3 1 połowa

Wisła Kraków

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Legia Warszawa demoluje Wisłę Kraków aż 7:0. Teraz Biała Gwiazda musi podnieść się z tego wielkiego kryzysu, ponieważ sytuacja wygląda coraz gorzej...

• Katastrofalna seria błędów w defensywie Wisły. Paweł Wszołek dograł do Jarosława Niezgody, który dobija Białą Gwiazdę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda! To nie koniec strzelaniny w Warszawie!

• Dobry strzał Jose Kante! Tym razem jednak Michał Buchalik broni to uderzenie.

• Paweł Wszołek spokojnie kończy akcję swojej drużyny, będąc na 11 metrze od bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! To jest już pogrom! Paweł Wszołek zdobywa pierwszego gola od powrotu do Ekstraklasy!

• Jose Kante próbował podwyższyć prowadzenie! Tym razem zabrakło jednak trochę dokładności.

• Duży błąd Lukasa Klemenza, który wybija piłkę pod nogi Novikovasa. Litwin huknął z 17 metra bez zastanowienia i Michał Buchalik nie miał żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arvydas Novikovas i w Warszawie jest już 5:0!

• Ależ było blisko! Walerian Gwilia uderzył z dystansu, piłka odbiła się od zawodnika Wisły i uderza w poprzeczkę!

• Ostatnia zmiana tego meczu. Jarosław Niezgoda zmienia Andre Martinsa.

• Załamany Paweł Brożek opuszcza murawę. Zmienia go Jean Carlos Silva.

• 16 strzałów, 9 celnych Legii Warszawa. 2 strzały, 1 celny Wisły Kraków. Ta statystyka bardzo dużo mówi o tym meczu....

• Bardzo pewna interwencja Radosława Majeckiego, który dusi pierwszą od bardzo dawna akcję Wisły.

• Na murawie pojawia się także Walerian Gwilia, który zmienia Domagoja Antolicia.

• Pierwsza zmiana w Legii. Mateusz Praszelik melduje się w miejsce Luquinhasa.

• Mieliśmy chwilę przerwy w grze, gdyż Lukas Klemenz potrzebował pomocy medycznej po starciu z kapitanem Legii.

• Artur Jędrzejczyk ukarany żółtym kartonikiem.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Buchalik broni strzał Jose Kante, ale Gwinejczyk zdołał dobić do pustej bramki! Mamy hat-trick Gwinejczyka!

• Rzut karny dla Legii! Po długiej analizie sędzia zadecydował, że Luquinhas został sfaulowany przez Chucę!

• Luquinhas przewrócił się w polu karnym rywala, ale jak na razie gwizdek sędzie milczy. Czy Krzysztof Jakubik będzie sprawdzał sytuację? Brazylijczyk był kopnięty przez rywala.

• Michał Buchalik wyłapuje dośrodkowanie Antolicia. Tym razem bez zagrożenia pod bramką gości.

• Natomiast Chuca pojawił się w miejsce Michała Maka.

• W przerwie Maciej Stolarczyk zdecydował się na roszady. Kamila Wojtkowskiego zmienił Przemysław Zdybowicz.

• Wracamy na Łazienkowską! Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Jak na razie Wisła Kraków jest tylko tłem dla Legii Warszawa. Wojskowi prowadzą wysoko i w pełni zasłużenie.

• Lukas Klemenz fauluje Luquinhasa i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Potężne uderzenie Wojtkowskiego, tylko że piłka trafia prosto w rękawice Radosława Majeckiego.

• Zamieszanie w polu karnym Wisły po dograniu przez Antolicia! Ostatecznie futbolówka ląduje w trybunach, gdyż Mateusz Wieteska uderzył całkowicie nieudanie.

• Jose Kante ukarany żółtą kartką za brzydki faul pod swoim polem karnym.

• Domagoj Antolić dośrodkował perfekcyjnie z rzutu rożnego. Gwinejczyk musiał tylko dostawić głowę i zrobił to perfekcyjnie! Legia Warszawa gromi Wisłę Kraków!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante razy dwa!

• Kolejna świetna akcja Legii! Jose Kante tym razem został zablokowany przez Wasilewskiego.

• Świetna interwencja Mateusz Wieteski, który zdejmuje piłkę z głowy Marcina Wasilewskiego!

• Legia jak na razie neutralizuje wszystkie ataki rywala. Defensywa Wojskowych funkcjonuje bardzo dobrze!

• Michał Karbownik posłał świetną piłkę do Pawła Wszołka, który od razu dograł ją na głowę Jose Kante!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante i Legia prowadzi już 2:0!

• Świetny drybling Luquinhasa, który jednak dogrywa niedokładnie.

• Zbyt lekki strzał Novikovasa. Buchalik broni bardzo spokojnie.

• Minimalnie niecelny strzał głową notuje Jose Kante! Zabrakło naprawdę niewiele!

• Świetne dośrodkowanie Arvydasa Novikvoasa! Maciej Sadlok w ostatniej chwili ratuje swój zespół przed stratą gola.

• Akcja Legii Warszawa prawą stroną boiska. Tam jednak Paweł Wszołek został zablokowany.

• Świetna akcja Legii! Arvydas Novikovas dograł do Michała Karbownika, który wyłożył piłkę Brazylijczykowi! Mocny cios gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za początek meczu! Luquinhas!

• Krzysztof Jakubik używa gwizdka po raz pierwszy!

• Spotkanie przy Łazienkowskiej poprowadzi Krzysztof Jakubik z Siedlce. Za system wideoweryfikacji odpowiedzialni będą Jarosław Przybył i Konrad Sapela.

• Rezerwowi Wisła Kraków: Lis, Szota, Drzazga, Chuca, Szot, Grabowski, Zdybowicz, Pawłowski.

• Rezerwowi Legia: Cierzniak, Remy, Gwilia, Nagy, Agra, Kostorz, Praszelik, Niezgoda.

• Legię w ostatnim czasie dopadła plaga kontuzji. Zwłaszcza w obronie. Dobrą informacją jest powrót o gry Artura Jędrzejczyka, który odcierpiał pauzę za kartki, ich limit w meczu z Lechem przekroczył za to Luis Rocha. Jędrzejczyk zagra dzisiaj na prawym boku defensywy. Po przeciwległej stronie zobaczymy Michała Karbownika.

• Ekipa "Białej Gwiazdy" z pewnością nie będzie faworytem. Wisła przegrała cztery ostatnie ligowe mecze. Co więcej, na wyjazdach radzi sobie bardzo słabo. Dwa razy zremisowała, a pozostałe cztery spotkania przegrała. Z kolei Legia przed tygodniem w prestiżowym starciu pokonała Lecha Poznań.

• Kolejny ligowy klasyk przy Łazienkowskiej. W niedzielę o godzinie 17:30 Legia Warszawa skonfrontuje swoje siły z przeżywającą trudne chwile Wisłą Kraków. Witamy w relacji LIVE!