2 1 połowa

Wisła Kraków

3

0 1 połowa

• Co to był za cudowny mecz! Przyniósł nam bardzo dużo emocji! Legia znowu nie wygrywa na własnym stadionie i Jagiellonia pozostaje liderem przynajmniej do piątku!

• Koniec meczu!

• Sandro Kulenović ukarany żółtą kartką. Bardzo ostra gra.

• Jakub Bartkowski fauluje rywala pod swoim polem karnym. Obejrzał żółtą kartkę, a dodatkowo będzie okazja dla Legii.

• Rafał Pietrzak ukarany żółtą kartką.

• Jakub Bartosz wchodzi w miejsce Martina Kostala.

• Arkadiusz Malarz broni strzał Ondraska! Ale było blisko!

• Carlitos ratuje swój zespół! Sam minał kilku rywali i bardzo mocnym strzałem nie pozostawia żadnych szans Mateuszowi Lisowi.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Carlitos! Legia doprowadza do remisu! Co to jest za mecz!

• Dwa rzuty rożny dla Legii, oba niewykorzystane.

• Zmiana także w ekipie Wisły. Rafał Boguski schodzi, a wchodzi Kamil Wojktowski.

• Sandro Kulenović zmienia Andre Martinsa i limit zmian w Legii został wykorzystany.

• Jose Kante ukarany żółtą kartką.

• Cristian Pasquato melduje się na murawie w miejsce Dominika Nagy'a

• Marko Vesović fauluje w ofensywie. Legia jest bardzo daleka od remisu.

• Martin Kostal mógł strzelić drugą bramkę, ale Legię uratował Arkadiusz Malarz.

• Strzał Carlitosa szybuje wysoko ponad bramką.

• Maciej Sadlok ukarany żółtą kartą za żywe dyskusje. Faul pod polem karnym Wisły.

• Jakub Bartkowski wchodzi w miejsce Dawida Korta.

• Dośrodkowanie Szymańskiego na głowę Wieteski, którego strzał ląduje w rękawicach Lisa.

• Ricardo Sa Pinto musi interweniować. Jose Kante zmienia Michała Kucharczyka.

• Przepiękna akcja Wisły! Rozklepali obronę Legii i z 2:0 mamy 2:3!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Imaz i Wisła wychodzi na prowadzenie! To jest niemożliwe!

• Jesus Imaz ukarany żółtym kartonikiem.

• Co tu się dzieje! Martin Kostal zwiódł jednym zwodem Marko Vesovicie i pewnym strzałem pokonał Arkadiusza Malarza.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! W ciągu jednej minuty Wisła wraca do meczu! Strzelcem bramki Martin Kostal!

• Rafał Boguski idealnie obsłużył Hiszpana, który perfekcyjnie wykorzystał sytuację sam na sam.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Imaz daje nadzieję Wiśle Kraków!

• Kolejna akcja Carlitosa, ale tym razem Hiszpan trafił prosto w Mateusza Lisa!

• Szymański rozpędził się na skrzydle, dograł w pole karne, ale Wasilewski uprzedził Carlitosa.

• Cudowna akcja Legii Warszawa. Gospodarze wymienili kilka świetnych podań, ale strzał Carlitosa został zablokowany!

• Dobra akcja gości. Zabrakło jednak dokładnego strzału Jesusa Imaza.

• Carlitos mógł wykorzystać błąd rywala, ale w ostatniej chwili stracił równowagę na nierówności!

• Wisła rozpoczyna od środka drugą część meczu!

• Bądźmy szczerzy. Legia wygrywa w 100% zasłużenie. Dawno Wojskowi nie grali z takim zaangażowaniem. Czy Wisła Kraków da radę podnieść się po tych dwóch, bardzo mocnych ciosach?

• Koniec pierwszej części meczu!

• Sebastian Szymański przerwał kontratak rywala i obejrzał żółtą kartkę.

• Dalekie dogranie Kucharczyk z autu, ale defensorzy Wisły wyjaśniają sytuację.

• Dawno nie było widać tak mocno grającej Legii. Piłkarze Ricardo Sa Pinto nie dają nawet odetchnąć swoim rywalom.

• Ależ Cafu był blisko zdobycia trzeciej bramki dla gospodarzy! Szymański dograł idealnie na głową Portugalczyka! Zabrakło centymetrów!

• Carlitos został sfaulowany blisko pola karnego Wisły! Znowu będzie okazja dla Legii.

• Sebastian Szymański został sfaulowany na wysokości pola karnego Wisły. Dośrodkowanie Andre Martinsa zostało jednak wybite.

• Dobre dogranie Andre Martinsa, ale tym razem pewną interwencję notuje Mateusz Lis.

• Vullnet Basha w ostatniej chwili przerwał indywidualną akcję Carlitosa. Było bardzo blisko trzeciego gola.

• Dominik Nagy idealnie dograł w pole karne, a Carlitos z bliskiej odległości pokonuje Mateusza Lisa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Carlitos strzela bramkę swojej byłej drużynie!

• Zakotłowało się w polu karnym Wisły, ale Legioniści nie zdołali oddać strzału.

• Pierwsza groźna okazja Wisły! Piłka odbiła się od głowy Kucharczyka i minimalnie minęła bramkę Arkadiusza Malarza.

• Marcin Wasilewski również ukarany żółtą kartką

• Adam Hlousek został pierwszym zawodnikiem ukaranym żółtym kartonikiem.

• Dominik Nagy idealnie wyłożył piłkę Carlitosowi, który uderzył w poprzeczkę! Ależ było blisko!

• Świetny zwód Andre Martinsa w środku pola. Portugalczyk później przerzucił ciężar gry na prawą stronę, ale tam Legia straciła posiadanie.

• Legia coraz mocniej atakuje. Strzał Carlitosa minimalnie mija bramkę Wisły!

• Celny strzał Artura Jędrzejczyka. Był on jednak za słaby i Lis spokojnie wyłapuje lecącą futbolówkę.

• Kolejny faul pod bramką Legii. Znowu jednak górą był Wieteska.

• Goście mieli rzut wolny pod polem karnym Legii, ale defensorzy Wojskowych radzą sobie świetnie z tym dośrodkowaniem.

• Znakomita akcja Mistrza Polski! Cafu podał do Kucharczyka, który idealnie dograł do Nagy'a i jest już 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dominik Nagy szybko otwiera wynik meczu!

• Bartosz Frankowski gwizdnął po raz pierwszy!

• Oba zespoły wychodzą na murawę!

• Ostatnie 10 meczów pomiędzy tymi drużynami to 5 zwycięstw Legii, 4 remisy i tylko jedna wygrana Wisły Kraków. Legia - Wisła

• Legia Warszawa może dzisiaj wskoczyć na pozycję lidera. Po remisie Lechii Gdańsk i wygranej Jagiellonii tracą do żółto-czerwonych dwa oczka. Czy uda im się pokonać Białą Gwiazdę?

• Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski, będę miał zaszczyt poprowadzić relacji LIVE z tego wielkiego meczu!

• Czas na wielki klasyk Ekstraklasy! Legia Warszawa gości na własnym stadionie Wisłę Kraków. Ten mecz od wielu, ale to wielu lat elektryzuje cała polską publiczność! Do pierwszego gwizdka pozostało 30 minut!