Legia wciąż jest zespołem nieprzewidywalnym - twierdzi...

Legia wciąż jest zespołem nieprzewidywalnym - twierdzi Tomasz Kłos w Magazynie Gol24 [wideo]

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Sportowy24

Coż byłby to za wtorek bez nowego odcinka Magazynu Gol24. Z tej okazji w naszym studio pojawił się były reprezentant Polski Tomasz Kłos, który przedstawił swój ciekawy punkt widzenia na wiele aspektów rywalizacji w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy, potencjalne szanse poznańskiego Lecha w zbliżającym się wznowieniu rozgrywek Pucharu Konferencji oraz dorzucił kilka zdań odnośnie przewidywań dotyczących rozpoczęcia nowego rozdziału w dziejach reprezentacji Polski z Fernando Santosem za sterami.
Legia wciąż jest zespołem nieprzewidywalnym - twierdzi Tomasz Kłos w Magazynie Gol24 [wideo]
1/13
przejdź do galerii

©serwis i.pl

Zaczęli ostro - od historii, jak to kiedyś Tomasz Kłos miał okazję uratować życie red. Adama Godlewskiego. Potem jest nie mniej ciekawie. Członek Klubu Wybitnego Reprezentanta naszej drużyny przedstawia swoją wizję układu sił w PKO BP Ekstraklasie ze szczególnym uwzględnieniem dominującej pozycji częstochowskiego Rakowa, aspirującej do pogoni za liderem stołecznej Legii i innych śmiałków, którzy do czuba tabeli pragnęliby dołączyć.

"Kłosek" widzi niektóre trendy i tendencje polskiej piłki w nieco szerszym aspekcie przyrównując je chociażby do realiów Bundesligi czy okoliczności innych zachodnich futbolowych światów.

Wiosenne okoliczności wszelkich śląskich ośrodków czyli dominującego Rakowa, dołującego Piasta Gliwice i będącego gdzieś pośrodku zabrskiego Górnika analizuje na potrzeby naszego Magazynu człowiek stamtąd czyli Rafał Musioł, "czołowe pióro" Dziennika Zachodniego.

Za to sytuację "Lokomotywy" z Poznania przedstawia szczegółowo Maciej Lehmann z Głosu Wielkopolskiego, a bierze pod uwagę w szczególności niuanse dwóch rozegranych w minionym tygodniu pojedynków z Miedzią Legnica oraz zbliżający się dwumecz w Lidze Konferencji z Norwegami z Bodo/Glimt.

Tyle błyskawicznej zapowiedzi bowiem nasz Magazyn Gol24 trzeba po prostu uważnie obejrzeć, najlepiej od deski do deski. Jak w każdy wtorek serdecznie zapraszamy!

Czytaj treści premium w Expressie Bydgoskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Galeria