii pokazać na co ją stać.

• Filip Mladenović wrzucił piłkę w pole karne Leicester, ale tam spokojnie interweniował Kasper Schmeichel.

• Początek drugiej połowy meczu w miarę wyrównany. Leicester częściej utrzymuje się przy piłce, ale bez konkretów.

• Mateusz Wieteska został ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Luke Thomas znalazł się w polu karnym Legii, oddał strzał, ale Cezary Miszta znakomicie interweniował!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• W przerwie meczu Mateusz Hołownia pojawił się w miejsce Mattiasa Johanssona.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu King Power Stadium. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Leicester. Do przerwy gospodarze zasłużenie prowadzą z Legią Warszawa 3:1.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Filip Mladenović z rzutu wolnego uderzył bardzo wysoko ponad bramką gospodarzy.

• Andre Martins został sfaulowany blisko pola karnego Leicester.

• Filip Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Mateusza Wieteski, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału.

• Ernest Muci dostał piłkę w polu karnym Leicester, minął rywala, ale nie zdołał już oddać strzału na bramkę gospodarzy!

• Filip Mladenović został ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Filip Mladenović zagrał w pole karne Leicester, ale tam Ernest Muci minimalnie minął się z piłką.

• Po zdobyciu bramki Legia nieco częściej utrzymuje się przy piłce, ale bardzo źle sprawuje się w defensywie i zasłużenie przegrywa różnicą dwóch bramek.

• James Maddison z rzutu rożnego dośrodkował wprost na głowę zupełnie niepilnowanego Wilfreda Ndidiego, a ten z łatwością umieścił piłkę w bramce Legii.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Wolfred Ndidi i Leicester znowu prowadzi różnicą dwóch bramek!

• Krótko rozegrany rzut rożny przez Legię zakończył się łatwą stratą piłki.

• Filip Mladenović pokusił się o indywidualną akcję, oddał strzał i Legia ma kolejny rzut rożny.

• Strzał Mahira Emreliego obronił Kasper Schmeichel, ale z dobitką pognał Filip Mladenović, który już umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Filip Mladenović zdobywa bramkę kontaktową!

• Rzut karny dla Legii Warszawa po zagraniu ręką jednego z graczy Leicester!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego doszło na głowę Daniela Amarteya, ale ten uderzył zdecydowanie zbyt lekko.

• James Maddison dostał piłkę w polu karnym Legii, zwiódł dwóch rywali i mocnym uderzeniem nie dał szans na interwencję Cezaremu Miszcie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! James Maddison i Leicester prowadzi 2:0!

• Duży kocioł pod bramką Legii, gracz Leicester trzykrotnie oddawali strzały na bramkę Legii, ale wszystkie trafiały w obrońców gości!

• Filip Mladenović mocno dośrodkował w pole Leicester, ale ponownie bez zagrożenia.

• Teraz Legia zdołała wywalczyć rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło żadnego zagrożenia pod bramką Leicester.

• Luquinhas dostał piłkę w polu karnym Leicester, ale gracz Legii zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

• Legia Warszawa nie jest w stanie wyjść z piłką z własnej połowy boiska. Niedobrze to wygląda.

• Harvey Barnes wpadł z piłką w pole karne Legii, wygrał przebitkę z graczem Legii, piłka trafiła do Patsona Daki,a ten z zimną krwią otworzył wynik spotkania w Leicester!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Patson Daka otwiera wynik meczu w Leicester!

• Leicester spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola. Legia nie potrafi odebrać piłki.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego nie przyniosło rezultatu.

• Harvey Barnes oddał strzał z narożnika pola karnego, ale Mateusz Wieteska zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

• Patson Daka zagrał w pole karne Legii, ale zrobił to niedokładnie.

• James Maddison dostał piłkę w polu karnym Legii Warszawa, ale nie znalazł miejsca by oddać strzał.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Legii Warszawa.

• Harvey Barnes popędził lewą stroną boiska i zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Bartosz Slisz oddał strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Kasper Schmeichel

• Mateusz Wieteska stracił piłkę pod własnym polem karnym, a chwilę później Cezary Miszta wypuścił piłkę z rąk. Niezbyt dobry początek Legii.

• Rozpoczynamy pojedynek!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie King Power Stadium! Za moment rozpoczniemy rywalizację!

• Natomiast oto skład Leicester City:

• Oto skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie!

• Pod koniec wrześnie Legia Warszawa sensacyjnie pokonała Leicester City 1:0 po bramce w 31. minucie Mahira Emreliego. Wtedy Legioniści prowadzili w rozgrywkach grupowych.

• Natomiast Leicester City najpierw zremisował z SSC Napoli, później niespodziewanie przegrał z Legią Warszawa, a następnie w dwumeczu ze Spartakiem Moskwa zdobył aż cztery punkty. Jednak mimo to "Lisy" wciąż pozostają na ostatnim miejscu w tabeli.

• Legia Warszawa wygrała dwa pierwsze mecze, na wyjeździe ze Spartakiem Moskwa i u siebie z Leicester City. Natomiast potem dwa pojedynki z SSC Napoli zakończyły się wyraźnymi porażkami zespołu Legii.

• Nikomu nie trzeba mówić, kto jest faworytem dzisiejszego spotkania. Jednak to Legia Warszawa jest wyżej w tabeli Ligi Europy od swoich dzisiejszych rywali i lepszy wynik w pierwszym meczu. Legia zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów, natomiast Leicester City ma na swoim koncie jedno "oczko" mniej i zamyka tabelę swojej grupy Ligi Europy.

• Witamy serdecznie! W meczu 5. kolejki piłkarskiej Ligi Europy Legia Warszawa na wyjeździe zmierzy się z Leicester City! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!