2 1 połowa

Wisła Płock

1

1 1 połowa

• Koniec meczu! Legia spokojnie wygrywa kolejny mecz na własnym stadionie i wskakuje na pozycję lidera! Przynajmniej do kolejnego weekendu to się nie zmieni!

• Cafu uderzył z 17 metra, ale zabrakło dokładności.

• Luquinhas próbował wykończyć akcję swojej drużyny, ale uderza niecelnie.

• Sędzia dorzuca do tego spotkania 3 minuty!

• Cafu wraca po kontuzji! Portugalczyk zmienia Domagoja Anotlicia!

• Luquinhas przewraca się w polu karnym, ale Jarosław Przybył nakazuje grać dalej!

• Zmiana także w drużynie gości. Mateusz Szwocha zmienia Karol Angielski.

• Kacper Kostorz zmienia bohatera tego meczu - Jarosława Niezgodę.

• Ależ było blisko! Dominik Furman dograł idealnie na głowę Piotra Tomasika i piłka minimalnie mija bramkę Majeckiego.

• Igor Lewczuk musiał naprawić swój błąd i za to ogląda żółtą kartkę.

• Olaf Nowak zmienia Ricardinho.

• 20485 widzów zasiadło dzisiaj na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej 3!

• Jarosław Niezgoda znakomicie odnalazł się w polu karnym rywala i sprytnym strzałem głową pokonuje Thomasa Daehne!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda po raz drugi!

• Walerian Gwilia zmienia Jose Kante.

• Dominik Furman ogląda żółtą kartkę.

• Strzał Luquinhasa został zablokowany.

• Giorgi Merebaszwili posyła piłkę w stronę bramki Legii, ale spokojnie broni Radosław Majecki.

• Świetna okazja gospodarzy! Marko Vesović dograł idealnie na głowę Jose Kante, który huknął w stronę bramki! Znakomicie broni Thomas Daahne!

• Maciej Ambrosiewicz zmienia Suada Sahiti.

• Groźny strzał Michała Karbownika! Piłka odbiła się od Alana Urygi i wylatuje na rzut rożny!

• Słabiutkie dośrodkowanie z rzutu rożnego Domagoja Antolicia. Bez zagrożenia bramki gości.

• Celny strzał Alana Urygi, z którym jednak Radosław Majecki nie miał żadnego problemu.

• Thomas Daehne uprzedza Jarosława Niezgodę.

• Strzał głową Luquinhasa ląduje w rękawicach bramkarza Wisły.

• Paweł Wszołek niedokładnie dogrywa w pole karne rywala. Od bramki zacznie Daehne.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Legia kontroluje przebieg meczu. Wiśle udało się oddać jeden strzał, ale był to strzał, który dał gola. Jak będzie po przerwie? Przekonamy się za 15 minut!

• 2 minuty doliczone.

• Jose Kante świetnie potrafi utrzymać się przy piłce. Tym razem brakowało celnego strzału.

• Luquinhas zdołał uprzedzić Michalskiego! Brazylijczyk oddał strzał z 7 metra od bramki rywala i posłał piłkę wysoko nad bramką!

• Marko Vesović sam wykończył akcję Legii, tylko że jego strzał trafił w obrońcę rywala.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dominik Furman bardzo pewnie pokonuje Radosława Majeckiego! Czyżby to jest impuls to lepszej gry Wisły Płock!?

• Thomas Daehne za protesty ogląda żółtą kartkę.

• Jarosław Przybył sam obejrzał całą sytuację i mamy rzut karny dla gości!

• Giorgi Merebaszwili przewraca się w polu karnym Legii! Na razie gwizdek sędziego milczy, ale będzie podpowiedź z wozu VAR!

• Legia wykonuje dzisiaj tytaniczną pracę w defensywie. Wisła Płock nie zdołała oddać choćby pół strzału na bramkę Majeckiego!

• Da się zauważyć świetną współpracę pomiędzy Kante, a Niezgodą! Wcześniej do Gwinejczyk podał do Polaka, a teraz sytuacja się odwróciła! Niezgoda wyłożył piłkę Kante, który z 17 metra posłał znakomity, płaski strzał! Thomas Daehne bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante! Legia jest nie do zatrzymania!

• Znakomita akcja gospodarzy! Michał Karbownik popędził w stronę pola karnego Wisły, podał do Jose Kante, który idealnie podał do Jarosława Niezgody! Najlepszy strzelec Legii spokojnie wykorzystał sytuację sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda otwiera wynik meczu!

• Legia od początku meczu ma optyczną przewagę. Nie daje to jednak efektu pod bramką rywala.

• Sprytny strzał Jose Kante, który mógł zaskoczyć niemieckiego golkipera gości! Znowu zabrakło mocy przy tym uderzeniu.

• Zbyt słaby strzał Jose Kante, aby w jakikolwiek sposób zagrozić bramce gości.

• Było blisko gola dla Legii! Luquinhasowi zabrakło centymetrów, aby dopaść do zagranej na 5 metr piłki!

• Pierwszy bardzo groźny strzał Jose Kante! Znakomicie broni Thomas Daehne, który paruje piłkę na rzut rożny!

• Marko Vesović dograł w stronę Jarosława Niezgody, tylko że snajper Legii nie zdołał opanować piłki.

• Luquinhas dogrywa do Antolicia, ale strzał Chorwata został zablokowany.

• Jarosław Przybył daje znak do rozpoczęcia meczu i gospodarze notują pierwsze kopnięcie!

• Zawodnicy obu drużyn opuszczają tunel! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• Gdy Radosław Sobolewski pojawił się w Płocku wszystko udawało im się niczym marzenie. Każdy kolejny mecz = zwycięstwo. Nawet udało im się zameldować na pozycji lidera. Ostatni okres nie jest już jednak tak kolorowy - 5 spotkań i tylko 2 zdobyte punkty. Czy przełamanie przyjdzie na przerażającej ostatnio dla rywali Legii Łazienkowskiej?

• Sytuacje obu drużyn są zupełnie inne. Ostatnie 7 spotkań Legii to tylko 1 porażka i aż 6 zwycięstw. Wojskowi zdołali przy tym zdobyć aż 23 bramki. Szczególnie na własnym stadionie prezentują się wybitnie wygrywając kolejno 7:0 z Wisłą Kraków, 5:1 z Górnikiem Zabrze i 4:0 z Koroną Kielce.

• Dobry wieczór Państwu! Legia Warszawa ma szansę wykorzystać potknięcie Pogoni Szczecin i Śląska Wrocław i powrócić na pierwsze miejsce w tabeli. Wystarczy pokonać pogrążoną w kryzysie Wisłę Płock. Czy im się to uda? Na relację LIVE ze spotkania przy Łazienkowskiej 3 zaprasza Bartłomiej Modzelewski!